18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie trufle

MakKfacz • 2018-01-26, 16:50
W wyniku nieszczęśliwego otwarcia naczepy doszło do niekontrolowanego wyładowania zawartości tj. kilku ton cebuli. Kierowcy zamiast zignorować to zdarzenie aby nie utrudniać działań straży pożarnej ochoczo rzucili się do grabieży cebuli, co potęgowało utrudnienia.






www. okiemrolnika. pl/prawo-i-finanse/item/2811-wypadek-cebula-rozsypana-na-drodze-miedzy-lowiczem-a-skierniewicami

krzyks

2018-01-26, 16:54
MakKfacz napisał/a:



(nie mogę utworzyć źródełka :( )



Bo nie umiesz. Walnij spacje i przejdzie jako tekst. :kawa:

Edit:
Dla tych, którym spacja sprawia problem wklejam link
.
.
Ja mogę :amused:

Wiewór

2018-01-26, 16:55
Hahaha. Wypadek, Polaki i cebula. To zbyt piękne. Znowu materiał na kopy pastę. Nadymałem się ze smiechu jak kolcobrzuch ale wytrzymam i nie napisze znowu felietonu o polaczkach :D

MakKfacz

2018-01-26, 16:56
krzyks napisał/a:



Bo nie umiesz. Walnij spacje i przejdzie jako tekst. :kawa:



Danke :piwo:

krzyks

2018-01-26, 16:58
Abraxus napisał/a:

Hahaha. Wypadek, Polaki i cebula. To zbyt piękne. Znowu materiał na kopy pastę. Nadymałem się ze smiechu jak kolcobrzuch ale wytrzymam i nie napisze znowu felietonu o polaczkach :D



Wiesz chyba, ilu żydów przed wojną mieszkało w Polsce. Wiesz chyba, że dalej żyją (pewnie więcej niż przed wojną). Wiesz chyba, że cebula i czosnek to ich symbol. :kawa:

głest

2018-01-26, 17:02
Piwo za tytuł... nie za materiał video :-)

banerr

2018-01-26, 17:06
Sam bym pozbierał. Cebula to dobra rzecz.
Możecie szydzić ale lubię cebulę.

tarcer123

2018-01-26, 17:07
Może jestem jakiś niedzisiejszy ale nie przyszło by mi do głowy żeby zatrzymać się na drodze i kraść cebulę która wypadła z rozbitego auta. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Bo to zwykła kradzież nic innego.

MakKfacz

2018-01-26, 17:07
banerr napisał/a:

Sam bym pozbierał. Cebula to dobra rzecz.
Możecie szydzić ale lubię cebulę.



Serio, kraść rozwaloną cebulę? :homer:

~Velture

2018-01-26, 17:19
MakKfacz napisał/a:

Polskie trufle



Pfffff :wyj***ne:

krzyks

2018-01-26, 17:21
MakKfacz napisał/a:



Serio, kraść rozwaloną cebulę? :homer:



Są nacje (nawet w Polsce), które tak mają. Nie odbierzesz im tej przyjemności :kawa:

banerr

2018-01-26, 17:42
MakKfacz napisał/a:


Serio, kraść rozwaloną cebulę? :homer:



Wcale nie rozwaloną bo na zdjęciach jest cała, dwa i tak pójdzie do wywalenia, trzy nie mógłbym się powstrzymać bo tak lubię cebulę.
Poza tym ch*j w dupę wszystkim świętoszkom, niedzisiejszym i innym fałszywcom, którym wystarczy przejrzeć kompa i zobaczyć co mają zaj***ne z torrentów lub chomika.

tarcer123

2018-01-26, 17:59
I ch*j w dupe tym co nie.stac ich zeby isc.do sklepu kupic cebulę. :amused:

MakKfacz

2018-01-26, 19:06
banerr napisał/a:



Wcale nie rozwaloną bo na zdjęciach jest cała, dwa i tak pójdzie do wywalenia, trzy nie mógłbym się powstrzymać bo tak lubię cebulę.
Poza tym ch*j w dupę wszystkim świętoszkom, niedzisiejszym i innym fałszywcom, którym wystarczy przejrzeć kompa i zobaczyć co mają zaj***ne z torrentów lub chomika.



Super logika "jestem złodziejem to inni na 100% też są".