18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie trufle

MakKfacz • 2018-01-26, 16:50
W wyniku nieszczęśliwego otwarcia naczepy doszło do niekontrolowanego wyładowania zawartości tj. kilku ton cebuli. Kierowcy zamiast zignorować to zdarzenie aby nie utrudniać działań straży pożarnej ochoczo rzucili się do grabieży cebuli, co potęgowało utrudnienia.






www. okiemrolnika. pl/prawo-i-finanse/item/2811-wypadek-cebula-rozsypana-na-drodze-miedzy-lowiczem-a-skierniewicami

tarcer123

2018-01-26, 19:13
Na sali sądowej: czy przyznaje sie Pan do kradziezy cebuli?



:amused: :idzwch*j:

mateusos

2018-01-26, 19:40
Gowna by wypadlo i by sie znalezli tacy co by zbierali. Co dopiero cebula.

doopa

2018-01-26, 19:48
ja pie**ole, to są dopiero prawdziwe cabulaki

banerr

2018-01-26, 19:57
Bo cebula to nasze dobro narodowe i należy ją szanować. i jeszcze raz powtórzę - zbierałbym.

Kosmodysk

2018-01-26, 20:53
polskie pomarańcze.

krasnal_hałabała

2018-01-26, 21:02
Ja też bym zbierał cebulę, właściwie to czasem zakradam się na pole sąsiada i kradnę mu cebulę, czosnek, rzodkiewki, koper, ziemniaki (razem z łęciną), ogórki, kapustę, kradzione jakoś tak lepiej smakuje, czuję się jak wiking który zrabował właśnie skarb smokowi i się nim cieszę. W ogóle nie rozumiem dzisiejszego społeczeństwa, to nie moja wina że nie dopilnowali żeby cebula im się nie wysypała to dlaczego mam jej nie zbierać? jaka kradzież?! jak taboret wypadnie z ciężarówki i go sobie wezmę to też jest kradzież? to co leży należy do wszystkich. Poza tym to tylko cebula a nie złote naszyjniki, o co tyle krzyku? co oni myślą? że nie dopilnują cebuli a później ludzie im ją oddadzą? 1. Jeśli zabiorą cebulę tym co rzekomo "ukradli" cebulę i ich ukarzą to ja bym im policzył za pracę i żeby zapłacili tym ludziom za zebranie cebuli a jeśli chcą im zabrać i nie płacić to ci ludzie powinni tą cebulę wyj***ć z powrotem na drogę. 2. Ja, jako konsument gdybym dowiedział się że cebula którą kupiłem wypadła wcześniej na drogę gdzie ludzie szczają, psy charkają, samochodu jeżdżą, spaliny przenikają pod warstwy to bym ich pozwał a gdybym wiedział przed zakupem to bym nie kupił. Tyle w temacie szablonowych, systemowych korponiewolników myślących "Korporacja nade mną, parszywym robakiem i ona może dymać w dupę mnie ale ja nie mam prawa jej bo to krodziesz".

Prawda jest taka że firma powinna odpowiadać za spowodowanie zagrożenia na drodze i mam nadzieję że odpowie a ja sam nic od nich nie kupię jak się dowiem która to firma.

do...........ka

2018-01-26, 22:11
Poprawiło mi to dzień.

Tarab85

2018-01-26, 22:56
Może dzięki temu, że nakradną tej cebuli to to 10 złotych (przy założeniu, że każdy zajebie po 10kg) wydadzą np. na wynalezienie lekarstwa na raka!

Musashi_Miyamoto

2018-01-26, 23:16
PAMIĘTAJCIE ŻE Powiedzenia "Polaki Cebulaki" czy "Polskie Janusze i Grażyny" to powiedzenia wygenerowane przez N I E M I E C K Ą PROPAGANDĘ mają one swoje początki w dość mało śmiesznych momentach...

STWIERDZENIE NR1

...Otóż POLAKI CEBULAKI to powiedzenie wygenerowane w czasie OKUPACJI NAZISTOWSKICH NIEMIEC w Polsce... To wtedy Żołnierze Niemieccy zaobserwowali że Polacy czy Polscy Żydzi ukrywający się albo próbujący przeżyć najczęściej jedli cebulę która była łatwa w uprawie czy to w ukryciu czy warunkach domowych i tak dalej oraz posiadała liczne właściwości i możliwości kulinarne i zdrowotne... Natomiast powielanie przez POLAKA tego stwierdzenia nie tylko jest niesmaczne ale i a-logiczne gdyż w ten sposób śmieje się z ludzi którzy jedynie bronili się przed bandytami z Niemiec.

STWIERDZENIE NR 2

..."GRAŻYNY i JANUSZE" To słynna odpowiedź Niemieckiej Propagandy na nazywanie Niemców... Jakże uroczo "Helmutami" :D


Niemcy to kraj bandytów i morderców. Kraj który systematycznie podpala Świat w każdej Epoce. Kraj dewiantów seksualnych i Ojczyzna Ojców Komunizmu oraz Neo-Komunizmu... Na prawdę... Ehhh to że oni w wyniku napadania na inne kraje mają obecnie parę groszy więcej to jest jedyni "chwilowa sytuacja"... Natomiast wstydzić nigdy przed nimi się nie będziemy mieli czym.

...A jeżeli dla niektórych jedynie kasa się liczy to przypominam że Polska w Historii Ludzkości była już kilkukrotnie bogatsza i na tyle wpływowa że Niemcy przy niej to była jakaś popierdułka która cicho i posłusznie siedziała a więc...

...Spokojnie... Róbmy swoje.

Rydzu92

2018-01-27, 00:14
Janusz we no się zatrzymaj...

elfis

2018-01-27, 00:38
Abraxus napisał/a:

Hahaha. Wypadek, Polaki i cebula. To zbyt piękne. Znowu materiał na kopy pastę. Nadymałem się ze smiechu jak kolcobrzuch ale wytrzymam i nie napisze znowu felietonu o polaczkach :D


a ty pewnie unikasz cebuli i czosnku, choć fakt,
ciężko zmyć ten zapach przypraw myjąc wiecznie gary
rozumiem, masz dość

Wiewór

2018-01-27, 12:14
Cytat:

a ty pewnie unikasz cebuli i czosnku, choć fakt,
ciężko zmyć ten zapach przypraw myjąc wiecznie gary
rozumiem, masz dość


Oczywiście, że nie unikam. Uwielbiam zjeść w szabas macę z masłem czosnkowym.

Ba...........yk

2018-01-27, 14:29
Zbierał bym, oczywiście jak by pozwolili. I ch*j by mnie zdanie ku*asiarza typu abraxus obchodziło. Żarcie ma się zmarnować?

elfis

2018-01-27, 15:05
Abraxus napisał/a:


Oczywiście, że nie unikam. Uwielbiam zjeść w szabas macę z masłem czosnkowym.


z prawdziwym żydem wypiłbym nie jedno piwo, wierz mi, ale ty jesteś zwykły przebieraniec