18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie tajniaki vs Sebiki spod bramy

Kebczi • 2020-03-31, 17:27
Akcja w Szczecinie. :-)

:arrow: Spokojnie od 0:25 do 1:30 i potem od 3:15 do końca.



Halman

2020-03-31, 17:33
a ja obejrzałem z przyjemnościową pękające dupy patologii - czekam też na opinię obrońców tych "spokojnych obywateli" spod znaku spadającego procentowo JP na widok policjanta..

silwerbalk

2020-03-31, 17:35
No i co w tym dziwnego przyjechali skuli pogadali zwineli i tyle w temacie.... O uwaga od czasu do czasu kimś szarpneli ale nie było scen seagala tak więc norma nic żeby się podniecać.

HAL9000/2 napisał/a:

a ja obejrzałem z przyjemnościową pękające dupy patologii - czekam też na opinię obrońców tych "spokojnych obywateli" spod znaku spadającego procentowo JP na widok policjanta..



Niby odsiecz przybyła z 3 bloku ale tylko mentalnie i słownie pomogli.....

Mietek7567

2020-03-31, 17:37
Swój swojego spotkał.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-31, 17:38
Coś tam było w drugiej połowie?? Bo k***a nie wytrzymałem...

kigam

2020-03-31, 17:42
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Coś tam było w drugiej połowie?? Bo k***a nie wytrzymałem...



zastrzelił w końcu

pazuzu

2020-03-31, 17:44
"akcja w Szczecinie" gdzie tak akcja?

Nyrewesa

2020-03-31, 17:49
A ten pajac w kamizelce to taki trochę przemocowy. Ze tez takich pajacy toleruje się w policji. Sprawa stachowiaka niczego ich nie nauczyła.

Seba43

2020-03-31, 17:50
a co sie stało? czemu ja tak nagle wyrwał?

janlew

2020-03-31, 18:07
Jakie Sebixy? To jakieś żule obszczane są. Chyli bardziej już Palikociarze

~sensualna

2020-03-31, 18:14
Nyrewesa napisał/a:

A ten pajac w kamizelce to taki trochę przemocowy. Ze tez takich pajacy toleruje się w policji. Sprawa stachowiaka niczego ich nie nauczyła.



no mógł ich pogłaskać po główce i dopłacić do 500+ co by im ie brakło na wódke :D a tak poważnie jak byś miał/a codziennie z takimi do czynienia to też by ci w końcu nerwy puściły i nie ma co się okłamywać chyba nikt nie lubi swojej pracy ale ich robota jest totalnie gówniana

Nyrewesa

2020-03-31, 18:19
sensualna napisał/a:

no mógł ich pogłaskać po główce i dopłacić do 500+ co by im ie brakło na wódke a tak poważnie jak byś miał/a codziennie z takimi do czynienia to też by ci w końcu nerwy puściły i nie ma co się okłamywać chyba nikt nie lubi swojej pracy ale ich robota jest totalnie gówniana



Jak sobie nie daje rady psychicznie to niech się zatrudni na kasie w biedronce, jeśli ta praca go nie przerośnie. Nie ma miejsca w policji dla takich buraków.

camson

2020-03-31, 18:24
I po ch*j coś takiego wrzucać? Akcji zero...

AmE2004

2020-03-31, 19:03
Kolejny niewinny. Przypomina mi się historia z liceum. Miałem w klasie koleżankę, z którą zazwyczaj wracałem po zajęciach. Kręciła z miejscowym 'mafiozem', typ kradł radia, robił komórki, czasami po pijaku kogoś sklepał, ogólnie wyższa półka. Golf trójka, dres, pitbul. Typ poszedł z psem i pałką na ustawkę w lesie. Zjawili się niebiescy i wszystkich zawineli. I tak od słowa do słowa, a co tam Sławka zatrzymali, no tak, poszedł z psem do lasu na grzyby i zobaczył jak się biją, na chwilę się zatrzymał i go zatrzymali... typ w czerwcu grzybów szukał :-D

~sensualna

2020-03-31, 19:07
Nyrewesa napisał/a:

Jak sobie nie daje rady psychicznie to niech się zatrudni na kasie w biedronce, jeśli ta praca go nie przerośnie. Nie ma miejsca w policji dla takich buraków.


nie masz racji obrońco patologii i mnie bardzo cieszy jak taki dostanie od policji wpie**ol