18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ellsworth

2017-09-26, 21:03
1:50 I wyobraźcie sobie, że tacy ludzie kierują pojazdami, którzy nie widzą j***nego traktora na prostej drodze w biały dzień! k***a, zgroza!

radek225 napisał/a:

@up - z drugiej strony pieszy ma obowiązek rozejrzeć się zanim wkroczy na jezdnię. Karetka miała zatrzymać się i czekać, aż jaśnie Pan gówniarz zdecyduje się przejść? Już nie raz zwalniałem przy przejściu, by puścić pieszych, a po prostu parka, dwie laski, czy stare babcie sobie plotkują, co z perspektywy kierowcy wygląda, jakby chciały przejść. Mały gnojek wj***ł się pod same koła, kierowca karetki mając nawed ceramiczne hamulce, jak w Porsche 911 Carrera nie miałby najmniejszych szans, by stanąć w miejscu na dystansie 10m. Jakbym był ojcem tego małego gnojka, to po powrocie ze szpitala naj***łbym go tak pachem po dupie, że przez tydzień gówniak spałby na brzuchu.


No właśnie dlatego jak widzę dzieciaka koło przejścia dla pieszych to zawsze zwalniam, a jak jest sam bez dorosłych to nie ma ch*ja zatrzymuje się jeśli jest w takim położeniu że ma choćby 1% szans zdążyć wbiec mi pod koła. Nie chce mieć małego na sumieniu do końca życia. Jak się jakaś stara baba wpie**oli prosto pod koła to znak, że jej czas po prostu nadszedł i trudno, ale w przypadku dzieci na drodze trzeba myśleć za nie. Po prostu.

magicrodek123

2017-09-26, 21:44
Jak zwykle zapie**alanie w deszczu... masakra każdy na wideo bez wyobraźni

lilmuzynio

2017-09-26, 22:18
Kolejny filmik ktory tylko potwierdza ze kierowcy VW audi skod i seatow to ostatnie sfrustrowane ch*je i do tego debile. Ja rozumiem zagapic sie ale nie przymocowac ladunku, wpierniczyc sie centralnie na pas w rondzie, jechac jak debil przed przejsciem, centralnie wpychac sie przed kogos kto chce zmienic pas. Tak robia tylko cioty. Do tego ten zlom truje za 40 innych aut. Zlomowac to cholerstwo a kierowce i/lub wlasciciela profilaktycznie postrzelic w kolana za kare ze kupil ten zlom.

kokos_123

2017-09-26, 22:23
Bolek1993 napisał/a:

4:40 dobra reakcja :d


Reakcja może i dobra, ale prawko należy zatrzymać, ch*jek zapie**ala mimo przejść dla pieszych i korka z jednej strony w taką pogodę, nie miał nawet ochoty zwolnić przed tym przejściem. Tacy zabijają ludzi... Całę szczęście że chodnik był pusty tam gdzie wjechał.
Każdy normalny wie, że jak jest sznur aut i przejście, to się toczy te 30km/h bo dzieci uwielbiają wylatywać zza takich.

djted

2017-09-27, 00:30
Proszę leżeć spokojnie , karetka zaraz będzie :D

b0r000

2017-09-27, 01:59
3:25, 3:35 - Pięknie pokazuje jakie jest błędne przekonanie że trzeba się zatrzymać przed przejściem żeby wpuścić na nie pieszych. Nie ma takiego przepisu albo raczej nie został on wprowadzony w życie (mowa tu o przepisie nakazującym zatrzymania się samochodu gdy pieszy znajduje się przy przejściu). Kierowca ma obowiązek zatrzymać się tylko gdy pieszy jest już na przejściu. Co oczywiście nie zwalnia pieszych z myślenia bo oni mają zakaz wchodzenia na pasy przed jadący samochód.
Nie mówię ze w ogóle ich nie wpuszczać na pasy ale wybierać takie miejsca lub moment gdzie nie doprowadzimy do sytuacji jak na powyższym nagraniu.

Wiewór

2017-09-27, 08:07
b0r000 napisał/a:

Pięknie pokazuje jakie jest błędne przekonanie że trzeba się zatrzymać przed przejściem żeby wpuścić na nie pieszych.


Nie ma takiego przekonania tylko w dużych miastach taki jest po prostu zwyczaj i kultura kierowców. Jak pieszy stoi to się go często puszcza bo jest takich ruch, że nie przejdzie.
Wiem, że na prowincji uprzejmość na drodze to jest rzecz, która rozpie**ala czaszkę i wzbudza śmiech u innych kierowców.

Vendetti

2017-09-27, 12:04
@Abraxus - Czyli sugerujesz, że w dużym mieście ludzie jeżdżą uprzejmiej? Chyba sobie robisz jaja... :D

mazga50

2017-09-28, 01:27
hellbwoi napisał/a:

... karetka potrącająca chłopca ...



Ale widziałeś, że to gówniak wbiegł na przejście?