18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ZajętyPelikan

2017-09-19, 19:56
Co do ostatniego, akurat w Gdyni ludzie nagminnie przechodzą przez 3 pasmówkę :) , logiczne, że od czasu do czasu musi do czegoś dojść

zbijok

2017-09-19, 20:30
4:30 cebula aż śmierdzi

ellsworth

2017-09-19, 20:32
5:40
I sp***olił! Taki ch*j powinien mieć bezwzględny zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów do końca życia. Zresztą ten przed nim tak samo wyprzedzał zatrzymujący się przed przejściem pojazd. Za taką akcję nie powinno być żadnych punktów czy mandatów tylko od razu bezwzględnie zabieranie prawo jazdy!

PhantomMask

2017-09-19, 22:52
4:02 nie ma to jak stanąć na środku skrzyżowania i dusić klakson....ja jebie

Gellu

2017-09-19, 22:57
PhantomMask napisał/a:

4:02 nie ma to jak stanąć na środku skrzyżowania i dusić klakson....ja jebie


Dokładnie, no tamten debil pojechał to pojechał, oby kiedyś przyj***ł w drzewo i nie stwarzał więcej zagrożenia na drodze. Ale teraz życie się toczy dalej i nagrywający p*zda blokuje ruch na skrzyżowaniu i jeszcze bez uzasadnienia napie**ala w klakson co doprowadza do szału.

b0r000

2017-09-19, 22:58
Abraxus napisał/a:

3:15 znowu polactwo. Udaje, że nie widzi, że facet próbuje zjechać i depta w podłogę, żeby tylko nie wpuścić.



No oczywiście bo przecież król Janusz w swoim paseratti nie może wjechać za gościa skoro widzi że ten też zapie**ala. On po prostu musi go wyprzedzić :amused:

A tak serio byłem w podobnej sytuacji i byłem na miejscu paseratti i jak normalny myślący człowiek nie cisnę na chama przed gościa, który widzę że nie chce mnie wpuścić, tylko hamuję. Bo skończyło by się to jak na powyższym filmiku i była by moja wina bo to ja zmieniałem pas i tak samo jest wina Janusza w Passacie.
Tyle w temacie

Dragonov

2017-09-19, 23:11
Czy ludzie myślą, że auto się zatrzyma od trąbienia? Zamiast naciskać hamulec do dechy, to ci trąbią debile :roll:

Nihilista

2017-09-20, 01:49
Nie rozumiem, skoro cwe* z 4:30 sam opublikował nagranie na którym widać, że nie hamuje i celowo doprowadza do kolizji - a widział wszystko, bo użył klaksonu - to chyba z urzędu powinien iść siedzieć za próbę wyłudzenia znacznej kwoty, czyż nie?

hellbwoi

2017-09-20, 14:43
Nihilista napisał/a:

Nie rozumiem, skoro cwe* z 4:30 sam opublikował nagranie na którym widać, że nie hamuje i celowo doprowadza do kolizji - a widział wszystko, bo użył klaksonu - to chyba z urzędu powinien iść siedzieć za próbę wyłudzenia znacznej kwoty, czyż nie?



Otóż nie, bo był na prawie, co nie zmienia faktu, że jest ch*jem i powinni mu doj***ć przynajmniej łądny mandacik.

Z drugiej jednak strony tacy, k***a, wyjeżdzacze uczą się, że są bezkarni, bo przecież zawsze wszyscy hamują, wiec jak hamujesz to zdzierasz gumy, dodatkowo jak checsz odbić możesz w coś wypie**olić a taki cwaniaczek-wyjeżdżaczek pojedzie w siną dal.

dzorczKlunej

2017-09-20, 18:00
hellbwoi napisał/a:

Otóż nie, bo był na prawie, co nie zmienia faktu, że jest ch*jem i powinni mu doj***ć przynajmniej łądny mandacik.



Skoro był na prawie to za co mandat? Gdyby rozdawali mandaty za bycie ch*jem to 3/4 populacji nie miałoby na chleb

DużaPatelnia

2017-09-21, 00:15
dzorczKlunej napisał/a:



Skoro był na prawie to za co mandat? Gdyby rozdawali mandaty za bycie ch*jem to 3/4 populacji nie miałoby na chleb



Za nieuniknięcie kolizji mimo możliwości.

waloos

2017-09-21, 12:39
Zakładam, że Hondziarz z 5:40 to jakiś chłystek z prawkiem od roku. Zapie**alał, stworzył zagrożenie, ale stawić czoła konsekwencjom to już nie.
Mam nadzieję, że laska zapamiętała tablice i ogarnęła jakiegoś świadka tak żeby tego kutacha doj***ć! Tacy ludzie nie powinni mieć prawa prowadzić pojazdów.

mosorekenha

2018-09-08, 01:40
4:03 na ch*j on tam stoi na tym skrzyżowaniu i trąbi zamiast jechać