18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2017-09-19, 13:29
Znowu pierwsza akcja i mózg rozj***ny. Panowie władza chyba naoglądali się za dużo Miami Vice. Żeby tak zapie**alać? Poj***ni?
1:15 znowu tirowiec. To jest po prostu zaraza. Kiedy policja zrobi porządek z tymi k***ami. I oczywiście zaczął sp***alać.
3:15 znowu polactwo. Udaje, że nie widzi, że facet próbuje zjechać i depta w podłogę, żeby tylko nie wpuścić.
3:19 facetowi z toyoty powinni zabrać prawo jazdy na kilka miesięcy.
4:41 klasyka gatunku. No przecież głębokie żółte jest! On przejdzie to ja nie dam rady! Dlaczego mam niby czekać 30 sekund na następne światła!
6:13 ja pie**ole. Po prostu ja pie**ole.
DZIKI k***A KRAJ.

Zadi_

2017-09-19, 13:30
Musiałem zmniejszyć szybkość filmu, żeby dostrzec, skąd się wziął na drodze gość z ostatniego filmiku. Ładnie go pie**olnął :D

hellbwoi

2017-09-19, 14:24
1.15 to zacznijmy od tego co chciał osiągnąć kierowca w nieoznakowanym, że wpie**olił się przed ciężarówke i zatrzymał na prawym skrajnym. Ten będąc zatzymanym lub nie wiedząc o co biega zaczął hamować a pan za nim miał już za późno, żeby nie wyj***ć w naczepę więc leciał w prawo. Oczywiście jakby trzymał więcej dystansu miałby więcej czasu ale psiarnia też namieszała.

~Angel

2017-09-19, 14:33
hellbwoi napisał/a:

1.15 to zacznijmy od tego co chciał osiągnąć kierowca w nieoznakowanym, że wpie**olił się przed ciężarówke i zatrzymał na prawym skrajnym. Ten będąc zatzymanym lub nie wiedząc o co biega zaczął hamować a pan za nim miał już za późno, żeby nie wyj***ć w naczepę więc leciał w prawo. Oczywiście jakby trzymał więcej dystansu miałby więcej czasu ale psiarnia też namieszała.



Nie ma usprawiedliwienia dla kierowcy w nieoznakowanym samochodzie ale mimo wszystko winnym jest kierowca jadący z tyłu bo przecież to norma aby na autostradzie czy ekspresówce kierowca zestawu utrzymywał odległość 2 metrów od innego zestawu, tempomacik i noga najlepiej za oknem aby skarpety wywietrzyć do tego telewizorek niezapominając o gotowaniu wody na kawkę i smarowaniu chleba pasztetem.

Nie ma znaczenia czy to nieoznakowany wyskoczył czy wystrzał opony to przy zachowaniu takiego odstępu nie ma szans na wyhamowanie.

cubasa

2017-09-19, 14:58
tego na pierwszym filmiku sam bym ukarał poczekał bym aż sprawa ucichnie i targnął bym na jego życie i jego rodziny tak jak on na moje i mojej rodziny, pie**olony myśli że mu wszystko wolno jak ma mundur psa

na szczęście jego i moje nie trafiliśmy na siebie

dalej kolejny filmik z udziałem milicji masakr

wormgoro

2017-09-19, 15:00
Angel napisał/a:



Nie ma usprawiedliwienia dla kierowcy w nieoznakowanym samochodzie ale mimo wszystko winnym jest kierowca jadący z tyłu bo przecież to norma aby na autostradzie czy ekspresówce kierowca zestawu utrzymywał odległość 2 metrów od innego zestawu, tempomacik i noga najlepiej za oknem aby skarpety wywietrzyć do tego telewizorek niezapominając o gotowaniu wody na kawkę i smarowaniu chleba pasztetem.

Nie ma znaczenia czy to nieoznakowany wyskoczył czy wystrzał opony to przy zachowaniu takiego odstępu nie ma szans na wyhamowanie.



Chyba raczej oszczędzanie paliwa niż picie kawki. Brak wyobraźni pyciarza niestety ale wina tirowca wiadomo. Szkoda że nie przyj***ł tira przed sobą pewnie zniszczenia niewielkie by były i mandacik mniejszy.

~Angel

2017-09-19, 15:11
wormgoro napisał/a:

Szkoda że nie przyj***ł tira przed sobą pewnie zniszczenia niewielkie by były i mandacik mniejszy.



No nie do końca bo jeżeli nie miał AC to przy wjechaniu w dupkę ciągnik miałby raczej poważne uszkodzenia oraz długi przestój a tak to raczej uszkodzenia niepowodujące dłuższego przestoju no i patrząc z perspektywy kierowcy zestawu nie naraził swojego zdrowia czy życia tylko innych uczestników ruchu. Zapewne kierowca odbił odruchowo nawet nie zwracając uwagi na małego mobilka.

BKKWK

2017-09-19, 15:44
A wszystkich tych sytuacji można uniknąć poprzez podniesienie mandatów o 1000%. Skończyłoby się zapie**alanie, wyprzedzanie na przejściu, czy siedzenie na dupie. Zabranie prawka na 3 miesiące nie jest karą dla debili, którzy policjantów uważają za największych wrogów i to ich obwiniają za swoje błędy. Gdyby jeden z drugim dostał po 10000 zł mandatu za jazdę 120 km/h w mieście, to zaraz by się grzeczniutko zrobiło na drogach.

Wiewór

2017-09-19, 15:45
Zabieranie prawa jazdy nic nie daje bo ludzie dalej jeżdżą ;) Polaków się cywilizuje po kieszeni. Inaczej się nie da.

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-19, 16:09
cubasa napisał/a:

tego na pierwszym filmiku sam bym ukarał poczekał bym aż sprawa ucichnie i targnął bym na jego życie i jego rodziny tak jak on na moje i mojej rodziny, pie**olony myśli że mu wszystko wolno jak ma mundur psa



gówno byś zrobił

kokos_123

2017-09-19, 16:19
6:03 - ch*j w dupę tym co się nie zatrzymują na strzałce, przy przejazdach rowerowych, co powtarzam już któryś raz.

No i dwie perełki co przed sąd powinny pójść z miejsca, 0:55 (policja i tirowiec), i 5:38 (nie wiem czemu rejestracja zamazana)

dzorczKlunej

2017-09-19, 18:27
1:15 Nie wiem kto ma bardziej ku*asi łeb

1. Psiarskie, które haltują TIRa do zera?
2. Kierowca pierwszego TIRa który hamuje jak debil do zera?
3. Czy może kierowca drugiego TIRa który przez to że nie umie trzymać odstępu prawie zabija ludzi ze Skody?

O ile w wykonaniu bagiet takie wyczyny są raczej incydentalne, tak łomy za fajerami TIRów notorycznie jeżdżą jeden drugiemu na dupie i wyjeżdżają ludziom przed maskę. Jak 10 lat jeżdżę tak 90% przypadków awaryjnego hamowania miałem przez tych sk***ysynów w klapkach. Ci umysłowi inwalidzi powinni dostawać prawko max na 5 lat bo spanie w kabinie i jopienie się na drogę przez większość życia robi im whiskas z mózgu.

maryjanos

2017-09-19, 18:33
pie**oleni inwalidzi umysłowi...

bbs2000

2017-09-19, 18:47
Jak zwykle kilku mistrzów hamujących klaksonem.