18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #179

Polskie_Drogi • 2020-09-16, 23:54
Tradycyjnie – materiały do przemyślenia, przeanalizowania i wyciągnięcia wniosków.


tdoberman

2020-09-17, 00:19
Ten ostatni z BMW to miał szczęścia trochę w swojej głupocie

T3RMINATOR

2020-09-17, 00:26
I tradycyjnie bach do suszarni :D

Lew

2020-09-17, 00:34
ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD

zubek25

2020-09-17, 00:48
No ostatniego to krzysiu chyba za wora trzymal :mrgreen:

karolkuraprezes

2020-09-17, 00:49
Pierwszemu dołożyć próbe wymuszenia odszkodowania. Gdyby każdy tak jeździł to żadna ciężarówka na rondo nie wjedzie.

turixon

2020-09-17, 00:56
nie no jak widzę pierwszą akcje to już wiem, że poziom ludzi nagranych na tych shotach będzie grubooooo poj***ny :D

psarnack

2020-09-17, 01:25
Eee tam ... Normalna jak zwykle epidemia "gastryczna" w środowisku kierowców .. główny objaw to "permanenta sraczka" i dążenie do miejsca gdzie król piechotą chodzi ... Za wszelką cenę :) i naszej się nie da tego wytłumaczyć....

fuzzman

2020-09-17, 07:25
Dużo szeryfów z kamerą, sytuację w których trochę uprzejmości i naciśnięcia delikatnie na hamulec by wystarczyło do uniknięcia zdarzeń.

mygyry

2020-09-17, 07:30
Mówcie co chcecie, ale ktoś kto specjalnie sp***ala z miejsca kolizji powinien od razu tracić prawko na 5 lat i ch*j im w dupę

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-17, 07:34
karolkuraprezes napisał/a:

Pierwszemu dołożyć próbe wymuszenia odszkodowania. Gdyby każdy tak jeździł to żadna ciężarówka na rondo nie wjedzie.



Dokładnie... nie jestem kierowcą ciężarówki, wiele razy musiałem hamować, wk*** jest, ale też zdaję sobie sprawę, że czasem muszą się wj***ć, bo nie wjadą...
A ten delikwent jeszcze na siębie nakręcił bata... Co trzeba mieć we łbie, żeby takie coś odj***ć??

Noside

2020-09-17, 08:38
Moje ulubione przykłady drogowego debilizmu moim zdaniem kwalifikującego na dożywotni zakaz samodzielnego poruszania się pośród ludzi:
-Jestem ciężki to jadę. Powinniście na mnie uważać, bo jestem duży
-Rozpędziłem się ciężarówką, to wjazd mnie się należy
-Wczesne czerwone, jadę w sumie na zderzaku gościa, co przejechał na późnym żółtym, no to mogę jechać
-Deszcz? Jaki deszcz? Jeżdżę już tyle lat po asfalcie i nic się nigdy nie stało
- Zmieszczę się, to jadę. Pierwszeństwo, światła i znaki widziałem i znam, ale była chwila to próbuję
-Jakie skrzyżowanie? Jak zastawiam?
-Podwójna ciągła na skrzyżowaniu to ch*j

No ale też pozytyw - błyskawiczna reakcja w 5:20

hdposter

2020-09-17, 08:59
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD



Przecież ameba widziała ciężarówkę, bo darła mordę jadąc dalej, ale widocznie w jej głowie sznurek robi za mózg i też musi być w stanie krytycznym i tylko trzyma uszy bo normalny człowiek osobówką nie jedzie w tira drąc mordę -k***a gdzie, gdzie ? tylko zwyczajnie odruchowo zahamuje.

janlew

2020-09-17, 10:27
maciekmako napisał/a:

2.18 jaka to piosenka?


ch*jowa