18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #179

Polskie_Drogi • 2020-09-16, 23:54
Tradycyjnie – materiały do przemyślenia, przeanalizowania i wyciągnięcia wniosków.


baronturbina

2020-09-17, 11:36
k***a film otwierający skradł cały show !

Justynka99

2020-09-17, 12:33
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD



Z drugim całkiem podobnie. Niby tamten jechał na czerwonym i jego wina. Ale ten matoł startuje od zera i do samego zderzenia przyspiesza zamiast spróbować uniknąć kolizji. Tak jeżdżąc to codziennie bym miała ze 3 wypadki.

Ten w 4:23 też to samo. Miał pierwszeństwo, ale widząc, że ktoś wyjeżdża z miejsca parkingowego może zdjąć nogę z gazu.

W takich sytuacjach celowego doprowadzenia do kolizji powinna być orzekana wina tego, co nie hamował, a nie tego, co złamał przepisy.

adi_k0

2020-09-17, 12:59
@up, to pisz kodeks od nowa, bo jak na razie to wina jest wymuszającego tłuka, i dobrze.

PryszczatyJeż

2020-09-17, 13:01
Pierwsza akcja. Nie trzeba być geniuszem. Jak ten jechał z jednej strony a ciężarówka z drugiej a on w koniec naczepy przyj***l. Kretyn. 500 batów na plecy i prawko dożywotnio zabrane dla nagrywającego.

Snajkers

2020-09-17, 13:56
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD



Bo on się chyba z furmanki przesiadł. Drze ryja "gdzie, gdzie" i zamiast hamować to ciągnie za lejce których nie ma xD

booboo

2020-09-17, 15:39
wniosek: nic sie nie zmienilo dalej cebula na drodze :D

kothletino

2020-09-17, 15:58
Najlepszy to jest ten menel który śpi na przystanku w akcji od 1:45.
Tutaj wypadek a ten komar i wyj***ne. :mrgreen:

rbt-elektro

2020-09-17, 17:13
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD



Albo "naprawię sobie Gruza na koszt kretyna z tira"

Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD



Albo "naprawię sobie Gruza na koszt kretyna z tira"

psycholll

2020-09-17, 17:30
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD



jak byś jezdził autkiem, to byś wiedział - że możesz wymusić odszkodowanko a to była idealna sytuacja.

MotoPirat

2020-09-17, 17:55
maciekmako napisał/a:

2.18 jaka to piosenka?



Winona Oak - He Don't Love Me
PS. Jest aplikacja do rozpoznawania nut - shazam.

mazga50

2020-09-17, 18:13
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD



Z drugiej strony to co wywijają kierowcy ciężarówek na takich rondach to tragedia. Wymuszenia są notoryczne.

Praxis

2020-09-17, 19:36
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD



Bo to są cymbały co mają kamerkę i szukają okazji myśląc, że mają pierwszeństwo. Niektórzy myślą, że jak wjadą na rondo to już nie muszą patrzeć dookoła co się dzieje i tłumaczą się, że przecież już byli na rondzie, więc mieli pierwszeństwo. Ciekawe czy na takich rondach jak w okolicy Tczewa albo Rybnika gdzie jest rondo w kształcie fasolki albo nerki to czy też czekają przed wjazdem aż wszyscy zjadą. Są ronda tak skonstruowane, że mają ppo kilkaset metrów, a taki cymbał jak z pierwszej sceny i tak jebnie albo przyśpieszy na kogoś kto daleko wjeżdża. A gość z Rabena mógł nie widzieć nawet, że ktoś jedzie przez te krzaki na środku, a ciężarówę rozbujać to też nie jest moment jak w osobówce. Ja przestałem oglądać te polskie drogi, bo się tylko wk***iam na głupotę ludzi. Zdążą strąbić, zwyzywać ale brak czasu na hamulec i zwolnienie - nawet nie zayrzymanie - ZWOLNIENIE.

Janusz_k

2020-09-17, 20:30
1.10 zakręt idiotów w bielsku-Białej, i kolejny idiota który nie umie przejechać tego zakrętu :)

A na przeciwnym na Żywiec zbierają kolejnego :)

Haku

2020-09-18, 01:42
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale k***a xD



Zapie**alał na rondzie i sam wj***ł się do tira. Założe się, że gdy kierowca tira patrzył to go nie widział bo był po drugiej stronie, a że ten przyspieszał to wyjechał w najlepszym momencie