18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #176

Polskie_Drogi • 2020-06-21, 15:18
Co się stało, to się nie odstanie, ale skoro się już stało i mamy możliwość zobaczenia jak to się stało, to warto popatrzeć, przeanalizować i wyciągnąć wnioski.


Taszar92

2020-06-22, 01:02
jeszcze chwila i dorównamy rosiji

pankruk

2020-06-22, 07:26
Autostrada A2, wyprzedzam 3 tiry lewym pasem z prędkością 140 km/h, w lusterku już widzę, że za mną leci jak rakieta biały, nowy mercedes C, miał z 200 km/h lekko, nie zdążyłem się schować bo miałem jeszcze jednego tira do wyminięcia, więc obrażony pan w mercedesie siedział mi centymetr od zderzaka i cały czas trąbił i świecił długimi, potem zrównał się ze mną i wygrażał mi pięścią, pokazywał środkowe palce i hamował mi przed maską przez 2-3 km.

MgrMajster

2020-06-22, 15:56
Sprawcy kolizji każdorazowo podnieść cenę OC/AC dwukrotnie. Może po kilku stłuczkach się nauczą jeździć komunikacją miejską.

Ronoaro

2020-06-23, 06:01
kienzler napisał/a:

Autostrada A2, wyprzedzam 3 tiry lewym pasem z prędkością 140 km/h, w lusterku już widzę, że za mną leci jak rakieta biały, nowy mercedes C, miał z 200 km/h lekko, nie zdążyłem się schować bo miałem jeszcze jednego tira do wyminięcia, więc obrażony pan w mercedesie siedział mi centymetr od zderzaka i cały czas trąbił i świecił długimi, potem zrównał się ze mną i wygrażał mi pięścią, pokazywał środkowe palce i hamował mi przed maską przez 2-3 km.



Co ty pierwszy dzień po polskich drogach jeździsz? Zjebów-kierowców, w Polsce niestety nie brakuje...