18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

emperorzbigniew

2020-06-02, 23:39
Na pierwszym to powinni gówniarzowi dać po dupie jak zjechał z przejścia. Normalnie co za ...

batiz

2020-06-03, 01:41
ten wypadnięty silnik na końcu - bajka

Janusz_k

2020-06-03, 09:22
I jak szybko tego bus-a rozładował :)

bodzio667

2020-06-03, 09:32
Nie, no ostatniego nie da się oglądnąć tylko raz. ;)

zwierzak30

2020-06-03, 10:19
Moim zdaniem,każdy nowy kandydat na miano kierowcy.Powinien przejść przed kursem na prawo jazdy ,pranie mózgu.
Polegać miało by na tym,iż taki delikwent miałby siedzieć na sali i oglądać wypadki i nagrania ze skutkami.Tak ze 3 godziny dziennie i 5 dni z rzędu.Tak żeby wyryło by im w głowie bliznę do końca życia.
Nie tak jak tu,tylko samo zdarzenie.Tylko te policyjne,od ratowników ,strażaków itp. Oczywiście bez cenzury i w wysokiej rozdzielczości.
Dorzuciłbym jeszcze wizyty w prosektorium.
Może to otworzyło by jakąś klapkę w ich mózgach i zaczęła by działać wyobraźnia.

batons0

2020-06-03, 11:59
Uważam, że większości stłuczek bez problemu dało się uniknąć. Dziwi mnie naciskanie w pierwszej kolejności klaksonu zamiast pedału hamulca... Poza tym; mam zielone to przecież mogę walić przez skrzyżowanie i nie rozglądać się dookoła.

Sajlenthill

2020-06-03, 13:22
zwierzak30 napisał/a:

Moim zdaniem,każdy nowy kandydat na miano kierowcy.Powinien przejść przed kursem na prawo jazdy ,pranie mózgu.
Polegać miało by na tym,iż taki delikwent miałby siedzieć na sali i oglądać wypadki i nagrania ze skutkami.Tak ze 3 godziny dziennie i 5 dni z rzędu.Tak żeby wyryło by im w głowie bliznę do końca życia.
Nie tak jak tu,tylko samo zdarzenie.Tylko te policyjne,od ratowników ,strażaków itp. Oczywiście bez cenzury i w wysokiej rozdzielczości.
Dorzuciłbym jeszcze wizyty w prosektorium.
Może to otworzyło by jakąś klapkę w ich mózgach i zaczęła by działać wyobraźnia.



k***a w sedno. Dorzucił bym rozmowę z kalekami z takich wypadkow.

wins89

2020-06-03, 13:37
szybciej szybciej do cholery co tak wolno

kolosasz

2020-06-03, 13:41
Normalnie, k***a, kierowcy SOPu

35i

2020-06-03, 13:42
emperorzbigniew napisał/a:

Na pierwszym to powinni gówniarzowi dać po dupie jak zjechał z przejścia. Normalnie co za ...



Za co? Jak nie lubię pedalarzy, tak dzieciak zachował się prawidłowo. Po pierwsze, tam jest ścieżka rowerowa, więc ma prawo jechać, a nie prowadzić rower. Po drugie, ruszył dopiero jak się upewnił, że samochód się zatrzymuje. Chyba, że masz na myśli gówniarza z meganki.

dyzioolek

2020-06-03, 13:43
5min18 sek :D piekne zgranie fonii z wizja :D :D :D :D :D

damianizo

2020-06-03, 14:15
w ogole kazdy z nich zj***l, ten na skrzyzowaniu wyprzedzal, tamten wlaczyl sie do ruchu niepotrzebnie. A ten na motorze moglby byc bardziej ogarniety i zahamowac, to by wyprzedzajacy moze sie zmiescil