18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

glidechris

2020-06-03, 14:33
Komentarz do wszystkich stłuczek - " Po ch*j się śpieszysz"

Jokerd

2020-06-03, 15:04
35i napisał/a:

Za co? Jak nie lubię pedalarzy, tak dzieciak zachował się prawidłowo. Po pierwsze, tam jest ścieżka rowerowa, więc ma prawo jechać, a nie prowadzić rower. Po drugie, ruszył dopiero jak się upewnił, że samochód się zatrzymuje. Chyba, że masz na myśli gówniarza z meganki.



Kolega mial na mysli pewnie to ze dzieciak chcial sobie jednym ciagiem przez wysepke przejechac i malo co sie tez nie wpie**olil w auto z naprzeciwka.
Za takie nauczenie mlodego przepisow wpie**ol nalezy sie starym, ze raz - niedouczyli , dwa - takiego malego dzbana samopas sie nie wypuszcza na rower w miasto...

Jak moje dziecko by sie tak chwialo i ogarnialo myslenie i rower, to bym go k***a bal sie na ogrodek rowerem puscic...

35i

2020-06-03, 16:32
Jokerd napisał/a:

Kolega mial na mysli pewnie to ze dzieciak chcial sobie jednym ciagiem przez wysepke przejechac i malo co sie tez nie wpie**olil w auto z naprzeciwka.
Za takie nauczenie mlodego przepisow wpie**ol nalezy sie starym, ze raz - niedouczyli , dwa - takiego malego dzbana samopas sie nie wypuszcza na rower w miasto...
Jak moje dziecko by sie tak chwialo i ogarnialo myslenie i rower, to bym go k***a bal sie na ogrodek rowerem puscic...



Ja widzę, że zwolnił i spojrzał na wysepce w prawą stronę. Fakt, że słabo jeździ i przydałaby się opieka. Jednak częściej spotykanym zjawiskiem jest przejeżdżanie przez przejście (nie ścieżkę rowerową) całej rodzinki i uczenie tego gówniaka.

camson

2020-06-03, 17:23
Kamera poszła, muzyka!

Tr...........ty

2020-06-03, 20:49
W 1:30 celowo przyj***ł, bo jeśli nie dał rady wyhamować, to prawo jazdy powinien sam oddać. I ch*j z tym, że miał pierwszeństwo.

Catchcart

2020-06-03, 21:00
Nie umieć hamować, to trzeba umieć. Połowy wypadków dało by się uniknąć jakby kierowcy co w kogoś wjeżdżają nie byli ślepi.

pankruk

2020-06-03, 22:36
Wciąż pokutuje przede wszystkim bezmyślne zapie**alanie w miejscach w których nie ma do tego warunków. W takim Poznaniu na dwupasmowych arteriach wokół miasta strach wyprzedzić autobus na lewym bo mając nawet 120 km/h na ograczniczeniu do 70 masz na zderzaku jakiegoś debila poganiającego cię światłami.

Dupaapud

2020-06-03, 23:51
Ja to się zastanawiam, czy ci polscy kierowcy to mają tak h*jowe samochody, że nie mają hamulców, czy sami w siebie napie**alają celowo. W 99% przypadków dało się uniknąć dzwona, gdyby mocniej przychamował jeden pipa z drugim.

Jokerd

2020-06-05, 08:20
35i napisał/a:

Ja widzę, że zwolnił i spojrzał na wysepce w prawą stronę. Fakt, że słabo jeździ i przydałaby się opieka. Jednak częściej spotykanym zjawiskiem jest przejeżdżanie przez przejście (nie ścieżkę rowerową) całej rodzinki i uczenie tego gówniaka.



No to k***a fantastycznie ze "zwolnil" bo jakies pol obrotu korba od roweru i by zapie**olił w bok przejezdzajacego auta.... Dzieciak sprawia wrazenie jak by nie wiedzial jak zatrzymac rower i z niego zejsc, wrecz walczy o utrzymanie sie na nim

:roll:

LordVIP

2020-06-07, 14:56
I tak część z tych wypadków jest winą ch*jowej infrastruktury, do kilku jeszcze dochodzi pogoda. Tylko w tej zasranej Polsce może być dwupasmowa droga z przejściami dla pieszych, w dodatku bez sygnalizacji świetlnej. Dopóki to się nie zmieni, potrącenia i wypadki na takich przejściach będą zawsze.