18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #160

Polskie_Drogi • 2019-10-25, 14:06
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


Wiewór

2019-10-25, 14:17
Bardzo silnie stężenie debili w tym odcinku.

MindBodyLightSound

2019-10-25, 14:47
7:00 - niezły dzban, z zatoki przez podwójną zawraca xD Prawko w czipsach znalezione chyba.

Ke...........nt

2019-10-25, 14:51
Ludzie naprawdę myślą, że będąc przed pasami mają pierwszeństwo.

dżonyłojlker

2019-10-25, 15:07
MindBodyLightSound napisał/a:

7:00 - niezły dzban, z zatoki przez podwójną zawraca xD Prawko w czipsach znalezione chyba.



A jak piszczy ciota j***na :smiechzula:

Svenlee

2019-10-25, 15:20
5:00 poduszka wybiła szybę?

CbK

2019-10-25, 15:43
Svenlee napisał/a:

5:00 poduszka wybiła szybę?



W pierwszej chwili nie zwróciłem na to uwagi, ale wygląda na to, że tak! Brawa dla projektanta!

MotoPirat

2019-10-25, 16:48
3:27 - kierownik z kamerą wiózł w aucie jakieś kozy?

sereja3

2019-10-25, 19:40
Ten Pierwszy to Typowy rowerzysta, który nie ma Prawa Jazdy. Fajnie leciał w powietrzu tak jakby dalej sobie jechał na tym rowerku

Hollow_Man

2019-10-25, 19:40
CbK napisał/a:

W pierwszej chwili nie zwróciłem na to uwagi, ale wygląda na to, że tak! Brawa dla projektanta!



Myślę że tym projektantem był Janusz mechanik, lakiernik, spawacz, klaun i akrobata w jednym, który ten samochód naprawił po kosztach.

BigDaddyD

2019-10-25, 20:41
3:53 tu nawet luteina na nie pomoże :D

wzx123

2019-10-25, 20:51
Hollow_Man napisał/a:

Myślę że tym projektantem był Janusz mechanik, lakiernik, spawacz, klaun i akrobata w jednym, który ten samochód naprawił po kosztach.



Jeśli tak myślisz to jesteś po prostu debilem. Rozbicie przedniej szyby przez poduszkę umożliwia szybszą ewakuację jeśli inne drogi ucieczki z auta są wykluczone. Zdarzają się takie przypadki że auta po rolkach wszystkie drzwi mają tak pogięte że nie otworzysz, przez szybę się nie przeciśniesz a szyba z przodu cała. I tutaj wystrzał poduszki jest po to żeby Ci łatwiej było tą szybę wybić bo łatwiej tak niż rozbijać jak jest w całości. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam ;)

Hollow_Man

2019-10-25, 21:05
wzx123 napisał/a:

Jeśli tak myślisz to jesteś po prostu debilem. Rozbicie przedniej szyby przez poduszkę umożliwia szybszą ewakuację jeśli inne drogi ucieczki z auta są wykluczone. Zdarzają się takie przypadki że auta po rolkach wszystkie drzwi mają tak pogięte że nie otworzysz, przez szybę się nie przeciśniesz a szyba z przodu cała. I tutaj wystrzał poduszki jest po to żeby Ci łatwiej było tą szybę wybić bo łatwiej tak niż rozbijać jak jest w całości. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam



Stary jak cię robił to zamiast kondoma założył taką poduszkę, dlatego tak cię zj***ło. Szyba została uszkodzona, ale przez elementy kokpitu, które się oderwały zaraz po wystrzale poduszki ty pało .I tutaj wystrzał poduszki jest po to żeby Ci łatwiej było tą szybę wybić... zwłaszcza klejoną szybę z przodu gdzie folia ma grubość 2mm jedynie co se możesz wybić to głupotę z pustego łba a nie laminowaną szybę.

FourthIllusion

2019-10-25, 21:08
MindBodyLightSound napisał/a:

7:00 - niezły dzban, z zatoki przez podwójną zawraca xD Prawko w czipsach znalezione chyba.



mam nadzieje ze sie nie rozmnozy, bo chyba przezyl, a szkoda... Takie manewry odk***iac...

wzx123

2019-10-25, 21:29
Hollow_Man napisał/a:

Stary jak cię robił to zamiast kondoma założył taką poduszkę, dlatego tak cię zj***ło. Szyba została uszkodzona, ale przez elementy kokpitu, które się oderwały zaraz po wystrzale poduszki ty pało .I tutaj wystrzał poduszki jest po to żeby Ci łatwiej było tą szybę wybić... zwłaszcza klejoną szybę z przodu gdzie folia ma grubość 2mm jedynie co se możesz wybić to głupotę z pustego łba a nie laminowaną szybę.



Niby 37 lat a piszesz jak na przerwie w szkole, wstyd z Tobą wchodzić w dyskusję więc sobie podaruje :-P