18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #160

Polskie_Drogi • 2019-10-25, 14:06
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


ellsworth

2019-10-25, 21:32
3:40 On ją chyba specjalnie przejechał, bo nie można być aż tak ślepym!

wiechec

2019-10-25, 22:02
wzx123 napisał/a:

Jeśli tak myślisz to jesteś po prostu debilem. Rozbicie przedniej szyby przez poduszkę umożliwia szybszą ewakuację jeśli inne drogi ucieczki z auta są wykluczone. Zdarzają się takie przypadki że auta po rolkach wszystkie drzwi mają tak pogięte że nie otworzysz, przez szybę się nie przeciśniesz a szyba z przodu cała. I tutaj wystrzał poduszki jest po to żeby Ci łatwiej było tą szybę wybić bo łatwiej tak niż rozbijać jak jest w całości. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam



Jesteś debilem, dziękuję pozdrawiam. A może zwykłym trollem, bo aż mi się nie chce wierzyć, że ktoś może wpaść na taką poj***ną teorie. Może to miał być żart?

PieronJasnySzlag

2019-10-25, 22:04
wzx123 napisał/a:

auta po rolkach wszystkie drzwi mają tak pogięte że nie otworzysz, przez szybę się nie przeciśniesz a szyba z przodu cała. I tutaj wystrzał poduszki jest po to żeby Ci łatwiej było tą szybę wybić bo łatwiej tak niż rozbijać jak jest w całości. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam


Mam dachowanie, drzwi pogięte niemożliwe do otworzenia, szyba boczna poszła w mak i generalnie ręke już mam na zewnątrz. Ale ch*j tam po co wyjsc przez najbliższą boczną której tak jak pisałem już niema skoro moge ekwibrylystycznie przeżucić nogi nad kierownice, kopać 3 minuty w laminowaną przednią szybe i wyjść tak jak inżinieroo wymyślił.
k***a czy Ty kiedykolwiek siedziałeś w samochodzie?

wiechec

2019-10-25, 22:04
[quote="ellsworth"]3:40 On ją chyba specjalnie przejechał, bo nie można być aż tak ślepym![/

Też bym k***ę przejechał

Hafnarfjodur

2019-10-25, 22:26
Szfajceneger napisał/a:

A jak piszczy ciota j***na



Ale mi się Janusz Cebularz włączył, ale mnie to rozśmieszyło :-)

willoo

2019-10-25, 22:33
Jak zwykle na początku i na końcu najmocniejsze pie**olnięcia skrajnych debili. Na początku debil na rowerze który myśli że pasy dają mu nieśmiertelność. Na końcu pan "buzi, pa" który pie**oli lusterka bo są dla słabych, elo

egon777

2019-10-25, 23:06
1:57 ja bym już cofał

Hafnarfjodur

2019-10-26, 08:11
1:28 Co on k***a zrobił ? Jak ?

Sonal

2019-10-26, 11:31
CbK napisał/a:

W pierwszej chwili nie zwróciłem na to uwagi, ale wygląda na to, że tak! Brawa dla projektanta!



k***a głąbie z czego kpisz - 95% poduszek pasażera tłucze szybę. Chyba tylko w maluchu - jakby były poduszki - by nie wybiło, bo przednia szyba jest prawie pionowo.