18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #153

Polskie_Drogi • 2019-07-23, 09:56
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych...

kooloo

2019-07-23, 20:38
jak dla mnie tego pedala touareqa mozna by podciagnac pod probe zabojstwa czy cos takiego , w sumie swiadomie spychal z drogi a roznie wypadek moze sie skonczyc

djted

2019-07-23, 21:39
k***a brzydze się tym j***nym narodem. Takie buraki prostaki i chamy. j***ne cwaniaczki. cwe* z tuarega najwiekszym przykładem

ellsworth

2019-07-23, 22:54
Kiedy policja wreszcie będzie eliminować z dróg debili siedzących poprzednikowi na bagażniku?!?

RoBoTRoN

2019-07-23, 23:51
radek225 napisał/a:

@ up - nie, nie poj***ło.



Szanuję ludzi , którzy w tych czasach potrafią coś napisać od siebie jak mają taką potrzebę, oraz śmieję się z półANALfabetów, dla których przeczytać coś dłuższego niż sms czy tłeecik to problem. Pokolenie ludzi TL:DR...

IOI

2019-07-24, 09:07
radek225 napisał/a:

6:00 - klasyczne wj***nie się na czerwonym kierowcy autokaru. Po prostu BRAWO.



brawo 'ekspercie', ale daruj sobie takie wypociny nastepnym razem.

vladislav

2019-07-24, 12:24
Przerobiłem już kilka samochodów od czasu posiadania prawa jazdy. Po każdym kolejnym zakupie samochodu oprócz klasycznych rzeczy, które trzeba zrobić w używce zawsze kupowałem nowe opony. Nigdy nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg na deszczu pomimo nierzadko nadmiernej prędkości. Za większość poślizgów oprócz nadmiernej prędkości odpowiadają gówniane opony bo Janusze chcą zaoszczędzić na nich parę cebulionów.

radek225

2019-07-24, 16:48
Hrabia Drapula napisał/a:

radek225
1:50 - warszawka, a kierujący Touaregiem widać ma ch*jka o długości 2cm, wyleczą z bycia warszawską k***ą na drodze, /quote]
i tu cię zaskoczę, jak obejrzysz dokładnie to zobaczysz że samochód nie jest na nr. warszawskich, ba nawet nie na mazowieckich
przy okazji pytanie, czemu masz w stopce link do konsoli warszawa ? przyjechałeś na LU otworzyłeś firmę i jedziesz po mieście które daje ci miejsce pracy i że byś miał co do gara włożyć
i szach mat, nie wyszła jazda po warszawce



Przyjechałem z CW, a nie LU. Lubię to miasto, ludzie są tak samo mili, poj***ni jak wszędzie, ale jedno kłuje mnie w oczy - warszawiacy są tak ch*jOWYMI kierowcami, że aż słów brak. Wpie**alanie się, wymuszenia, zajeżdżanie, ciągłe trąbienie, jakby miało to przyspieszyć i rozładować korki, oraz brak używania kierunków, albo używanie ich JUŻ po wykonaniu manewru. To tak jak założyć kondoma po zlaniu się w cipę. Jeżdżę po Warszawie samochodem 2 lata. Dużo i nie dużo w porównaniu do posiadania prawka przez niektórych 30-40 lat. Ostatnio w przeciągu kilku dni zrobiłem prawie 1000 km po Polsce m.in we Włocławku, czy w Poznaniu, a na wakacjach 2 tygodnie temu byłem w Łebie przejeżając m.in przez Trójmiasto. I zgadzam się - takie ameby umysłowe za kółkiem to są tylko w Warszawie. Przykładowo we Włocławku nie ważne, czy BMW X6 z Em pałerem na klapie bagażnika, Mercedes G klasa w A Em Dżi, czy dziadek w Passacie - każdy zjeżdżając z ronda daje kierunek. W Warszawie kierunek przy zjeżdżaniu z ronda daje może 20% kierowców. Wk***ia mnie to niemiłosiernie, bo gdy ja stoję przy rondzie i nie wiem, czy mogę na nie wjeżdżać, jakiś pajac z niego zjeżdża bez kierunku. Dawanie kierunku przy zjeździe z ronda upłynnia ruch i pozwala rozładować korki, a potem warszawka płacze, rze kórki, i ona swoim mini do mordoru nie zdonrzy na brjefink, mytink, czy co tam k***a jeszcze. Im droższym, bardziej luksusowym autem ktoś jedzie, tym rzadziej używa kierunków w tym dziwnym mieście. To, ze mieszkam tutaj, prowadzę swój biznes, nie oznacza, że nie mogę się o tym miescie krytycznie wypowiedzieć. Włocławek z którego pochodzę też ma swoje wady, dlatego z niego wyjechałem. Fajne miasto, gdy się dorobisz, masz grubsze siano na koncie i chcesz tam osiąść na emeryturze. Ale nie dla młodych, ambitnych ludzi, którzy chcą zrobić karierę.

kagayaku

2019-07-24, 18:42
Najbardziej przerażające w niektórych filmikach jest brak reakcji innych kierujących na zdarzenie które miało miejsce. Na przykład film gdzie osobówka wymusiła pierwszeństwo i gostek jadący motocyklem grzmoci prosto w blachę. Ląduje parę metrów dalej i co? I nic. Zero reakcji ze strony innych kierowców. Pewnie byli zajęci odpalaniem aparatu na srajfonie i wrzucanie foto na insta.