18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #153

Polskie_Drogi • 2019-07-23, 09:56
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych...

ziuny

2019-07-23, 10:10
ten pierwszy najlepszy, widać doświadczenie, auto ustawione i można koło zakładać.

gabriel0

2019-07-23, 10:24
6:47 ale jebnałem śmiechem. No czegoś takiego się nie spodziewałem.
Dawno nic mnie tutaj tak nie rozbawiło. :kierowca:

bakus1233

2019-07-23, 10:40
Haha, niektórzy to się cieszą, że uda im się coś nagrać żeby na internet wstawić :D

Natsu132

2019-07-23, 11:18
Niech mi ktoś wytłumaczy, w 3 minucie po ch*j to tam stoi?

trupzszafy

2019-07-23, 11:28
Natsu132 napisał/a:

Niech mi ktoś wytłumaczy, w 3 minucie po ch*j to tam stoi?


to taki ch*jowy sposób na spowolnienie ruchu.w olandii,belgii jest tego od groma,u nas jeszcze rzadkość

*holandii

Wiewór

2019-07-23, 11:47
Natsu132 napisał/a:

Niech mi ktoś wytłumaczy, w 3 minucie po ch*j to tam stoi?


Jak ruch jest zbyt płynny i nie ma korków to stawiasz coś takiego. Cyk i już masz korki. Nawet wiochy mogą się poczuć jak zakorkowane polskie metropolie.

PS. Wiecie czemu tylko w ciężarówkach pękają opony? Bo zgodnie z polityką firm należących do polskich uciśnionych biznesmenów zakupienie nowej opony do pojazdu to strata dla firmy. Oponę należy używać do jej naturalnego zużycia i wybuchu.

audikadett

2019-07-23, 16:15
Co za debil w tym niebieskim touarequ,normalnie pajac

saves

2019-07-23, 18:13
up
Ale się idiota zemścił... Teraz będzie płacił. :D

radek225

2019-07-23, 18:56
Standard przy Polskich Drogach - 70, 80% wypadków w tej kompilacji dałoby się uniknąć.

0:15 s - dobrze, że nikomu nic się nie stało. Awarie kół w ciężarówkach to chleb powszedni. Na osranych gaciach ze strachu kierowcy się skończyło.
1:05 - niestety nocą trzeba zachować czujność., Na zwierzęta na drodze nic nie poradzisz, a te odblasków nie mają. Czasami da się zobaczyć ślepia, zanim zobaczysz całe zwierzę.
1:15 - ciężko ocenić, czyja wina. Oczywiście wina kierowcy, z punktu widzenia policji, bo gość autem zmieniał pas, a motop*zda jechała swoim pasem, ale ja bym przywalił współwinę ze względu na to, że motop*zda zapie**alała jak to motop*zda. Ale mając nagranie można wygrać w cuglach, bo motop*zda zbiegła z miejsca wypadku. Gość autem dostanie mandat, a motok***a dostanie mandat + sfinansuje ze swojego OC naprawę samochodu.
1:50 - warszawka, a kierujący Touaregiem widać ma ch*jka o długości 2cm, który mu dodatkowo zmalał, gdy został strąbiony, bo wpie**alał się nie na swój pas. No to mandat + punkciki + podwyższone OC przez kilka lat chyba skutecznie go wyleczą z bycia warszawską k***ą na drodze, która nie potrafi odpuścić i przyznać się do swego błędu. Trzeba być naprawdę sp***oliną umysłową, by po strąbieniu dogonić kierowcę z kamerką i go jeszcze z drogi spychać. Oby Ci ch*ju weszła 20 letnia laska 9,5/10 do łóżka, a Tobie ta mikrokusieńka, wypusteczka nie stanęła, właścicielu Cayneki w biedzie.
2:30 - tutaj drodzy Sadole możecie zobaczyć, czemu parkując samochód należy zostawić go na ręcznym + wbity bieg. Nawet jak zostawisz samochód na ręcznym, linka od ręcznego może pęknąć, a z samochodem stać się to, co widać na filmie.
2:55 - co za pech. Kierowca dźwigu jedzie około metra od auta, a mimo to przy skręcie zachodzi mu kierunek + zderzak na zderzak osobówki. Widać, że nie chciał skosić auta, a jednak. Nie myli się ten, co nic nie robi.
3:15 - hahahahahaha, koleś dolewał jakiś płyn, zostawił butle tego płynu pod maską i ją zamknął. Maska się nie domknęła i skutki tego macie na filmie. Dlatego ja zawsze, gdy pod nią zaglądam, sprawdzam, czy się domknęła całkowicie, czy nie.
3:25 - rondo. Przerażające jest to, ilu ludzi nie daje sobie rady z rondem. Podstawowa zasada - pierwszeństwo ma ten, kto się na rondzie znajduje. Szanuję babeczkę, której się ktoś wpie**olił przed maskę. Kulturalnie odsunęła szybę, bez żadnych dresiarskich wyzwisk "jak jedziesz ch*ju", tylko: "nic się nie stało?"
3:45 - warszawka i jazda na zderzaku. Dlatego w kraju nazistów, holokaustu, pacyfikacji Warszawy, masowych mordów i nielimitowanych prędkości na autostradach wprowadzone są obowiązkowe odstępy wraz ze wzrostem prędkości, by zapobiec takiej sytuacji jak w tym filmie.
3:55 - patrz wyżej. Nie trzymaj się dupy jadącego przed tobą.
4:10 -Trasa S8, wyjazd z warszawki, miały tam stać rogatki. Są znaki informujące o zwolnieniu, ale po co? Na ch*j? Po kij zatrzymać bezpieczny odstęp?
4:30 - jedzie człowiek swoim pasem, a tu mu taka k***a wyskakuje....
4:50 - i znów polactwo ma w dupie znaki, pierwszeństwo. To nic, że jadę podporządkowaną, mam się zatrzymać i ustąpić pierwszeństwa. Ja jadę, bo JA CHCĘ! No to to, że Ty chcesz jechać przypomnisz sobie, gdy skończy Ci się polisa i trzeba będzie zawrzeć nową, albo przedłużyć OC.
5:15 - dokładnie ta sama sytuacja, tylko pogoda lepsza. Kierujący Boxerem wiózł leki. Niech zobaczy, czy nie ma na pace czegoś na poprawę wzroku, albo czegoś na mózg.
5:35 - wyświechtany, sprany, powycierany, ale adekwatny do filmu slogan - niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Gość wychodził z zakrętu na mokrej nawierzchni, a opony mające pewnie z 5 sezonów nie nadążały z odprowadzaniem wody.
5:50 - zwykłe sk***ysyństwo kierującego z kamerką. Z punktu widzenia przepisów bezsprzeczna jest wina kierującego Peugeotem, ale kierujący kamerką warszowioczek z dziada praadziada, czyli stary przyjechał z Pazimiechów, mama z Pcimia do warszawki na studia, urodził się w warszowce i kibicuje Legii mógł przyhamować i wpuścić kierującego peugeotem, a nie jeszcze kontrować na niego, by doprowadzić do ocierki. Mam kamerkę, jadę swoim pasem, więc mam rację... Masz ch*ja, a nie rację, trzeba być człowiekiem, bo jazda samochodem po Warszawie jest naprawdę specyficzna.
6:00 - klasyczne wj***nie się na czerwonym kierowcy autokaru. Po prostu BRAWO.
6:20 - Jak można być takim ślepym kretynem. Ludzie naprawdę nie rozglądają się, tylko robią bezwiednie to, co im się w danej chwili podoba?Gość jechał prawidłowo motocyklem, powoli, a typ wpie**olił się tuż przed niego?
6:50 - to nie wymaga komentarza. Trzeba być naprawdę genetycznym zjebem, albo być naćpanym, by wbiec na autostradę, albo drogę szybkiego ruchu.
7:10 - ten film gościł niedawno na sadolu. Żadna plama oleju, tylko niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Jechałbyś wolniej, nie wpadłbyś w poślizg, proste.

Essent

2019-07-23, 18:58
@radek225 Chyba cię poj***ło, żeś tyle pisał te wypociny :lol:

radek225

2019-07-23, 19:03
@ up - nie, nie poj***ło.

Hrabia Drapula

2019-07-23, 19:43
radek225
1:50 - warszawka, a kierujący Touaregiem widać ma ch*jka o długości 2cm, wyleczą z bycia warszawską k***ą na drodze, /quote]
i tu cię zaskoczę, jak obejrzysz dokładnie to zobaczysz że samochód nie jest na nr. warszawskich, ba nawet nie na mazowieckich
przy okazji pytanie, czemu masz w stopce link do konsoli warszawa ? przyjechałeś na LU otworzyłeś firmę i jedziesz po mieście które daje ci miejsce pracy i że byś miał co do gara włożyć
i szach mat, nie wyszła jazda po warszawce

Smoku

2019-07-23, 19:48
Wiewór napisał/a:

PS. Wiecie czemu tylko w ciężarówkach pękają opony? Bo zgodnie z polityką firm należących do polskich uciśnionych biznesmenów zakupienie nowej opony do pojazdu to strata dla firmy. Oponę należy używać do jej naturalnego zużycia i wybuchu



Nie tylko Polscy uciśnieni biznesmeni maksymalizują zysk. Opony wybuchają, bo mają wyższe ciśnienie niż w osobówkach. Poza tym oponę po zużyciu oddaje się do regeneracji/bieżnikowania. Bo nowe jednak trochę kosztują, a "parę" opon taka ciężarówka posiada. Jak ktoś przesadzi z bieżnikowaniem kilka razy starej opony, to w końcu może ona pęknąć.
A co do filmu, to ja tam nie widzę wybuchu opony, tylko urwanie koła. Niedokręcone śruby, albo raczej dokręcone za mocno - zerwane gwinty.