18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #142

Polskie_Drogi • 2019-03-08, 10:15
Uważajcie na siebie i innych. Szczególnie, że właśnie rozpoczyna się najbardziej niebezpieczny okres na drogach.
Niestety dobre warunki, słoneczna pogoda, sucha nawierzchnia sprawiają, że za kółkiem czujemy się bardziej pewni siebie – i właśnie ta pewność siebie nas gubi.


Macias17

2019-03-09, 09:53
zboooy napisał/a:

pytanie do ekspertow, ten z 6:04 kto jest winny w tej sytuacji?



Wina oczywiście typa który hamował. Dobrze że jest to ładnie udokumentowane, w przeciwnym wypadku mógłby próbować zwalić winę na nagrywającego (co zresztą widać w filmiku pod sam koniec). Swoją drogą to też trzeba mieć ładnie nasrane we łbie. Spowodował wypadek i się pruje do gościa który przez niego samego mu wjechał zad.

pankruk

2019-03-09, 10:12
orzeszwmorde napisał/a:

Teoretycznie każde auto które ma reflektory na lustrach a nie na soczewkach będzie razić w lusterku bocznym przy wyprzedzaniu. Na zasadzie trójkąta doświetlają pobocze, taki ich urok.



Akurat tutaj miałem na myśli samochody nadjeżdżające z naprzeciwka.

Aldous

2019-03-09, 12:06
1:15:- no ch*j mnie strzela jak coś takiego widzę, ćwierćmózgi pie**olone co nie umieją jeździć po rondach, widzę takiego/taką jak w tej hondzie i już wiem co sobie myśli "o k***a k***a rondo z dwoma pasami, co tu zrobić jak tu jechać lepiej objadę całe prawym pasem przecież prawym trzeba jeździć " i cyk zajeżdżamy drogę wszystkim którzy nie są zj***ni i jadą prawidłowo. Na każdym egzaminie na prawo jazdy powinna być OBOWIĄZKOWO weryfikowana umiejętność poruszania się po rondach z więcej niż jednym pasem a popełnienie błędu powinno skutkować przerwaniem egzaminu

lexusx

2019-03-10, 10:38
Aldous napisał/a:

1:15:- no ch*j mnie strzela jak coś takiego widzę, ćwierćmózgi pie**olone co nie umieją jeździć po rondach, widzę takiego/taką jak w tej hondzie i już wiem co sobie myśli "o k***a k***a rondo z dwoma pasami, co tu zrobić jak tu jechać lepiej objadę całe prawym pasem przecież prawym trzeba jeździć " i cyk zajeżdżamy drogę wszystkim którzy nie są zj***ni i jadą prawidłowo. Na każdym egzaminie na prawo jazdy powinna być OBOWIĄZKOWO weryfikowana umiejętność poruszania się po rondach z więcej niż jednym pasem a popełnienie błędu powinno skutkować przerwaniem egzaminu



ta honda to nissan

Hussar

2019-03-10, 12:51
I takich wstawiających szanuję, na refren przewinął odrazu.