18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

traf

2018-10-02, 11:20
jak zawsze wesołe sytuacje :)

longlong7

2018-10-02, 12:04
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Czy przewidujesz krótsze materiały? Czasy kompilacji się skończyły w poprzedniej epoce Internetu, a zwłaszcza takich kompilacji, gdzie właściwa akcja to mniej niż 25% całej treści.

Planujesz może zrobić serię "Polskie Drogi, skrót absolutnie niezbędny", gdzie jeden odcinek trwałby maksymalnie 90 sekund? Albo coś w tym stylu?


Nie wspominając, że gatunek wyczerpał się zanim powstał twój kanał, bo kacapskie ścierwo lata temu nauczyło każdego oglądać się przy przejściu przez jezdnię nawet w kierunku skąd nie jadą żadne pojazdy. Miliony takich kompilacji zalały Internet w poprzedniej dekadzie ;)

jaka maruda, a może kanapki do tego co?

kokos_123

2018-10-02, 12:07
gość z 5:52 musi się nauczyć co oznacza lewy kierunek w takiej sytuacji. 8-)

Romo666

2018-10-02, 13:02
@up.

to może zwyczajnie nie oglądaj tego? Albo sam zrób lepszy kanał gdzie filmiki będą miały po 2sekundy.

Powiedz mi proszę co zrobisz z zaoszczędzonym czasem ? Wynaleziesz lekarstwo na raka czy szczepionkę na zespół downa?
pajac...

cucho

2018-10-02, 13:09
@up

Będzie pisał kartkówkę z "pszyrki" i musi 'szypko opczaić'. Albo, żeby na matmie 'facetka nie wylukała'.
Tak jak piszesz. Jak mnie coś nie interesuje to nie oglądam. Proste :)

Wiewór

2018-10-02, 13:14
3:35 wieśwageniarz cesarz wśród debili.
Taki kretyn rzadko się rodzi nawet wśród socjalistów.
To jest po prostu wyczekiwany kilka tysięcy lat mesjasz matołów.


glesner1910

2018-10-02, 13:32
Dramat. Sadola opanowały już chyba na stałę filmiki z pedałami, madkami i kolizjami na polskich drogach :o Co jeszcze? Dawno kotków nie było, wrzuć coś...

panar3

2018-10-02, 13:38
2:11 - j***na motop*zda i debil.

olbi13

2018-10-02, 13:57
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Czy przewidujesz krótsze materiały? Czasy kompilacji się skończyły w poprzedniej epoce Internetu, a zwłaszcza takich kompilacji, gdzie właściwa akcja to mniej niż 25% całej treści.

Planujesz może zrobić serię "Polskie Drogi, skrót absolutnie niezbędny", gdzie jeden odcinek trwałby maksymalnie 90 sekund? Albo coś w tym stylu?


Nie wspominając, że gatunek wyczerpał się zanim powstał twój kanał, bo kacapskie ścierwo lata temu nauczyło każdego oglądać się przy przejściu przez jezdnię nawet w kierunku skąd nie jadą żadne pojazdy. Miliony takich kompilacji zalały Internet w poprzedniej dekadzie ;)


Nie ogladaj jak za długie zamiast marudzić. Owszem jest za długie ale mozna sobie przyspieszać albo nawet zwiekszyc prędkość odtwarzania.Jeśli długość kompilacji jest dla Ciebie problemem to jest wyłącznie Twój problem.

Daniozek

2018-10-02, 13:59
A ja mam pytanko. Co w takiej sytuacji jak z 7:00? Czy można pociągnąć do odpowiedzialności tego który wymusił czy lepiej już w niego się wpie**olić? W sumie ciekawi mnie to na przyszłość, jakiś ekspert pomoże? Pozdrawiam :->

dashadow

2018-10-02, 14:09
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Czy przewidujesz krótsze materiały? Czasy kompilacji się skończyły w poprzedniej epoce Internetu, a zwłaszcza takich kompilacji, gdzie właściwa akcja to mniej niż 25% całej treści.



czasy krótkich animowanych gifów się skończyły, teraz są kompilacje :P

kolosasz

2018-10-02, 14:47
Jeżdżą jak chcą i Polskę demolują. Naszą Polskę. Polacy za kierownikiem, pamiętajcie: Polska bez was da sobie rade, ale wy bez Polski - nie.

Śmierć wrogom ojczyzny.
Żyli prawem wilka (auuuuuuu)

P amiętamy
jt

Wiewór

2018-10-02, 14:55
kolosasz napisał/a:

Jeżdżą jak chcą i Polskę demolują. Naszą Polskę. Polacy za kierownikiem, pamiętajcie: Polska bez was da sobie rade, ale wy bez Polski - nie.

Śmierć wrogom ojczyzny.
Żyli prawem wilka (auuuuuuu)

P amiętamy
jt




grauper

2018-10-02, 16:30
Da sie jakoś zablokować użytkownika żeby nie widzieć już tego nudnego gówna które zapie**ala połowe sadola ? 0.o Serio. Po 4556465 takiej samej kompylacji już sie żygać chce.