18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

TB303

2018-10-02, 16:39
kolosasz napisał/a:

Jeżdżą jak chcą i Polskę demolują. Naszą Polskę. Polacy za kierownikiem, pamiętajcie: Polska bez was da sobie rade, ale wy bez Polski - nie.

Śmierć wrogom ojczyzny.
Żyli prawem wilka (auuuuuuu)

P amiętamy
jt


Ja pie**ole, niedorozwinięty nacjololo na sadisticu :facepalm:

MJawesome

2018-10-02, 16:52
A w 3:38 policja ma wyj***ne

AN...........or

2018-10-02, 16:59
Polskie_Drogi napisał/a:

Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno



Powinno być: Zapnijcie pasy i nasmarujcie dupcie wazelinką :-P

pawel1024

2018-10-02, 17:29
6:40 zaj***ł jak w mario cart...

bellaćwir

2018-10-02, 18:26
za mało przeklinania

waloos

2018-10-02, 18:36
Raczej rzadko ludzi posądzam o celowe stłuczki, bo wiele z nich to po prostu efekt zagapienia itp. Ale to z 4:00 to jest jawne wykorzystanie sytuacji.
Gość migał kierunkiem, zaczął skręcać, było kilka sekund na wdepnięcie hamulca i zatrzymanie. I gość go widział, bo zaczął trąbić, ale wciąż jechał.
Ubezpieczalnie za takie filmy to powinny obcinać zniżki. To jest jawne sk***ysyństwo.

sir_Alex

2018-10-02, 19:01
2:10... zawsze ten sam wzrok skrzywdzonej motop*zdeczki potrąconej przez złego kierowcę

landryn86

2018-10-02, 21:50
grauper napisał/a:

Da sie jakoś zablokować użytkownika żeby nie widzieć już tego nudnego gówna które zapie**ala połowe sadola ? 0.o Serio. Po 4556465 takiej samej kompylacji już sie żygać chce.



Słuchaj, po pierwsze nie musisz tego oglądać jeśli Cię to nudzi. Po drugie, ten materiał znalazł się na głównej, co oznacza że ludziom to oglądają. Po trzecie rzygać pisze się przez "rz", a przez znakiem interpunkcyjnym (w tym przypadku chodzi mi o znak zapytania) nie stawia się spacji. Proponuję więc coś poczytać jakąś książkę, skoro nie znajdujesz tutaj rozrywki - połączysz przyjemne z pożytecznym ;)
ps. :idzwch*j:

baxter

2018-10-02, 23:11
za dlugie ? poj***lo ? wg. mnie za krotkie, moglbym to ogladac na okraglo

longlong7

2018-10-02, 23:15
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Może tobie się chce marnować 5 minut z 7,5 które poświęcisz. Niektórzy oglądają Sadistic w drodze do pracy albo podczas krótkiej przerwy. Na samym tylko Sadolu od wielu lat jest czymś normalnym, że się pisze w komentarzach innym, by oglądać od danej sekundy, aby nie marnować czasu.


Nie patrz tylko ze swojej płytkiej perspektywy. Jak potrafisz inaczej, to za moment zrozumiesz inne niż twój punkt widzenia. Jest wiele powodów dla których kompilacje są na wyginięciu :)


a jak pukasz dziewczyne to też ci szkoda czasu? zarobiony chopak sflustrowany takiś

Wiewór

2018-10-03, 08:09
TB303 napisał/a:


Ja pie**ole, niedorozwinięty nacjololo na sadisticu :facepalm:


Dlaczego się dziwujesz? Mało takich debili w Polsce? :D

mrkuchar

2018-10-03, 14:11
@Rebeliant_ZPF nie wiem, zjedz snikersa, por*chaj może albo coś..
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Jaką k***a dziewczynę? Jak na Sadola przystało nie marnuję czasu na walenie konia. Cmok we własną dłoń i po grze wstępnej :)

A nie, jednak nie.. Tak czy inaczej może by ci ulżyło trochę bo jednak w tym temacie brzmisz jak furiat/frustrat któremu nic nie pasuje mimo tego że nawet nie oglądał materiału. :)

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Może tobie się chce marnować 5 minut z 7,5 które poświęcisz.


A powiedz, ile czasu ty straciłeś na pisanie komentarzy? z 10 minut? 15? pewnie jeszcze po drodze się wk***iłeś kilka razy.. i po co to wszystko? Nie lepiej na lajcie obejrzeć materiał albo zwyczajnie pominąć jak się nie podoba? i ewentualnie druga runda :wali: jak tak lubisz czas oszczędzać. :lol: Jak czasem miałeś fajne komentarze, tak dzisiaj pie**olisz jak potłuczony :D
:idzwch*j:

@topic a 3:30 to musieli stwierdzić niedoj***nie mózgowe.. wpie**ala się przed ciężarówkę i hamuje do 0.. no debil k***a, no debil. :facepalm: A najlepsze to że miśki którzy byli jako pierwsi do włączenia się, popatrzyli w lusterko i sobie pojechali :D

KrwawyEric

2018-10-03, 14:27
Te motop*zdy wyprzedzające na środku skrzyrzowań i na podwójnych ciągłych liniach w terenie zabudowanym - bajka :D INSTANT karma dla bezmyślnych pseudo-władców szos. Szkoda tylko, że cało z tego wyszli.

Ow...........an

2018-10-05, 14:20
Daniozek napisał/a:

A ja mam pytanko. Co w takiej sytuacji jak z 7:00? Czy można pociągnąć do odpowiedzialności tego który wymusił czy lepiej już w niego się wpie**olić? W sumie ciekawi mnie to na przyszłość, jakiś ekspert pomoże? Pozdrawiam :->




No, może nie ekspert, ale...
co do 7:00

Ja bym jechał prosto bo:

1.Mam pierwszeństwo - koleś dopiero włącza się do ruchu.
2. Odbijając jak na filmie niszczę swój samochód, samochód niewinnej osoby, a często rozjeżdżam niewinnych pieszych.
Jestem skupiony bardziej na drodze i nie mam czasu ocenić czy pobocze jest wolne - stąd dzwon.
3. Unikając zderzenia sprawca wypadku odjeżdża w nieznane i śmieje się z "debila"

"Czy można pociągnąć do odpowiedzialności...?"
Tak. O ile masz nagranie takie jak to oraz nagrane numery - blachy.
To koleś jest sprawcą całego zdarzenia. To jemu należy się mandat oraz pokrycie wszystkich szkód z jego ubezpieczenia.

Pozdrawiam