18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

józekdeluxe

2018-01-13, 19:11
Velture napisał/a:

Powiedziałem wyraźnie: poproś.



Odpowiadam: Chyba cię poj***ło.

~Velture

2018-01-13, 19:17
Albo poproś albo nie wymagaj.
Poproś grzecznie i kulturalnie to może dostaniesz to co chcesz. Nie przyjmuję żądań.

~Velture

2018-01-13, 19:23
To przykro mi ale nie jestem twoim pupilkiem który wykonuje twoje polecenia.
Miałeś szansę ładnie poprosić o filmik a zamiast tego zachowujesz się jakby ci się cokolwiek należało.

Daję ci ostatnią szansę abyś poprosił i jeśli nie poprosisz to nic nie dostaniesz.

El_Macias

2018-01-13, 19:36
Velture,

Poproszę zimne, ciemne piwo :-P

Tafariel

2018-01-13, 20:01
Film się skończył, a w komentarzach dalej szczekają :amused:

Perhydrol

2018-01-13, 20:16
↑ To jest taka odwrotna elektroda. Tam zamykają temat bo jest wyczerpany po jednej odpowiedzi a tutaj się dzieli włos na czworo :ciasteczkowy:

Tomson102

2018-01-13, 20:26
Wszystko git tylko szkoda ze nie widać ręki którą może pokazywać psu komendę do szczekania, jak na większości tych filmów

Sadolovski

2018-01-13, 22:45
- Ikuncia ile pancio ma kilogramów nadwagi?
- Hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał hał

bananiho

2018-01-13, 23:13
@józekdeluxe

Jak skończył koleś od Jacka Danielsa? Pamiętam że miał wypić litrowego na zamek, ale nie wiem co się stało dalej. :D

Maja83

2018-01-13, 23:19
lewą ręką chłop pewnie robi gesty i pies szczeka po każdym, nue pies geniusz tylko ludzie idioci.

fanato

2018-01-13, 23:35
@Velture
Nie pie**ol, tylko nagrywaj Pan

Gizmolka

2018-01-14, 00:36
Diabeł złapał Polaka, Rosjanina i Niemca. Mówi do nich:
- Wypuszczę was dopiero za rok, ale musicie spełnić 1 warunek. Dam wam po psie i musicie przez ten rok nauczyć go jakiejś sztuczki. Musicie również wiedzieć, że każdy z was dostanie jedzenie tylko dla jednej osoby, albo pies będzie jadł, albo ty. Przychodzi diabeł po roku, wchodzi do Niemca, patrzy Niemiec chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka.
- No Niemiec, coś nauczył tego psa?
Niemiec mówi osłabionym głosem:
- S ss s siad (pies siadł).
Diabeł:
- OK Niemiec, jesteś wolny, chodźmy do Rosjanina.
Wchodzą do Rosjanina, patrzą Rosjanin chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka. Diabeł:
- Dobra, a ty czego nauczyłeś psa?
Rosjanin mówi osłabionym głosem do psa:
- L ll ll leżeć (pies się położył).
- OK Ruski, jesteś wolny, chodźmy do Polaka.
Wchodzą do Polaka. Patrzą, Polak gruby jak beka pies chudy jak sztacheta. Diabeł:
- Polak. Ty to sobie jeszcze rok posiedzisz.
Polak:
- Zaraz, zaraz.
Polak usiadł sobie wygodnie na kanapie, wziął w dłoń pęto kiełbasy i zaczyna jeść.
Pies patrzy na niego i mówi:
- HHHHeeeniuś, daj gryza.

Ten gościu chyba szkolił psa metodą "na Polaka: :lol:

pkh

2018-01-14, 01:22
Dobra sztuczka. Pies szczeka aż nie widzi reakcji ze strony opiekuna. Zwróćcie uwagę że za każdym razem gdy szczeknie ostatni raz gość od razu reaguje i nie czeka. Bo pies by dalej szczekał.