18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2018-01-13, 17:53
pies na dropsach... :-D

~Velture

2018-01-13, 18:06
Wszystko fajnie i spoko tylko nigdy nie wiem jaki sens jest w takim szkoleniu. Moje psy też znają sporo komend ale nie uczę ich szczekania bo to zwyczajnie wk***ia mnie a pie**olenie się w uczenie psa skomplikowanych komend do kilku szczeknięć to sporo czasu zmarnowanego na coś czym można się pochwalić przed znajomymi max kilka razy.



Więc wklejam wam fotkę szczeniaka:

józekdeluxe

2018-01-13, 18:11
Velture napisał/a:

Wszystko fajnie i spoko tylko nigdy nie wiem jaki sens jest w takim szkoleniu. Moje psy też znają sporo komend ale nie uczę ich szczekania bo to zwyczajnie wk***ia mnie a pie**olenie się w uczenie psa skomplikowanych komend do kilku szczeknięć to sporo czasu zmarnowanego na coś czym można się pochwalić przed znajomymi max kilka razy.



Człowieku siedzisz na sadolu 22h na dobę, a niby masz kilka psów, lisy i ch*j wie na czym jeszcze się znasz. I wszystkie twoje zwierzaki są zajebiście ułożone, na co potrzeba poświęcić od ch*ja czasu. Skończ pie**olić, chyba że to jakaś choroba to współczuję.

~Velture

2018-01-13, 18:15
O k***a przepraszam. Nie wiedziałem, że to ojca nagrywałeś i tak się wzburzyłeś na krytykę.
Teraz rozumiem.

Halman

2018-01-13, 18:16
józekdeluxe napisał/a:



Człowieku siedzisz na sadolu 22h na dobę, a niby masz kilka psów, lisy i ch*j wie na czym jeszcze się znasz. I wszystkie twoje zwierzaki są zajebiście ułożone, na co potrzeba poświęcić od ch*ja czasu. Skończ pie**olić, chyba że to jakaś choroba to współczuję.



może to coś jak radio Erewań? psy ma ale sąsiad i nie psy a koty :)

józekdeluxe

2018-01-13, 18:21
Velture napisał/a:

O k***a przepraszam. Nie wiedziałem, że to ojca nagrywałeś i tak się wzburzyłeś na krytykę.
Teraz rozumiem.



Wzburza mnie czyjeś ciągłe pie**olenie. Mam uczulenie na takich mitomanów. Chociaż czekaj, przecież możesz wrzucić tu, jakie to zajebiste sztuczki znają wszystkie twoje psy. Z chęcią obejrzę fachowca w akcji.

~Velture

2018-01-13, 18:28
@up
Przecież przeprosiłem ciebie za robienie sobie jaj z twojego ojca. Nie byłem świadom, że to twoja rodzina na filmie.

józekdeluxe

2018-01-13, 18:38
Velture napisał/a:

@up
Przecież przeprosiłem ciebie za robienie sobie jaj z twojego ojca. Nie byłem świadom, że to twoja rodzina na filmie.



Tak to mój ojciec. W ch*j śmiesznie. Tekst godny gimnazjalisty. A teraz dawaj sztuczki, koniecznie z potwierdzeniem że to ty.

~Velture

2018-01-13, 18:44
Cytat:

Tak to mój ojciec. W ch*j śmiesznie. Tekst godny gimnazjalisty. A teraz dawaj sztuczki, koniecznie z potwierdzeniem że to ty.


Mnie rozbawiło i mam wyj***ne czy kogokolwiek innego też :amused:

A tak serio nie wiem czemu tak się oburzyłeś za krytykę uczenia psa szczekania na komendę no ale jak ładnie poprosisz to rozważę nagranie filmiku co potrafią moje psy. Tylko postaraj się.

józekdeluxe

2018-01-13, 18:52
Velture napisał/a:


Mnie rozbawiło i mam wyj***ne czy kogokolwiek innego też :amused:

A tak serio nie wiem czemu tak się oburzyłeś za krytykę uczenia psa szczekania na komendę no ale jak ładnie poprosisz to rozważę nagranie filmiku co potrafią moje psy. Tylko postaraj się.



To twoja reputacja się tu waży, kolego.

~Velture

2018-01-13, 19:01
Reputacja na portalu dla pojebańców :wyj***ne:

Dalej nie wiem czemu się oburzyłeś na krytykę szczekania ale jak chcesz zobaczyć sztuczki moich psów to ładnie poproś.

Gdzio90

2018-01-13, 19:02
daliście się obaj, wciągnać we wzajemnie w obrzucanie gównem. gratuluje śmierdzi teraz w komentarzach.

józekdeluxe

2018-01-13, 19:07
Velture napisał/a:

Reputacja na portalu dla pojebańców :wyj***ne:



Siedzisz tu od rana do nocy. Trochę szacunku do samego siebie.
Poza tym to sprawa honoru. Jeżeli nie udowodnisz, tego jaki z ciebie treser-hodowca, skończysz jak ten kolo od Jacka Danielsa. :amused:

~Velture

2018-01-13, 19:09
Powiedziałem wyraźnie: poproś.