18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski misjonarz zamordowany w trakcie gejowskiej orgii.

Vendal • 2013-09-27, 15:55



Cytat:

W 2010 roku polski misjonarz z Ekwadoru, ojciec Mirosław Karczewski, zginął zamordowany przez rabusiów. Taka była jeszcze do niedawna oficjalna wersja wydarzeń. Z tajnych dokumentów Watykanu, które właśnie zostały ujawnione Gianluigi Nudzi w książce pt. Jego świątobliwość. Tajne dokumenty Benedykta XVI, wynika jednak, że śmierć księdza nie była spowodowana chęcią grabieży.

Po tym, jak wierni znaleźli pocięte zwłoki misjonarza, policja szybko uznała, że przyczyną mordu był rabunek, gdyż zniknął jego laptop oraz telefon komórkowy. Prawda jest jednak bardzo niewygodna dla przedstawicieli Kościoła. Pisarz zamieścił w publikacji rozszyfrowaną wiadomość, którą nuncjatura w Quito wysłała do Stolicy Apostolskiej. Z dokumentu wynika, że Mirosław Karczewski został brutalnie zamordowany podczas homoseksualnej orgii, którą zorganizował na plebanii.

Oto treść szyfrogramu:

Ofiara znała swoich zabójców. Było ich trzech, gdyż przed zdarzeniem duchowny poprosił służącą w domu parafialnym o przygotowanie trzech pokojów dla gości. Na miejscu zbrodni znaleziono cztery kieliszki. Konsumpcję alkoholu rozpoczęto ok. godz. 14. Duchowny i jego goście odbywali stosunki seksualne: na miejscu zbrodni odkryto ślady spermy. Prałat Moncayo przekazał, że policja pokazała mu zdjęcia dotyczące tego szczegółu.

Prawdę o zbrodni znał biskup diecezji, a także polski Kościół i zakon Franciszkanów.

Policja zapewniła biskupa, że śledztwo zostanie utrzymane w tajemnicy. Poprosiłem go, by zachowywał milczenie i czuwał nad rozwojem wydarzeń – zameldował Watykanowi nuncjusz. Biskup od tej pory milczał.



Po prostu zostawię to tutaj bo trochę bekę miałem z tego. :gay:

EMIO093

2013-09-27, 22:22
"Fakt" k***a ja pie**ole byś się wstydził, ja nie spinam dupy ale k***a skopiuj artykuł z niewiarygodne, ale nie z faktu co innego jak byś zeskanował tył tego brukowca to jeszcze ale k***a artykuł kopiować i j***ć na sadola. Są jakieś granice!

AdresatkaNieznana

2013-09-27, 22:43
pedofilia i pedalstwo w Kościele były zawsze, teraz jest to po prostu nagłaśniane. Od razu w Sejmie znalazła się aborcja, TVN żyje pedofilami w sutannach, a nikt nie pokazuje tego syfu wokół...

LaChupacabra

2013-09-27, 22:59
słit_dżizas napisał/a:

Ecuadorian girls:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ktoś się dziwi, że z dwojga złego wybrał facetów?



Ja się dziwię. Może Ty byś się spedalił ale ja raczej wolałbym c*pkę.

PS *raczej, czyt. na 100%

MateuszMmz

2013-09-27, 23:11
Jakby ktoś był ślepy: ta wiadomość pochodzi z FAKTU. Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do prawdziwości tego artykułu?

SpookyFoks

2013-09-28, 00:51
Coś Wam powiem - od jakiegoś czasu widzę, jak jedna gimbaza wrzuca wszelkie gówno, a reszta gimbazy jak jakieś pie**olone bydło, bije brawa i daje piwa.

Coś Wam powiem. Na początku wiedziałem, że skądś znam tego gościa. Szukając po necie, okazało się, że rzeczywiście był przez pewien czas w mojej parafii franciszkanów w Gdyni i stamtąd wyjechał w 1995, kiedy ja miałem 10 lat. Pamiętam tego gościa, bo przygotowywał mnie w 93 czy 92 do komunii. Może w chwili obecnej daleko mi do katolika i w ogóle wierzącego. Staram się nie zaprzątać głowy wyimaginowanymi bożkami, bo to dobre dla plebsu. Osiągnąłem jakiś czas temu wiek rozumu i przestałem po prostu wierzyć.

Ale jak widzę takie pierdoły napisane przez jakiegoś pie**olonego pismaka z brukowca, który pisze jak zięć zabił teściową kiełbasą krakowską i wszyscy to łykają, to rzeczywiście mam ogromny ból dupy.

Ten gościu, główny bohater tego "artykułu"...miałem z nim do czynienia kilka lat w wieku 7-10 lat. I nigdy, NIGDY ani ja, ani moi rodzice, ani rodzice moich znajomych ze szkoły...nigdy nie było żadnych podejrzeń. Więc wybaczcie - bzdura.

Nie lubię kościoła, a już tym bardziej nienawidzę tych łasych na pieniądze złodziei, ale na litość - OGARNIJCIE SIĘ k***A i nie łykajcie wszystkiego jak leci.

pie**ole, co za bezmózgie tumany...

milosciprzyjazn

2013-09-28, 08:48
chickeneatingcat napisał/a:

Zadziwiające jak łatwo wszystkie tajne dokumenty są znajdywane i odkrywane? Hm?
I jakiż ten internet wiarygodny, szkoda, że nawet żadnych źródeł nie ma.


Ach! Tak, tak! No oczywiście, chyba że źródłem jest Mariusz Maks Kolanko, Fronda lub portal ze słowem 'niezależny' w nazwie - wteeedy (i tylko wtedy) dopiero wiadomość staje się prawdą objawioną! Bo jak wiemy, gdy mamy historyjkę o dwóch gejach, którzy gwałcili dziecko, nie ma żadnych wątpliwości co do wiarygodności ! No ale cóż, gdy ofiarą jest kościół, trzeba dogłębnie podważyć wszystko i wszystkich, którzy o tym mówią/piszą. Uwielbiam tą jednostronną logikę!

DiamondBack

2013-09-28, 09:38
Ja pie**ole nikt nawet nie zweryfikował tego gówna.
Źródła:
fakt.pl
se.pl
pudelek.
No k***a na jakich ty stronach cepie siedzisz? Druga sprawa, że oficjalna wersja to oficjalna. Nieoficjalną wersję słyszałem inną - że porwali go Kosmici przebrani za bałwanki i robili na nim eksperymenty wszczepienia mu głowy konia zamiast ch*ja.

Masz człowieku super źródło i wrzuć to w świat.

ch...........at

2013-09-28, 11:29
@milosciprzyjazn

Panie wojujący gimnazjalisto, pie**olisz od rzeczy jak typowy głąb, co każdego ranka zachwyca się Dzień Dobry TVN, a w swoim gimnazjum wymienia się wrażeniami jak to Wojewódzki komuś nieźle powiedział.. No, koniec obrażania.

Teraz na poważnie - pięknie mówisz (żartuję, zwykły pseudomądry tekst, buraczku) , tylko szkoda, że ja nic z tego nie powiedziałem, szkoda, że moje słowa da się wg mnie podczepić do 99% artykułów, które to się tu pokazują. Więc masz ból dupy z dupy.

Ale trudno to zrozumieć, jak jest się wojującym gimnazjalistą z bólem dupy, bo w szkole nie akceptują jego oryginalności i inszości, niestety.

Radysh

2013-09-28, 16:44
SpookyFoks Co tu k***a weryfikować?

Żadna nasza prasa nie pojedzie po klesze, bo łączy to się z martwicą medialną.
Dlatego te k***y pie**olą dosłownie to, na co mają ochotę.

Czytałeś materiały Episkopatu Polski w temacie tych zboków?

To się k***a zapoznaj i nie pie**ol jak ssający fujarę lokalnego proboszcza, okupanta z Watykanu.

I nie jest ważnym, że tylko, "nikła cześć" księży pie**oli w dupska młodzieńców lub gwałci dziewczynki.
Kościół Rzymskokatolicki biegle pomaga im si ukrywać.
Chroniąc przed konsekwencjami.

Czego k***a wyraźnym dowodem jest ten ścierwiel z Dominikany.

Czegoś jeszcze nie rozumiesz. Czy k***a nie chcesz rozumieć?

SpookyFoks

2013-09-29, 01:25
Nie rozumiem Twojego ataku na moją osobę. Tabletek dzisiaj nie brałeś? Wyluzuj zwieracze chłopczyku, bo Ci żyłka pęknie.

To primo. Secundo - skoro już łykasz wszystko to równie dobrze mogę Ci powiedzieć, że wczoraj waliłem się z Twoją starą. Uwierzysz? Bo skoro wierzysz w to co piszą w Fakcie, to raczej nie świadczy to dobrze o Twoim poziomie inteligencji i równie dobrze można Ci wmówić po prostu wszystko. Wielcy fani Mixa Kolanko, Faktu, Super Expressu i Panoramy, k***a.

Łykacie jak pelikany dosłownie wszystko, bo najwyraźniej funkcję myślenia przejęły za Was telefony, tablety i inne ch*jstwo.

Ale co ja tam wiem, prawda?

Tak jak napisałem - daleko mi do wierzącego. Daleko mi do katolika, chrześcijanina i innych takich. Na równi z Tobą nienawidzę tego złodziejskiego ścierwa, ale lubię od czasu do czasu POMYŚLEĆ o tym co widzę w internecie. I zdarza się też czasami PRZEMYŚLEĆ to co widzę. Przydałaby się - jak widzę - taka umiejętność niektórym z użytkowników sadola.

Pozdrawiam i proszę się tak nie spinać na przyszłość...