18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski misjonarz zamordowany w trakcie gejowskiej orgii.

Vendal • 2013-09-27, 15:55



Cytat:

W 2010 roku polski misjonarz z Ekwadoru, ojciec Mirosław Karczewski, zginął zamordowany przez rabusiów. Taka była jeszcze do niedawna oficjalna wersja wydarzeń. Z tajnych dokumentów Watykanu, które właśnie zostały ujawnione Gianluigi Nudzi w książce pt. Jego świątobliwość. Tajne dokumenty Benedykta XVI, wynika jednak, że śmierć księdza nie była spowodowana chęcią grabieży.

Po tym, jak wierni znaleźli pocięte zwłoki misjonarza, policja szybko uznała, że przyczyną mordu był rabunek, gdyż zniknął jego laptop oraz telefon komórkowy. Prawda jest jednak bardzo niewygodna dla przedstawicieli Kościoła. Pisarz zamieścił w publikacji rozszyfrowaną wiadomość, którą nuncjatura w Quito wysłała do Stolicy Apostolskiej. Z dokumentu wynika, że Mirosław Karczewski został brutalnie zamordowany podczas homoseksualnej orgii, którą zorganizował na plebanii.

Oto treść szyfrogramu:

Ofiara znała swoich zabójców. Było ich trzech, gdyż przed zdarzeniem duchowny poprosił służącą w domu parafialnym o przygotowanie trzech pokojów dla gości. Na miejscu zbrodni znaleziono cztery kieliszki. Konsumpcję alkoholu rozpoczęto ok. godz. 14. Duchowny i jego goście odbywali stosunki seksualne: na miejscu zbrodni odkryto ślady spermy. Prałat Moncayo przekazał, że policja pokazała mu zdjęcia dotyczące tego szczegółu.

Prawdę o zbrodni znał biskup diecezji, a także polski Kościół i zakon Franciszkanów.

Policja zapewniła biskupa, że śledztwo zostanie utrzymane w tajemnicy. Poprosiłem go, by zachowywał milczenie i czuwał nad rozwojem wydarzeń – zameldował Watykanowi nuncjusz. Biskup od tej pory milczał.



Po prostu zostawię to tutaj bo trochę bekę miałem z tego. :gay:

cys23

2013-09-27, 15:58
A teściowa mi stale dupe truję, że do kościoła trzeba chodzić....

hudziel

2013-09-27, 16:10
@cys23

To ty też zacznij truć teściową.

maderfakermen

2013-09-27, 16:28
@up w takim razie truj dupę teściowej, żeby przestała chodzić.

Ja...........ro

2013-09-27, 17:11
Trafił swój na swego, ot co.

ghan666

2013-09-27, 18:01
... cialo chrystusa......

Ag...........ei

2013-09-27, 19:12
up@amen

Dalione

2013-09-27, 21:22
Zobaczyłem tytuł i od razu śmiechłem :D

słit_dżizas

2013-09-27, 21:38
Ecuadorian girls:




Ktoś się dziwi, że z dwojga złego wybrał facetów?

rawpanic

2013-09-27, 21:39
bardzo dobrze robil...

wciskal ludziom jakies glupoty o jezusie, panu bogu, aniolow, super anioliow itd. a prywatnie dupcil sie z facetami i pil alkochol...

szkoda mi goscia, naprawde

ch...........at

2013-09-27, 21:45
Zadziwiające jak łatwo wszystkie tajne dokumenty są znajdywane i odkrywane? Hm?
I jakiż ten internet wiarygodny, szkoda, że nawet żadnych źródeł nie ma.

wernetto

2013-09-27, 21:52
chickeneatingcat napisał/a:

Zadziwiające jak łatwo wszystkie tajne dokumenty są znajdywane i odkrywane? Hm?
I jakiż ten internet wiarygodny, szkoda, że nawet żadnych źródeł nie ma.



hehe no nie? Szara masa we wszystko uwierzy. Mam znajomego, który wygrał z z gazetą Fakt w sądzie, ponieważ użyli jego zdjęcia i zmyślili historyjkę o morderstwie. Ach ta wiarygodność mediów dzisiaj.

Proximate

2013-09-27, 21:53
Cytat:

alkochol



Mnie Ciebie też.

reloop

2013-09-27, 21:55
I dobrze mu tak. Sto ch*jów w dupe! "pedał j***ny"