18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski kierowca prosi o rozładunek

BCFF • 2018-11-15, 15:50
Polski kierowca wyjaśnia sytuację z Niemcem

stach_mysliwy

2018-11-16, 10:35
Nie rozumie dlaczego fryc był nieuprzejmy. Nasz ziomek nawet przywitał się po ichniejszemu HEIL :hitler:
Jednak fryce to są świnie :swinia:
:idzwch*j:

KrwawyEric

2018-11-16, 18:15
Ich bin deine schef. NEIN, du arschloch LUL

banowicz

2018-11-19, 14:34
Czytałem na fejsie, że czekał już długo na rozładunek. A w międzyczasie rozładowali już kilka innych ciężarówek, które przyjechały po nim.

Wiewór

2018-11-19, 14:50
AyCaramba napisał/a:

@ up Wiele razy miałem do czynienia z niemcami którzy pytali się o drogę, pomoc, czy o inną pierdołę. Za każdym razem nie używam mojego łamanego niemieckiego od razu. Te łajzy nie potrafią mówić w żadnym jeżyku poza "językiem panów". Kiedyś para dość młodych niemców pytała się mnie i znajomego o drogę na most. My do nich że nichszwerstejen i w ogóle. My po Polsku, Angielsku, rosyjsku i kolega wyskoczył jeszcze z "Parlez-vous français ?" Dwóch zwykłych typów i powiedzmy że znaliśmy 4 języki w których byśmy im potrafili wytłumaczyć i jedną podśmiech*jkę z francuskim a niemce patrzeli się na nas i słuchali jak świnia grzmotu...


Dziwne to bo w rzeszy zawsze ze wszystkimi gadam po angielsku.
Natomiast w Polsce jak obcokrajowiec zagada po angielsku to Polak spuszcza wzrok, chowa ręce w kieszenie i burcząc coś pod nosem ucieka zhańbiony.