18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Ken bije dziewczynę MMA

luki211 • 2021-10-30, 07:35
Mieszane sztuki walki (ang. mixed martial arts, MMA) – dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni). Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka śmierci i poważnych, trwałych obrażeń ciała lub kalectwa.


ra0mir

2021-10-31, 18:21
CrookerS napisał/a:

I to mnie wlasnie wk***ia. Ze takie gowno jest promowane. Nie wiem kto jest wiekszym zjebem, ci co walczyli czy ci co placa za ogladanie tego gowna. Jakby nikt te placil za ogladnie tego ch*jogniota to by nie mialo to racji bytu. Ale widac ze debilizm w cenie



No.1 to chyba debile, którzy do tej "walki" doprowadzili...
Chyba całkowicie nie znają się na podstawach... Nawet największy faceto-p*zda dojebie 99% kobiet...
Ta dziewczynka jakby nie wiedziała gdzie jest albo okresu dostała przez walką.
Czego spodziewali się zjeby, którzy doproawdzili do tego kolejnego freakshowu? Walki? Wyrównanej? No ja pie**ole...

Hrabia Drapula

2021-10-31, 23:09
luxpiotr napisał/a:

Jako facetowi to szkoda mi tej dziewczyny.



ale tej co wygrała czy przegrała ?
A tak serio, ten "koleś" się dowartościował bo dopie**olił jakieś dziewczynie, jakie k***a to jest żałosne, niech wyjdzie to pierwszego lepszego kolesia to mu z liścia tak zapie**oli że tort z pierwszej komunii mu się odbije, i trzech dni wstecz nie będzie pamiętał
cyt z fimu psy, chyba 2 " to nie gówno, to padlina"

Shane88

2021-11-04, 21:09
Ja pie**ole... Po co ona tam poszła ? Popatrzeć na niego czy mu wpie**olić ? Oni chyba MMA prawdziwego nie widzieli z kobietami w roli głównej