18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Ken bije dziewczynę MMA

luki211 • 2021-10-30, 07:35
Mieszane sztuki walki (ang. mixed martial arts, MMA) – dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni). Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka śmierci i poważnych, trwałych obrażeń ciała lub kalectwa.


CahirAepMawr

2021-10-30, 16:43
desade napisał/a:

Ja pie**ole. Nawet w sportach walki widać postępujący upadek zachodniej cywilizacji.



Kiedyś dziwadła oglądało się w cyrku, a dzisiaj na pseudo galach mma.

CrookerS

2021-10-30, 17:07
I to mnie wlasnie wk***ia. Ze takie gowno jest promowane. Nie wiem kto jest wiekszym zjebem, ci co walczyli czy ci co placa za ogladanie tego gowna. Jakby nikt te placil za ogladnie tego ch*jogniota to by nie mialo to racji bytu. Ale widac ze debilizm w cenie :kawa:

nitshe

2021-10-30, 17:20
Ja pie**olę

Ja pie**olę

Sv...........ge

2021-10-30, 18:30
desade napisał/a:

Ja pie**ole. Nawet w sportach walki widać postępujący upadek zachodniej cywilizacji.



Nie zachodniej czywilizacji tylko polskiego sp***olenia umysłowego

Jacek86s

2021-10-30, 18:45
Wiewór napisał/a:

k***a co to jest. Jak walka pedałów pod sturbuksem o ostatnia sojowa latte.



Wygrałeś?

migracia

2021-10-30, 19:26
desade napisał/a:

Ja pie**ole. Nawet w sportach walki widać postępujący upadek zachodniej cywilizacji.



nazywanie czegoś takiego sportem jest dużym nadużyciem. Kiedyś boks wydawał mi się prymitywnym mordobiciem, teraz przy tym, stal się sztuką. Nie mówię o jakiś karate, czy innych zapasach.

Matiboss

2021-10-30, 19:56
Świat zmierza ku zagładzie na własne życzenie. Niestety od dłuższego czasu widzimy postępujące ogłupienie społeczeństwa min. przez tego typu wydarzenia które są promowane jak coś normalnego. A każdy kto to ogląda i popiera dosypuje mały kamyczek do upadku normalnych wartości.

przemo3251

2021-10-30, 23:48
Mamy równouprawnienie :D Chcieli się bić to niech się biją. Laska głupia że się zgodziła na taką walke bo widać że nie ma przygotowania.

kecaj0001

2021-10-30, 23:54
Co ja k***a właśnie obejżałem?

lokonhinio

2021-10-31, 12:15
Ja pie**ole. Aż musiałem się zalogować by napisać, że takiego gówna to jeszcze tutaj nie widziałem.

picolo

2021-10-31, 15:22
Komentator mało się nie spuścił, gdzie on widział low kicka na dupe ? jakie ciosy? On ją podrapał chyba. I proszę mu zmienić ksywe na pedalski ken, a nie mi tu Matki imię szargać.

luxpiotr

2021-10-31, 17:58
Jako facetowi to szkoda mi tej dziewczyny.