18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Holokaust

Warchlak1920 • 2018-02-21, 15:07
Bielecki napisał/a:

Dałem łapke w dół i zgłosiłem, tu daję piwo i wstawiam mirror:



Angielski wymagany na takim poziomie, że nawet ja zrozumiałem. Najśmieszniejsze jest to, że dostali tyle minusów, że idą na rekord skoczni. Zgłaszajcie gdzie trzeba, ch*j raz zakonfidencić i to jeszcze żydków, to nie grzech.

głest

2018-02-21, 16:18
józekdeluxe napisał/a:

Obrazek



Panie Premierze...



Jeśli oczywiście to nie fake :wyj***ne:

latino_lover

2018-02-21, 16:24
Trolling wszedł za mocno :D po co to zgłaszacie? Nie klikać w to, nie dawać łapek, nie nabijać wyświetleń, nie pisać komentarzy i nie robić zasięgu. Jakby to miało 1000 wyświetleń to by co najwyżej autorzy mieli ból p*zdy, że coś im nie wyszło.

kampton

2018-02-21, 16:26
Up zgodzę się z Tobą ale to było silniejsze ode mnie.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-21, 16:30
Dziękuję żydki.
Dziękuję, że karmicie mój ANTYSEMITYZM.

józekdeluxe

2018-02-21, 16:34
Dawać k***a tego Mela Gibsona i porządnie mu zapłacić. Oscara od pejsatych i tak już nie dostanie, a może nakręcić film o tym, jak było naprawdę. I to ich naprawdę zaboli.

bula9304

2018-02-21, 16:36
1. Kliknąć w trzy kropeczki znajdujące się po prawej stronie pod filmem:
2. Wybrać "Zgłoś".
3. Zaznaczyć "Treści obraźliwe lub szerzące nienawiść", kliknąć "Wybierz jedną z opcji", a następnie w napis "Propagowanie przemocy lub nienawiści"
4. Kliknąć "Dalej".
5. W rubryce "Wybrana sygnatura czasowa" wpisać 0:30, a w rubryce "Podaj dodatkowe informacje" można wkleić następujące zdanie: The film contains a false and slanderous term "Polish Holocaust", and thus promotes hate against the Polish nation.

TB303

2018-02-21, 16:40
To już zaczyna mnie nudzić... w zasadzie nudziło od samego początku.

głest

2018-02-21, 16:41
TB303 napisał/a:

To już zaczyna mnie nudzić... w zasadzie nudziło od samego początku.



Pytanie... co mogłoby Cię rozbawić... :diabel:

Jo...........23

2018-02-21, 16:45
100Burned napisał/a:

W sumie muslimy i upaińcy nie są jednak tacy źli. W porównaniu do cebularzy. No co za k***y.




Islam - wymyślona przez żydów "szczepionka" przeciw chrześcijaństwu.
A kto sprowadził muslimów do Europy? Chyba nie wierzysz że sama MAkrela?
Jak sądzisz, kim z pochodzenia był Bandera?

Odpowiedź: Są równie źli i zdolni do wszelkiego zła.

aleleble

2018-02-21, 16:47
józekdeluxe napisał/a:

Dawać k***a tego Mela Gibsona i porządnie mu zapłacić. Oscara od pejsatych i tak już nie dostanie, a może nakręcić film o tym, jak było naprawdę. I to ich naprawdę zaboli.




I to by było najlepsze rozwiązanie.Tylko,że filmy z największym rozmachem robią amerykanie.A amerykanie nigdy nie zrobią filmu przedstawiającego,kapo czy żydowską organizację żagiew.

Mało tego,nawet jakbyśmy zrobili teraz jakikolwiek film poruszający nawet w niewielkim stopniu wątek żydowski,to izrael od razu wspólnie z usa zrobiłby superprodukcję pokazująca nas w roli oprawców.

TB303

2018-02-21, 16:48
głest napisał/a:



Pytanie... co mogłoby Cię rozbawić... :diabel:


Hol... no, wiele rzeczy :amused:
Jod123 napisał/a:

Islam - wymyślona przez żydów "szczepionka" przeciw chrześcijaństwu.


:ok***a:
Normalny, k***a, spisek :amused:

głest

2018-02-21, 16:52
A tak w ogóle... to takie coś na temat żydowskiej policji w gettach.

Nie wstawiam na sadola bo za duży plik.

http://www.archiv-akh.de/video_files_mp4/M1053_WEB.mp4

Żeby nie było - oryginalna pisownia ze strony AKH :lol:

"AKH unterstützt die Forschungsarbeit der Gedenkstätte Yad Vashem" czyli AKH wspiera prace badawcze w Yad Vashem Memorial

aparacik

2018-02-21, 16:55
Szok! Polskie rodziny traciły życie za ukrywanie tych karaluchów, a oni teraz pie**olą takie głupoty. Do gazu!!

głest

2018-02-21, 16:58
aparacik napisał/a:

Do gazu!!



Wyluzuj... Ktoś w Stanach próbuje zbić kapitał na szeroko rozumianej popularności :szczerbaty: Oby się przeliczył - i nie znalazł zbyt wielu naśladowców. Bo będzie dużo gówna do posprzątania - po obu stronach Atlantyku.

hardowski

2018-02-21, 17:12
To jest raczej jakiś troll, w każdym razie autorzy filmiku, jak i postacie występujące w nim powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej... :kawa: