18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Holokaust

Warchlak1920 • 2018-02-21, 15:07
Bielecki napisał/a:

Dałem łapke w dół i zgłosiłem, tu daję piwo i wstawiam mirror:



Angielski wymagany na takim poziomie, że nawet ja zrozumiałem. Najśmieszniejsze jest to, że dostali tyle minusów, że idą na rekord skoczni. Zgłaszajcie gdzie trzeba, ch*j raz zakonfidencić i to jeszcze żydków, to nie grzech.

TwarzRoku

2018-02-21, 15:45
Do trzech rodzajów prawdy (prawda, półprawda, gówno prawda) doszedł czwarty: żydowska prawda i myślę,że do potocznego języka wejdzie wkrótce określenie "kłamać jak Żyd".

poligon6

2018-02-21, 15:47
Gebels nie powstydziłby się takiej propagandy, widac wiele nauczyli sie od hitlerowców, nie tylko mordowania np palestyńczyków.







Dlatego z lubością obejrze niemiecka klasyke o zydach z 1934 roku, film oparty na faktach, nawet się niemiaszki nie musieli wysilac.

100Burned

2018-02-21, 15:48
TwarzRoku napisał/a:

Do trzech rodzajów prawdy (prawda, półprawda, gówno prawda) doszedł czwarty: żydowska prawda i myślę,że do potocznego języka wejdzie wkrótce określenie "kłamać jak Żyd".



Ogólnie najgorszą obrazą lub określeniem istoty plugawej, kłamliwej, niewdzięcznej, sk***iałej powinno być słowo ,,żyd"

r061071

2018-02-21, 15:49
up bylo cyganic bedzie zydzic

JohnMadafaka

2018-02-21, 15:49
mygyry napisał/a:

loleklbn napisał/a:

aż człowiek załuje że hittler wszystkich się nie pozbył w europie i nie ruszył na izrael

A gdzie był Izrael za czasów Adiego?



Przecież Hitler tak zrobił. Izraelem tamtych czasów była Polska z populacją ok. 3 mln. Żydów, co stanowiło ok. 9% populacji. Zaraz za Polską było ZSRR z ok. 2,5 mln. Żydów.

Co więcej, śmiem twierdzić, że bez eksterminacji Żydów dzisiejsza Polska wyglądała by o wiele lepiej pod względem gospodarczym i politycznym.

Ba...........yk

2018-02-21, 15:52
Piwko i oczywiście zaraz zaloguje się ze wszystkich swoich googlowskich kont by dać łapę w dół. Dzięki za wstawkę, trzeba walczyć z tym pasożytniczym Syjonistycznym gównem na wielu płaszczyznach.

Kamienic i kasy byście chciały świńskie ryje? Oooooooooo

poligon6

2018-02-21, 15:52
Cytat:

Co więcej, śmiem twierdzić, że bez eksterminacji Żydów dzisiejsza Polska wyglądała by o wiele lepiej pod względem gospodarczym i politycznym.



Ale zamiast zydów bankierow, dostalismy zydów komunistów. Wiec znowu wina żydów jakby nie patrzec.

krzyks

2018-02-21, 15:52
TwarzRoku napisał/a:

Do trzech rodzajów prawdy (prawda, półprawda, gówno prawda) doszedł czwarty: żydowska prawda i myślę,że do potocznego języka wejdzie wkrótce określenie "kłamać jak Żyd".



Oszukiwanie od kłamstwa chyba niewiele się różni, a to się ciągnie za żydami od wieków. 8-)

k***a, ta cenzura tutaj to rodem z rosji. :homer:

Cytat:


To cytuję:
Anonim 21.02.2018 16:09
https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/pjimage-6-57.jpg O raporcie Jana Karskiego z 1942 r. słyszał cały świat. Ale jego relacji o sytuacji z 1940 r. pod okupacją sowiecką nie zna prawie nikt…O słynnym raporcie Jana Karskiego z jesieni 1942 r. mówi się powszechnie. Natomiast niezauważony pozostaje inny raport, także autorstwa Karskiego, i również dotyczący sytuacji żydów na okupowanych ziemiach polskich. Sporządzony został on na potrzeby podziemia i jest zatytułowany „Zagadnienie żydowskie w Polsce pod okupacjami”. W części dotyczącej ziem II Rzeczypospolitej pod okupacją sowiecką, Karski napisał m.in. takie słowa. Żydzi są tu u siebie; nie tylko, że nie doznają upokorzenia i prześladowań, ale posiadają dzięki swemu sprytowi i umiejętności przystosowania się do każdej nowej sytuacji pewne uprawnienia natury zarówno politycznej, jak i gospodarczej. Wchodzą do komórek politycznych, w dużej części zajęli poważniejsze stanowiska polityczno –administracyjne, odgrywają dość dużą rolę w związkach zawodowych, na wyższych uczelniach, a przede wszystkim w lichwie i paskarstwie, w handlu nielegalnym (….). Stosunek żydów do bolszewików uważany jest przez polskie społeczeństwo za bardzo pozytywny. Uważa się powszechnie, że żydzi zdradzili Polskę i Polaków, że w zasadzie są komunistami, że przeszli do bolszewików z rozwiniętymi sztandarami. Istotnie w większości miast bolszewików witali żydzi bukietami czerwonych róż, przemówieniami, uległymi oświadczeniami itp. I tak, oczywiście, komuniści żydzi odnieśli się do bolszewików z entuzjazmem, bez względu na klasę społeczną, z której pochodzili. Proletariat żydowski, drobne kupiectwo, rzemiosło, ci wszyscy, których pozycja obecnie strukturalnie poprawiła się, a którzy uprzednio wystawieni byli przede wszystkim na prześladowania, zniewagi, ekscesy itp. elementu polskiego ci wszyscy również pozytywnie jeśli nie entuzjastycznie, odnieśli się do nowego regime’u. Trudno im zresztą się dziwić. Gorzej już jest np., gdy denuncjują oni Polaków, polskich narodowych studentów, polskich działaczy politycznych, gdy kierują pracą milicji bolszewickich zza biurek lub są członkami tej milicji, gdy niezgodnie z prawdą szkalują stosunki w dawnej Polsce. Niestety, trzeba stwierdzić, że wypadki te są bardzo częste, dużo częstsze niż wypadki wskazujące na lojalność wobec Polaków czy sentyment wobec Polski.(…) W zasadzie jednak i w masie żydzi stworzyli tu sytuację, w której Polacy uznają ich za oddanych bolszewikom i śmiało można powiedzieć czekają na moment, w którym będą mogli po prostu zemścić się na żydach. W zasadzie wszyscy Polacy są rozżaleni i rozczarowani w stosunku do żydów olbrzymia większość (przede wszystkim oczywiście młodzież) dosłownie czeka na sposobność krwawej zapłaty.


adriano8908

2018-02-21, 15:54
A srac na to panowie. Ide podlozyc do pieca bo chyba wygaslo....

kokos_123

2018-02-21, 15:56
Mirror, bo to tylko kwestia czasu zanim film zniknie z YT, pewnie razem z kanałem
Przy zgłaszaniu można zgłosić też cały kanał, zaznaczając ten film.

głest

2018-02-21, 16:03

Bielecki

2018-02-21, 16:04
kokos_123, pół godziny temu wstawiłem już mirror, jest na pierwszej stronie komentarzy.

donka666

2018-02-21, 16:08
a ja idę o zakład, że film nie zniknie to byłby po pierwsze antysemityzm a po drugie bratobójstwo.

kampton

2018-02-21, 16:15
A najlepsze, że wszyscy im wierzą!

Aż dzisiaj obejrzę wiadomości. :D