18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Harry Potter czyli atak batonem.

Lobo24 • 2021-04-09, 14:16
Ciekawe co na to Gryfindor.

lukaszjb

2021-04-09, 19:41
Taki piękny katolicki kraj i ludzie tacy mili

lukasz111183

2021-04-09, 20:13
KoniecZartow napisał/a:

do



Ja mam pozwolenie i kilka sztuk broni, ale w aucie tonfa, baton, gaz i wiatrówka na gumowe kule 11J musi wystarczyć, żeby nie kusiło

HosE83

2021-04-09, 20:15
nutka ok :)

NormalnyInaczej

2021-04-09, 20:28
Wiedziałeś kiedyś pałkę baton?..... Debilu!

Dusi0

2021-04-09, 20:33
Jezdza jak p*zdy, potem dostaja w dziure i nawet nie wiedza o co chodzi.
Propsy dla Pana z CLIO XD :-D

lukasz111183

2021-04-09, 20:45
KoniecZartow napisał/a:

To nie brak dostępu do broni a ch*jowe przepisy które każdy interpretuje inaczej. 99% aktów obrony uznawane jest za samosąd. Broń palna daje zajebistą przewagę, ale to prawo chamuje ludzi przed bronieniem się, lepiej dostać wpie**ol i zostać oskubanym niż stanąć twardo, raz a dobrze pie**olnąć, bo kto będzie ofiarą? Nikt nie chce skończyć jak policjant obezwładniający murzyna.



Ale dostęp do broni jest, ja wyrobiłem w kilka miesiąc na 5 sztuk, pistolet, boczny, strzelba gkadkolufiwa, karabin, każdy może to mieć

~zsakuł

2021-04-09, 20:49
Komentarz wyśmienity Pana co ma kamerkę. Pozdrawiam

shoe5maker

2021-04-09, 21:30
tatko napisał/a:

I dobrego powinien być dostęp do broni...



Dokładnie, kij golfowy jest długi i nieporęczny.

St...........on

2021-04-09, 21:58
dancio1978 napisał/a:

no to pan z renówki będzie mieć cieplutko jak go policmajstry namierzą



Chyba, że się okaże synem prokuratora, adwokata, lekarza, sędziny itd i itd.

lukasz111183 napisał/a:

Ja mam pozwolenie i kilka sztuk broni, ale w aucie tonfa, baton, gaz i wiatrówka na gumowe kule 11J musi wystarczyć, żeby nie kusiło



No i szacun dla Ciebie. Reszta myśli ,że jakby był powszechny dostęp to by sobie jatkę zrobili. Do broni palnej trzeba dorosnąć mentalnie, a większości tutaj bał bym sie wiatrówkę dać do łapy. Gaz żel? piana?

Touch_Of_Madness

2021-04-10, 00:20
Broń dla wszystkich ,ale spełniających pewne kryteria np :
- wiek min 30lat
- płatnik PIT (opcjonalnie można rozważyć jakieś kryterium dochodowe)
- posiadanie nieruchomości w Polsce
- zaświadczenie o niekaralności
- pozytywna opinia psychiatry itp.

Sorry , ale nie chciałbym spotkać uzbrojonego, bezrobotnego,nie mającego nic do stracenia Janusza na rauszu albo takiego niestabilnego emocjonalnie Sebixa , który działa pod wpływem impulsu i nie myśli nad tym co robi.

panar3

2021-04-10, 01:08
KoniecZartow napisał/a:

To nie brak dostępu do broni a ch*jowe przepisy które każdy interpretuje inaczej. 99% aktów obrony uznawane jest za samosąd. Broń palna daje zajebistą przewagę, ale to prawo chamuje ludzi przed bronieniem się, lepiej dostać wpie**ol i zostać oskubanym niż stanąć twardo, raz a dobrze pie**olnąć, bo kto będzie ofiarą? Nikt nie chce skończyć jak policjant obezwładniający murzyna.



Fajnie to ująłeś, kolego, ale trzeba było napisać "hamuje" bo wychodzisz na "chama" bez szkoły. Powodzenia.

Rozjebie

2021-04-10, 01:38
Wiewór napisał/a:

W Polsce jest 300k sztuk broni palnej bez pozwolenia czarnoprochowej. Do kupienia w każdym lokalnym sklepie z militariami za okazaniem dowodu osobistego.
Gdzie są napady na dyliżanse, pojedynki w samo południe, napady na banki, rozboje czy zwykłe pijackie strzelaniny pod wyszynkami?
Także twój argument jest inwalida.



No nie da się ukryć, ze ilość zabójstw na tysiąc mieszkańców jest o wiele wyższa w USA niż w Polsce.

Koszt czarnoprochowca to minimum 1000 zł, jest wielki, ciężki i trzeba o niego dbać. Raczej nie na kieszeń polskiego, sfrustrowanego bezrobotnego.

Przy powszechnym dostępie do broni każdy patus może nabyć jakiegoś przetyranego glocka od byle żula, który sprzeda za stówę żeby mieć na chlanie. Albo ukradnie, albo znajdzie - im więcej broni na rynku, tym większe możliwości nabycia.

U nas nie ma strzelanek westernowych, bo czarnoprochowce kupują pasjonaci, którzy maja jakieś oszczędności

beneko

2021-04-10, 04:04
kozak nutka :)

psykop

2021-04-10, 05:16
KoniecZartow napisał/a:

To nie brak dostępu do broni a ch*jowe przepisy które każdy interpretuje inaczej. 99% aktów obrony uznawane jest za samosąd. Broń palna daje zajebistą przewagę, ale to prawo chamuje ludzi przed bronieniem się, lepiej dostać wpie**ol i zostać oskubanym niż stanąć twardo, raz a dobrze pie**olnąć, bo kto będzie ofiarą? Nikt nie chce skończyć jak policjant obezwładniający murzyna.



Instytut danych z dupy. pie**olisz dokładnie to samo, jak j***ni dziennikarze. "Nie wolno się bronić w Polsce, bo pójdziesz do więzienia" pie**olenie

Toperson1

2021-04-10, 10:11
Moje Miasto, takie piękne :-)