18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska. Wyprawa do raju.

spieriz • 2015-10-10, 19:51
Dość ciekawa relacja Ukraińca z Charkowa po przekroczeniu granicy polsko-ukraińskiej.
Czy naprawdę jest u nich aż tak źle, żeby się tak wypowiadać o Polsce?
Zapraszam do oglądania i komentowania.


wbijam

2015-10-10, 20:00
Żyję w raju a mimo to wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja na kasę/

ballandars

2015-10-10, 20:05
Polska taka piekna, tylko my przyzwyczajeni, tego nie widzimy. Potrzeba obcego, obiektywnego oka, ze MY zyjemy w dobrym i pieknym kraju.

wilkoala

2015-10-10, 20:10
Polska to piękny kraj pełen niestety sk***ysyniątek i pieniaczy, choć są tu i porządni ludzie.

skala09

2015-10-10, 20:11
Co wy mowiecie, to jest jest raczej IRONIA

MaratHS

2015-10-10, 20:16
Jednego nie jestem w stanie zrozumieć. Ukrainiec dobrze wie gdzie jedzie więc po ch*j ten cały ból dupy, jaki trzeba mieć tupet żeby wyjechać ze swojego gówna do troszeczkę lepszego kraju i rozpocząć standardowe narzekanie. Nie pasuje? to co on tu jeszcze robi... a idi w p*zdu jak nie pasuje! ma tyle możliwości. Gdybym ja uciekał z faktycznie zagrożonego kraju to byłbym wdzięczny, że przynajmniej mogę normalnie żyć, ale nie k***a... jemu się należy więcej bo (jak z resztą widać) jest pokrzywdzony przez straszliwą wojnę. Może nas nie zaleją brudasy, ale fala darmozjadów z ukrainy jak najbardziej prawdopodobnie... za dużo w dupach... za dużo w dupach.

ka...........91

2015-10-10, 20:39
Na główną z tym i dać do oceny szerszej braci sadolowej. Wg. mnie gość faktycznie się cieszy, a to że jest Ukraińcem nie skreśla jego szans u mnie bynajmniej, jeżeli weźmie się za uczciwa prace dla mnie może zostać, bliższy mi Ukrainiec Słowianin mimo tego co historia zapamięta na cale życie, niż Abdullah z Afryki.

MaratHS

2015-10-10, 22:06
Ja tam jak skala09 wyczuwam ironię.

vejin

2015-10-10, 22:37
@karamba91 super mówisz tylko sprawdź znaczenie słowa 'bynajmniej', strasznie kłuje w oko.

BYNIO123

2015-10-10, 23:03
to nie ironia na Ukrainie biede widac naprawde golym okiem i to kilka km za granicą, tylko nikt nie bierze tego pod uwage ze u nas wszystko niby ladnie pieknie a tak naprawde to troszke inaczej wyglada, domy ładne na kredyt zeby nie byc gorszym od sasiada, kombajny? z niemiec szroty Jasnusz sprowadzil zeby sprzedac ukraincom a ze zielomo? a jak ma k***a byc czerwono? to juz nie czasy komuny. chyba???

literatka44

2015-10-10, 23:30
I on nagrywa tak zwaną "Polskę B". Podróżowałem trochę po Europie Wschodniej i Bałkanach, nie było mnie w Polsce kilka tygodni, więc w niewielkim stopniu przyzwyczaiłem się do tamtejszego widoku. Gdy wróciłem do kraju (mieszkam na wschodzie) i przejeżdżałem przez te polskie wioski oraz miasta zacząłem doceniać ich piękno. Na prawdę u nas jest pięknie. Czesi, Chorwacji, Serbowie i inni z którymi rozmawiałem zachwalali nasz kraj. Zachód Europy również zwiedziłem, ale to smutny i coraz mniej europejski rejon. Pozdrawiam tego typu panów co na filmiku, no chyba, że są banderowcami, wtedy chu im w pysk :)

JA...........or

2015-10-10, 23:58
Przeciez PIS mowi ze Polska jest w ruinie

Gargus2000

2015-10-11, 03:53
BYNIO123 napisał/a:

tylko nikt nie bierze tego pod uwage ze u nas wszystko niby ladnie pieknie a tak naprawde to troszke inaczej wyglada, domy ładne na kredyt zeby nie byc gorszym od sasiada



Stary wrzędzie jest tak samo. Nie ważne czy to amerykanin, niemcuch czy francuz. Niektórzy mają poprostu więcej siana ale mechanizm jest taki sam.

Decisive

2015-10-11, 05:33
@literatka44 Jeżeli chodzi o obszary wiejskie to nie ma większej różnicy czy to Polska A czy B. Podróżuje po Polsce dużo i wszędzie są biedne obszary. Tą mityczną Polską A nazwałbym jedynie kilka większych miast (Kraków, Warszawa, Trójmiasto, Wrocław).

Nikodem_Szulcc

2015-10-11, 06:09
Film wstawiony wczoraj na youta, dzisiaj juz 15 tys wyświetleń...

Ciekawe ile te Ukraince dostały dziengów od polskiego rządu za nagranie tego :p