18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska. Wyprawa do raju.

spieriz • 2015-10-10, 19:51
Dość ciekawa relacja Ukraińca z Charkowa po przekroczeniu granicy polsko-ukraińskiej.
Czy naprawdę jest u nich aż tak źle, żeby się tak wypowiadać o Polsce?
Zapraszam do oglądania i komentowania.


Pawlogen

2015-10-11, 08:59
O moje strony :) na Biłgoraj jadą :P
Ja też już nie długo wracam do naszych Pięknych Stron.
Jakoś nie mam bólu dupy że mieszkam w Polsce "B" Pozdrawiam Wszystkich z Polski "A" i "C"

Jest "D" ?

Logiczny

2015-10-11, 09:49
Słuchajcie, prosze przeczytajcie co mówię:

To jest film propagandowy obecnej władzy. Musicie zrozumieć, że pijarowcy mają sztukę omamiania opanowaną do perfekcji. Wyobrazcie sobie ludzi od reklamy, zobaczcie jakie reklamy robią na wysokim poziomie. Teraz sobie wyobraźcie pijarowca który zleca wykonanie zadania. Zbiera się cały sztab, robią burzę mózgów i ......ktoś wpada aby wynająć Ukraińców jak przejeżdżają granicę.

A jak jest gotowiec to jeszcze lepiej.

Reszta to już scenariusz, mają np za zadanie stale powtarzać "tu jest raj" - reszty nie chce mi się gadać bo zwymiotuję.

Teraz zobaczcie ile na głupim sadisticu dało się na to nabrać. Nie wińcie się, jak już mówiłem to są pijarowcy z najwyższej półki. Zostaliście zrobieni w ch*ja przez ludzi cholernie inteligentnych, cholernie mądrych i cholernie bogatych.

Co ciekawe, pani Kopacz dwie sroki za jeden ogon złapała, pokazała że zbudowała piękną Polskę i.....ociepliła wizerunek Ukrainy. Prawda jest taka, że Janukowycz tak besztany w filmiku był człowiekiem który na Ukrainie zezwalał na wielonarodowość i ich prawa. Odkąd wprowadził się pan Poroszenko to zakazał mówić po rosyjsku i wszystkiego co związane z rosyjskim.

Ciekawa też inna sprawa: nie zachwycajcie się też nigdy Ukraińcami, bo wPolsce wg nieoficjalnych szacunków jest już ich około miliona. My podpaliliśmy Ukrainę razem z tymi poj***nymi stanami zjednoczonymi. Oni się wycofali stamtąd, Putin rozegrał szach-mat i my zostaliśmy sami. Jak myślicie kogo teraz obwinią ukraińcy? No właśnie. To teraz najgorsze, wyobraźcie sobie że już nas obwinili, teraz będa wściekli....co zrobią?

BUNT. Wyobrazcie sobie jak podejdą pod granicę. Zaczną się przedzierać, podpalać nasze domy, rabować i ch*j wie co jeszcze. Ktoś z Was powie:"Mamy wojsko"

Raz że to ch*j nie wojsko, dwa że co się stanie jak zaczniemy do ukraińców strzelać? No właśnie....mamy wojnę. A NATO nam nie pozwoli się bronić w naszym kraju. Zostanie więc wydana karta Ukraińca którą ze strachu podpisze 51% polaków. To będzie koniec państwa polskiego.

Dodam jeszcze tylko, że klasyką gatunku marketingu szeptanego jest publikowanie co pewien czas kolejnej informacji dot. klocków Lego.

- Józiu zrobił z klocków lego pojazd batmana

- Franiowi udało się zrobić Hawkingsa

- Innemu ch*jowi udało się zrobić łazika marsjańskiego


itd itp. W rzeczywistości to nic innego jak nędzna reklama.

Petrarka

2015-10-11, 09:51
vejin napisał/a:

@karamba91 super mówisz tylko sprawdź znaczenie słowa 'bynajmniej', strasznie kłuje w oko.



Przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i może jeszcze pare razy, aż zrozumiesz.

kam332

2015-10-11, 10:14
@Logiczny
Nie siej paniki niepotrzebnej. Ukraińcy prawa szariatu nie będą chcieli u nas wprowadzić. Domów prywatnych nie będą palić. Oni naprawdę uciekają przed wojną.

ballandars napisał/a:

Polska taka piekna, tylko my przyzwyczajeni, tego nie widzimy. Potrzeba obcego, obiektywnego oka, ze MY zyjemy w dobrym i pieknym kraju.



Jak my żyjemy w raju, to Niemcy u Pana Boga za piecem.

klawiszq92

2015-10-11, 10:54
Pracuje w zakładzie zatrudniającym ponad 1000 osób, niedługo większość brygady to mają być ukraińcy, w większości są to na prawde spoko ludzie, idzie z nimi pogadać no i w miarę robotni są nie licząc wyjątków którzy palą wuja :) Jeden z nich który dobrze gada po polsku powiedział mi, że to w polsce pracując JEDEN DZIEŃ wyciągnie tyle co tam w tydzień, więc chyba musi być coś na rzeczy, że ciągną tutaj tłumami :) dodam, że stawka dla ukraińca u mnie to 8zł netto, pracują po 10-12h dziennie, brak dodatku nadgodzinowego.

FransFr

2015-10-11, 10:54
@kam332

Bo sk***iałe niemiaszki wygryzły nas z naszej naturalnej roli skrzyżowania europy, i do tej pory ch*je utrzymują ten sztuczny stan ( przy aktywnej pomocy narzuconej nam władzy okupacyjnej). Innymi słowy Prusak osiągnął w końcu cele I i II WŚ, projekt Mitteleuropa pełną gębą.

x2345x

2015-10-11, 11:41
To jest prawda Ukraińcy przyjeżdżają tutaj do pracy z nadzieją na lepsze życie mimo tego często są oszukiwani i brani do najgorszej roboty. Wiem ponieważ sam pracuje z ludźmi z Ukrainy, fakt było kilku leserów ale już dawno ich wyj***li a ci co chcą pracować to pracują dalej

tranzystor

2015-10-11, 12:21
Propagandówka. Przemiana w Kjowie polegała na tym, że jeden oligarcha został zastąpiony drugim, proamerykańskim. Ale on tak samo ma tych ukraińców w dupie. Czemu ukraińcy na filmie sp***alają ze swojego dobrobytu? Nie chcą walczyć za ukrainę? Dodatkowo poroszenka pozwala na stawianie pomników Bandery i innych psychopatów zrodniarzy. Ten ukrainiec na filmie pie**oli tak przed kamerą, żeby go Polacy nie znienawidzili na wstępie. Wyznaniowo są nam bliżsi, ale trzeba być realistą - zalew ukraińców obniży stawki zarobków, także dla Polaków. Nasi jadąd na zachód nie zaniżali stawek aż tak, jak ukraińcy u nas.

adamsok

2015-10-11, 12:39
Szkoda że nie włączył kamery kilka kilometrów prędzej... Jest tam tak rozj***na droga że z pewnością miał by spory problem z nagraniem czegokolwiek.

Siekas

2015-10-11, 13:03
Logiczny napisał/a:

Słuchajcie, prosze przeczytajcie co mówię:

To jest film propagandowy obecnej władzy. Musicie zrozumieć, że pijarowcy mają sztukę omamiania opanowaną do perfekcji. Wyobrazcie sobie ludzi od reklamy, zobaczcie jakie reklamy robią na wysokim poziomie. Teraz sobie wyobraźcie pijarowca który zleca wykonanie zadania. Zbiera się cały sztab, robią burzę mózgów i ......ktoś wpada aby wynająć Ukraińców jak przejeżdżają granicę.

A jak jest gotowiec to jeszcze lepiej.

Reszta to już scenariusz, mają np za zadanie stale powtarzać "tu jest raj" - reszty nie chce mi się gadać bo zwymiotuję.

Teraz zobaczcie ile na głupim sadisticu dało się na to nabrać. Nie wińcie się, jak już mówiłem to są pijarowcy z najwyższej półki. Zostaliście zrobieni w ch*ja przez ludzi cholernie inteligentnych, cholernie mądrych i cholernie bogatych.

Co ciekawe, pani Kopacz dwie sroki za jeden ogon złapała, pokazała że zbudowała piękną Polskę i.....ociepliła wizerunek Ukrainy. Prawda jest taka, że Janukowycz tak besztany w filmiku był człowiekiem który na Ukrainie zezwalał na wielonarodowość i ich prawa. Odkąd wprowadził się pan Poroszenko to zakazał mówić po rosyjsku i wszystkiego co związane z rosyjskim.

Ciekawa też inna sprawa: nie zachwycajcie się też nigdy Ukraińcami, bo wPolsce wg nieoficjalnych szacunków jest już ich około miliona. My podpaliliśmy Ukrainę razem z tymi poj***nymi stanami zjednoczonymi. Oni się wycofali stamtąd, Putin rozegrał szach-mat i my zostaliśmy sami. Jak myślicie kogo teraz obwinią ukraińcy? No właśnie. To teraz najgorsze, wyobraźcie sobie że już nas obwinili, teraz będa wściekli....co zrobią?

BUNT. Wyobrazcie sobie jak podejdą pod granicę. Zaczną się przedzierać, podpalać nasze domy, rabować i ch*j wie co jeszcze. Ktoś z Was powie:"Mamy wojsko"

Raz że to ch*j nie wojsko, dwa że co się stanie jak zaczniemy do ukraińców strzelać? No właśnie....mamy wojnę. A NATO nam nie pozwoli się bronić w naszym kraju. Zostanie więc wydana karta Ukraińca którą ze strachu podpisze 51% polaków. To będzie koniec państwa polskiego.

Dodam jeszcze tylko, że klasyką gatunku marketingu szeptanego jest publikowanie co pewien czas kolejnej informacji dot. klocków Lego.

- Józiu zrobił z klocków lego pojazd batmana

- Franiowi udało się zrobić Hawkingsa

- Innemu ch*jowi udało się zrobić łazika marsjańskiego


itd itp. W rzeczywistości to nic innego jak nędzna reklama.



Teoria spiskowa trochę nie udana. Tu masz link do oryginalnego kanału youtube tego Ukraińca i inne jego filmiki. Widać propagandę robił nam w pakiecie razem z Mołdawią i fiatem linea :idzwch*j:
Hmm... A może jesteś kuzynem Macierewicza :smiechzula:

https://www.youtube.com/channel/UC34vgEsBeCVlfjl3yBegZVA/videos

kurwiduplo

2015-10-11, 13:19
Mnie tam się w Polsce zawsze podobało, i nie muszę oglądać takich filmików, żeby tak twierdzić.



kam332 napisał/a:


Jak my żyjemy w raju, to Niemcy u Pana Boga za piecem.



Byłem w Niemczech, tam jest ch*jowo. Może lepiej płacą, ale kraj i ludzie zj***ni. Pozdrawiam

KKdemona

2015-10-11, 13:21
Patrząc z jego perspektywy to całkiem dobrze mówi :) Ukraińcy ciągną do Polski jak my na zachód, a prawda jest taka, że u nas też można zbudować kraj, w którym będzie dostatek

matix33

2015-10-11, 13:26
Kraj mamy piękny, ale państwo ch*jowe.

skrang

2015-10-11, 13:33
w moim mieście (podlaskie) jest około 100 ukraińców, zapie**alają za 5zł na godzinę na produkcji, są zadowoleni, że jest jakakolwiek robota i nie narzekają na to, że mało. miałem okazję rozmawiać z dwoma i rzeczywiście byli pod wielkiem wrażeniem, że jest u nas zajebisty porządek, dobre drogi, wszystko odremontowane, ładne. mówili, że z nas bardzo dobre hospodary i nachwalić sie nie mogli, że wszedzie, gdzie sie nie ruszą to jest ładnie pięknie, że dupa mięknie; i żeby nie rodzina itd to mieliby wyj***ne na ukraine, bo to jeden wielki chlew, bieda i bezrobocie

Sucha227

2015-10-11, 14:00
Jeśli chodzi o Ukrainę, to tam na prawdę nie jest ciekawie i reakcja tego człowieka nie jest, przynajmniej dla mnie, zadziwiająca. Ludzie są tam biedni, drogi zdatne do jazdy są tylko w Kijowie i niektórych większych miastach. Jedyne co, to mogą poszczycić się dobrym jedzeniem. :) Jednak nie każdy kraj na wschód od Bugu powinniśmy widzieć tak, jak widzimy Ukrainę. Będąc na Białorusi prawie nie widziałam różnicy między Polską a Białorusią. No, może poza paroma aspektami.
Mimo wielu stereotypów, miasta w Rosji też są piękne i warte zobaczenia. :)