18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska służba zdrowia

domix2t • 2013-05-30, 16:47
Oto dobry przykład jak działa nasza kochana służba zdrowia :

Pijany ginekolog wbił igłę w głowę noworodka

Podczas odbierania porodu, lekarz wkłuł się w pęcherz a potem w głowę noworodka. Lekarz jest zawieszony, sprawę bada prokurator.

Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie, na oddziale ginekologii i położnictwa Szpitala na Wyspie w Żarach. Andrzej K. jest doświadczonym ginekologiem z długoletnim stażem. Cieszył się opinią fachowca. Tego dnia miał dyżur, podczas porodu był pijany, być może dlatego zamiast przekłuć pęcherz płodowy wkłuł się w główkę dziecka. Obrażenia noworodka były na tyle poważne, że lekarze uznali, iż wymaga konsultacji chirurga dziecięcego.

Maluch zaraz po porodzie został przewieziony do Zielonej Góry. - Przebywa obecnie na oddziale noworodkowym, jest w stanie śpiączki, ale oddycha samodzielnie - przekazała nam rzeczniczka szpitala wojewódzkiego Irena Billewicz-Wysocka. - W tej chwili trwają badania dziecka. Trudno powiedzieć cokolwiek więcej na temat jego stanu zdrowia.

Jak się dowiadujemy, przy noworodku jest jego rodzina.

- Lekarz, który odbierał poród został zawieszony w czynnościach - poinformował Wiesław Olszański, prezes żarskiej lecznicy.

- Czekam jeszcze na decyzję prokuratury, ale najprawdopodobniej pożegna się z pracą. Woń alkoholu wyczuł od niego ojciec dziecka i to on zawiadomił policję. Badanie potwierdziło, że miał prawie dwa promile alkoholu we krwi. Sprawę bada żarska prokuratura.

gruchens

2013-05-30, 16:54
Jak, ale to naprawdę JAK można mieć dwa promile alkoholu i pracować, do tego jako lekarz, a do tego odbierając poród? Przecież to nie jest stan spożycia. On był najzwyczajniej w świecie naj***ny!

I ja płacę na taki NFZ i będę płacił jeszcze więcej...

xts

2013-05-30, 16:55
ps: to było dawno temu

nazista

2013-05-30, 17:03
zutylizować sk****syna !

Ru...........tQ

2013-05-30, 17:04
:facepalm3: Dżizas k***a ja pie**olę. :facepalm3:
Cytat:

Tagi: pijany lekarz :: nfz :: igła w głowie noworodka



Proszę ale to bardzo proszę o to, byś poprawił tagi... --> NFZ,noworodek,lekarz,ginekolog,igła,szpital,alkohol,pijany lekarz,pijany Z góry dziękuję.

master0romus

2013-05-30, 17:06
No i robi się z sadistica gazeta wyborcza.. Czy dziecko zginęło ? nie.. czy było masę krwi i flaków ? nie... Czy chociaż w trakcie tej sytuacji wściekły pies pogryzł cygana albo czy w ostateczności krzyknął ktoś allah akbar wysadzając samochód ?? Znowu k***a nie.. Jak będę chciał sobie poczytać takie informację to wejdę na WP ... To jest SADISTIC k***A więc wypieprzać mi z takim syfem...

Re...........ms

2013-05-30, 17:11
wszędzie w Polsce pełno pijaków.

anapolon1983

2013-05-30, 17:40
j***ne żary!!! znam kilka osób z tego miasta i same niedorozwoje-powinni tam atomówkę jebnąć

Nessus79

2013-05-30, 18:18
Ja pie**ole, sam jestem ojcem i jakby taki pseudo lekarz zrobił coś takiego mojemu synkowi to bym go normalnie na posadce szpitalnej Roztarł, napie**alał bym go tak długo aż z mordy została by mokra plama





P.S. Ale mi ciśnienie podniosło, idę na browar

ti...........ax

2013-05-30, 21:56
Żywcem ze skóry i posypać solą.

TomdeX

2013-05-30, 23:10
A ja powiem na przykładzie kuzola. Jego żona rodziła, chciał cesarką, więc lekarz ładnie wszystko pięknie wyciągnął dziecko po chwili okazało się, że przy rozcinaniu brzucha (czy jakoś tam, nie znam się na tych sprawach) naciął główkę noworodka... poj***ne prawda? Noworodek musiał spędzić kilka tygodni w szpitalu, bo miał komplikacje, a lekarz umywa ręce, bo z tym wiązało się ryzyko i ani takie lekarza pozwać ani nic. Nawet nie wiem czy powiedział chociażby "przepraszam", sk***iele jedne.

JA...........or

2013-05-30, 23:28
No i bardzo dobrze, sie przypie**alacie, stalo sie to sie stalo na ch*j roztrzasac.
Generalnie wypie**alac.\
ps. ch*j z adminem

Ji^HaD

2013-05-31, 02:03
no to teraz za kare przywiazac dzieci tego sk***ysyna i wjebac im po gwozdziu do lba . jak Kuba bogu tak bog Kubie . skonczyla by sie gnojom samowolka

Severitus

2013-05-31, 05:56
master0romus napisał/a:

No i robi się z sadistica gazeta wyborcza.. Czy dziecko zginęło ? nie.. czy było masę krwi i flaków ? nie... Czy chociaż w trakcie tej sytuacji wściekły pies pogryzł cygana albo czy w ostateczności krzyknął ktoś allah akbar wysadzając samochód ?? Znowu k***a nie.. Jak będę chciał sobie poczytać takie informację to wejdę na WP ... To jest SADISTIC k***A więc wypieprzać mi z takim syfem...



Czy ty tu k***a jesteś na tyle nowy żeby nie wiedzieć o dziale HARD?
:homer:

bary110

2013-05-31, 07:14
k***a takie pie**olenie. 20 lat temu przed operacja walilo sie setke żeby sie rece nie trzęsły.
Teraz we Francji normalnie się pije wino w szpitalu.
W Belgii po piciu w barze wsiada się do auta i jedzie się do domu.
Tylko w Polsce pie**olą że takie pijaki jesteśmy...