18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska służba zdrowia

domix2t • 2013-05-30, 16:47
Oto dobry przykład jak działa nasza kochana służba zdrowia :

Pijany ginekolog wbił igłę w głowę noworodka

Podczas odbierania porodu, lekarz wkłuł się w pęcherz a potem w głowę noworodka. Lekarz jest zawieszony, sprawę bada prokurator.

Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie, na oddziale ginekologii i położnictwa Szpitala na Wyspie w Żarach. Andrzej K. jest doświadczonym ginekologiem z długoletnim stażem. Cieszył się opinią fachowca. Tego dnia miał dyżur, podczas porodu był pijany, być może dlatego zamiast przekłuć pęcherz płodowy wkłuł się w główkę dziecka. Obrażenia noworodka były na tyle poważne, że lekarze uznali, iż wymaga konsultacji chirurga dziecięcego.

Maluch zaraz po porodzie został przewieziony do Zielonej Góry. - Przebywa obecnie na oddziale noworodkowym, jest w stanie śpiączki, ale oddycha samodzielnie - przekazała nam rzeczniczka szpitala wojewódzkiego Irena Billewicz-Wysocka. - W tej chwili trwają badania dziecka. Trudno powiedzieć cokolwiek więcej na temat jego stanu zdrowia.

Jak się dowiadujemy, przy noworodku jest jego rodzina.

- Lekarz, który odbierał poród został zawieszony w czynnościach - poinformował Wiesław Olszański, prezes żarskiej lecznicy.

- Czekam jeszcze na decyzję prokuratury, ale najprawdopodobniej pożegna się z pracą. Woń alkoholu wyczuł od niego ojciec dziecka i to on zawiadomił policję. Badanie potwierdziło, że miał prawie dwa promile alkoholu we krwi. Sprawę bada żarska prokuratura.

bz...........ue

2013-05-31, 08:06
I tak mu nic nie zrobią. Dalej będzie pracował i zabijał dzieci.

ellsworth

2013-05-31, 08:38
Cały personel, który z nim tego dnia pracował powinien zostać wyj***ny, bo widząc pijaka nic nie zrobili by go powstrzymać.

dupeczki

2013-05-31, 08:49
jakbyście tyle zarabiali to też byście pili...

el...........iz

2013-05-31, 09:07
powinni mu teraz też powbijać

kombbatant

2013-05-31, 09:26
bary110 napisał/a:

k***a takie pie**olenie. 20 lat temu przed operacja walilo sie setke żeby sie rece nie trzęsły.
Teraz we Francji normalnie się pije wino w szpitalu.
W Belgii po piciu w barze wsiada się do auta i jedzie się do domu.
Tylko w Polsce pie**olą że takie pijaki jesteśmy...



Wypic piwo ok ale 2 promile to chocbys sie zesral jeszcze to po piwie nie wydmuchasz-i jak takis oczytany to znajdz mi w Belgii albo Francji takie przypadki...

pamietam jak zajmowalem sie corka siostry w szpitalu-(siostra musiala sama na wlasny koszt zawiesc do wawy malej krew do zbadania bo szpital wykrecil sie ch*jem)-miala koklusz bo pielegniarki w przychodni zapomnialy ja zaszczepic. Musialem 7 miesieczne dziecko przytrzymac zeby wyciagneli jej wydzieline z nosa bo sie dusila... nie dalo rady oskarzyc tych szmat, jedno co moglem zrobic to je sk***iac na ulicy-zeby wiedzialy ze ponosza odpowiedzialnosc. Nie pie**ol ze to pikus-to tragedia. :idzwch*j:

Ciesin

2013-05-31, 10:20
Wypie**olić dyscyplinarnie. Jeśli chce sobie popijać w godzinach pracy, to do segregacji odpadów, choć nie wiem, czy i tam nie stwarzałby zagrożenia.

elda1987

2013-05-31, 10:29
w Belgii się wsiada po piwie, dwóch i jak policja zatrzyma, to wydmuchasz coś koło 0,5 promila, czyli tyle, ile jest tu dopuszczane. Spróbuj jednak dmuchnąć więcej albo spowodować wypadek/stłuczkę pod wpływem - może po latach się wypłacisz. Nie pie**ol więc @bary110, że tu takie Eldorado picia. Ludzie znają jako tako swoje granice i rzadko je przekraczają. Mówię oczywiście o rodowitych Belgach, niestety Polak jak tu zobaczy, że oni po piwku wsiadają, to sam chce po tym "piwku" wsiadać. Już nie wspomnę o ciapatym ścierwie.

pi...........ka

2013-05-31, 10:59
haha ui mnie w miescie na prowiniji jest lekarz który nigdy nie zlozyl dobrze połamanej konczyny ;) serio ;) z kazdym z kim gadam o Bąkowski go operowal to sp***olil, ale dalej pracuje i dalej dostaje ciezki hajs, ehhh ch*jostwo nie zycie w tej polsce

adex69

2013-05-31, 11:11
Do pierdla. Kolejny dowód na to że alkohol to najgorszy narkotyk.

bieniu2106

2013-05-31, 12:18
Nie muszę chyba wspominać, że lekarz z artykułu już wrócił do wykonywania zawodu? Życie jest kurewskie...

@leonid83 ciapacki ch*j w dupę hejtującym Żary

vredes

2013-05-31, 13:06
ale sk***iel j***ny, powinni mu doj***ć na komendzie

bary110

2013-05-31, 16:12
kombbatant napisał/a:



Wypic piwo ok ale 2 promile to chocbys sie zesral jeszcze to po piwie nie wydmuchasz-i jak takis oczytany to znajdz mi w Belgii albo Francji takie przypadki...



2 miesiące temu miałem praktyki na oddziale we Francji. Byłem, widziałem ;-)
Mój komentarz był raczej do całej opinii, funkcjonującej nawet w Polsce, że Polacy to pijacy. Troszke nam tylko umiaru brakuje ;-)
W całości się z wami zgadzam że 2 promile to gruba przesada

zypon

2013-05-31, 18:04
przez ostatnie 4 lata kożystałem z prywatnej s. zdrowia, ostatnio z powodu złamania nogi (pech chciał, że nastąpiło w trakcie zmiany prywatnego ub. medycznego ) musiałm skożystać z ub. zus i powiem wam, że państwowa służba zdrowia niebywale ssie pałę

lukaszksk

2013-05-31, 20:50
Powinni mu wsadzić kołek w dupę i dokładnie zakleić. Pijacka gnida pewnie zniszczyła życie dziecku bo się trzeba było napić. Jak bym był jego ojcem to bym go na miejscu zaj***ł.