18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska powódź w mediach Korei Północnej.

rigsuit • 2013-04-04, 23:45
To co puszczają w północnokoreańskiej TV o Polsce... Tłumaczenia niestety nie mam, ale wydaje mi się że pewnie gadają tam że czcigodny Kim Dzong Il oddaje pomoc swoim braciom z "Polski Ludowo Demokratycznej" :D


maciek_360

2013-04-04, 23:49
jak do nich informacje o powodzi z polski (obecnie skuta lodem) dochodza z takim opoznieniem ,to smialo mozemy nasze plany obrony obrony publikowac w TV bez obaw, ze sie dowiedza jeszcze w tym roku.

ku...........ht

2013-04-04, 23:55
macie szczescie ze jestem ekspertem i moge to dla was przetlumaczyc.
A tlumaczenie wyglada tak : huuuujaaaa k***a szlag was trafi i ch*j, pierwsza rakieta leci do was k***y.
dziekuje dobranoc

przemolol

2013-04-04, 23:56
w 0:22 wygląda jak obóz koncentracyjny. Nie wiem co to ma do powodzi ale ok

go...........11

2013-04-05, 00:02
Zapewne to, że nie tylko u nich są, funkcjonują i mają się dobrze. Tzn. u nas nie ma, ale tam pomyślą, że tak. Tak samo jak był jakiś samochód czy coś, to zaraz ucięli i masz minutę materiału ukazującego samą wodę i obóz.

Boewolf

2013-04-05, 01:56
Toś ty w ch*j zorientowany. Kim Dzong Il to jakiś czas temu kopyta wyciągnął.

kamanes

2013-04-05, 08:45
''Tłumaczenia niestety nie mam''

Proszę bardzo :


gugbangbu bunseogga neun hangug , ilbon, gwam e issdeon eul gong-gyeog hal su-issneun jung-geoli Musudan misail ilago saeng-gaghabnida. ttohan uihoe oemu jang-gwan gim gwan hangug jin hagi jeon-e misail eul suhaeng hal hwag-inhaessda. geuligo geuneun amadolokes Musudan haessda . jang-gwan eun bughan-i ama leul sayonghaneun geos-i chuga " gyoyug ina misail siheom-eul silsihabnida. " geuneun midieoga allaeseuka lo idong hal su-issneun tando misail doel su issseubnida achim gwa ilbon eul bogo bu-inhaessda.

:mrgreen:

Koziol87

2013-04-05, 09:18
A mi sie wydaje że k***eanczycy chcą poprostu pokazać jak słabym narodem jesteśmy. Że niepotrafimy sobie poradzić z powodziami itd. itp. Ale h*j ich tam wie co w tych pustych komunistycznych łbach im siedzi.

FrasQs

2013-04-05, 11:24
Te Pokazanie auschwitz to taki podrprogowy przekaz dla Koreańców że tam zagoszczą jak zaczną sapać do Polaków :krejzi:

petru23

2013-04-05, 11:28
mam tylko tłumaczenie na arabski

الله أكبر الله أكبر الله أكبر الله أكبر الله أكبر الله أكبر الله أكبر الله أكبر الله أكبر الله أكبر الله أكبر

Sir_Isaac_Newton

2013-04-05, 11:29
@up@up oni niestety mają dla nas o wiele ciekawsze obozy

Jacek86s

2013-04-05, 11:34
widze ze w telewizji koreanskiej podlączyli internet

tRampcoRe

2013-04-05, 11:48
ciekawe kto to ogląda w k.północnej, jak oni w większości nie maja telewizorów O.o

makabrax

2013-04-05, 12:02
@kamanes
w języku koreańskim L w środku wyrazu występuje tylko w połączeniu z N lub drugim L, w pozostałych przypadkach jest to R, no i w koreańskim nie ma rozróżnienia na małe i wielkie litery
a tak poza tym to fajnie że żeś se popisał :]

stiw1500

2013-04-05, 12:05
Podejrzewam,że spiker podczas urywku z obozem mówił,że przez powódź została ewakuowana placówka reedukacji poprzez pracę a więźniowie zostali zaangażowani w walkę z żywiołem :-D Mało tego towarzysze z Korei mogli przez chwilę zobaczyć kawałek samochodu.W ich wiadomościach na pewno wspomniał,że ich wspaniały,dobroduszny i mądry przywódca wysłał do polski nieskończoną pomoc humanitarną.Wspaniałe pranie mózgu.