18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska powódź w mediach Korei Północnej.

rigsuit • 2013-04-04, 23:45
To co puszczają w północnokoreańskiej TV o Polsce... Tłumaczenia niestety nie mam, ale wydaje mi się że pewnie gadają tam że czcigodny Kim Dzong Il oddaje pomoc swoim braciom z "Polski Ludowo Demokratycznej" :D


Lord_Rzeźnik

2013-04-05, 15:39
Odsunąć się, jestem specjalistą!

"Tymczasem w Polsce- jednym z krajów splugawionych demokratyczną zarazą; widać skutki (lub sutki- speaker niewyraźnie to powiedział) braku czci naszego ukochanego przywódcy ,słodziutkiego grubcia z uroczą pyzatą mordką. Rzeki ich występują z brzegów, i głód im doskwiera, bo nie zaznali miłości rodziny Kim. Taki los czeka każdego, kto nie wierzy w potęgę Korei Pn i śmieje się z nas. Weźmiemy krwawy odwet za dwutlenek węgla, pluton i hemoglobinę. taka sytuacja..."

A teraz idźcie sprawdzić, czy Wam pranie wyschło ;-)

bioder

2013-04-05, 17:06
@ kube deknight
Chciałbym zakomunikować, iż popełniłeś bląd w tłumaczeniu w tym ostatnim wyrazie. Wyraźnie słychać, że zamiast "k***y", powinno być "biurwy". To jednak jest błąd wybaczalny, gdyż w języku koreańskim są to wyrazy pokrewne. Pozdrawiam.
Kim Dzwonk h*j :mrgreen:

Dixon

2013-04-05, 17:14
To jeszcze nic !
Obczajcie sobie na przykład zakładkę "życzenia" na tej stronie,wrzucę takie przykładowe :D

Serdeczne życzenia dla ukochanego Wodza Kim Dzong Ila!
=======================================================

Niech dalej świeci Nam Jasna Gwiazda!

Wielki przywódca Kim Dzong Il chwalebnie walczy z amerykańsko-brytyjskim
sojuszem antyrobotniczym, który przez wyzysk, zachłannie pragnie pochłonąć w
swe parszywe ręce cały świat. Wódz jednak dzięki swemu wspaniałemu umysłowi
dzielnie walczy z nim!

Niech żyje Nasz Przywódca!

Niech żyje światowa rewolucja proletariacka!

Towarzysz Jacek ze Szczecina

PS: ciekawe czy na oryginalnej stronie pisza te same brednie,że to niby od Polaków xD

chetek

2013-04-06, 16:21
@drzymek1906

Bo ta strona jest prowadzona przez ambasadę Korei w Polsce...