18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

polska policja

wonszo • 2015-03-16, 21:41
w nawiązaniu do tego tematu


wrzucone na sadolowy serwer. słaba jakość, ale wiadomo o co kaman
info po krótce:
Cytat:


POlicjant - były strażnik wiejski - prześladujący n/w typa. to ten sam policjant asp. Piotr Suplicki zabił (udusił - kolanem zmiażdzył krtań) chłopaka w Legionowie



Policeman

2015-03-16, 23:34
Są policjanci i policjanci, nawet nie chce mi się rozwlekać [nie, nie jestem już policjantem od dawna]. Istnieją skończone k***y i fajni ludzie, zdziwilibyście się, ale komendant z Legionowa to mega facet, złego słowa o nim powiedzieć się nie da. Nie wiem kogo oni teraz biorą na służbę, przyjmują jakichś pacanów na obniżonych testach i macie "policję". Chcecie stróżów prawa, to zmieńcie prawo. Zmieńcie ustrój z tego postkomunistycznego pseudo -25lat -wolnościowego na prawdziwie wolny. Co myślicie, że ryba psuje się od dupy? Policjant to jest paznokieć władzy w Polsce, ostatnia granica, są IDEALNYM odzwierciedleniem przekroju ludzi [nie tylko władzy zresztą]. Dyskusja z ludźmi pokroju "j***ć pały i konfidentuw [błędy celowe], JP 95%, bo jeszcze utrzymuje mnie mama, śmierć frajerom, niech rzyje łks", co tutaj dużo gadać, jedzie się na interwencje do jakieś meliny, krzyki, bluzgi, wycie płacz, ktoś konkubinę napie**olił, zaraz całe osiedle - "telewizja na żywo", każdy ma do powiedzenia coś w stylu tego co napisałem wcześniej w cudzysłowie. 100 razy trzeba pokazać legitymacje i się przedstawiać no i pracuj człowieku. Ktoś musi te męty wyłapywać ze społeczeństwa i sadzać w pierdlu. Czasami te męty są w policji, ciężko kogoś "ot tak" wypie**olić, nawet sprawiedliwemu komendantowi, to zamknięty świat - każdy się zna, rodziny się znają, jeśli jednak gość przekroczył uprawnienia to gówno się wyleje w końcu, zawsze się wylewa - i dobrze.

kih0n

2015-03-16, 23:36
k***a jak mnie wk***iają takie prawilniaki jak @wonszo
jak bardzo trzeba być zj***nym żeby bronić policji która doprowadza do śmierci obywatela
wyciągnięcie z chłopaka grama maryśki było cenniejsze od jego życia? albo jesteś popie**olony albo z policji.
Policja ma chronić obywateli stojąc na straży prawa. Weź się wonszo pie**olnij w łeb i wróć do gimbazy, poczytaj jakieś mądre książki.

co do filmu do typ powinien olać policjanta a nie wdawać się w dyskusje

sebaduch

2015-03-16, 23:37
Boże chroń królową !!! Młoda demokracja maja same prawa żadnych obowiązków

Straszenie Policjanta Jesteś na "Jutubie"

We Stanach już by na ziemi lezał i kwiczał

Można dokonać kontroli na ulicy a nie w komisariacie

Ale co tam nasze obowiązki w młodej demokracji przecież my mamy same prawa

BY WZIĄŁ KODEKS I PARĘ USTAW W ŁAPĘ GIMBUS TO BY WIEDZIAŁ A NIE Z INTERNETA PORADY BLOK EKIPY TYLKO PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI I UZNAJE TO ZA PRAWO

szklanka

2015-03-16, 23:39
pie**olony idiota sie dopie**ala o nic, niech zdycha w męczarniach.

Mockba

2015-03-16, 23:43


Pan po lewej to ojciec zabitego, po prawej - przesladowany pan od wozka.

Murm

2015-03-16, 23:53
Kazdy kto broni psa sam jest psem lub ma psa w rodzinie. A pies to pies nie czlowiek. Przepraszam bardzo, nic nie mialem do nich, nie jestem jp jp elo ale po 2 kontaktach z nimi sami mi udowodnili ze kazdy jeden z nich to k***a. Nie dajcie sie nabrac ze ooo ten jest dobry. p*zda a nie dobry. Widzi co robia inni i przymyka oko, tez leci na sztuke bo wyobrazcie sobie, jemu tez komisarz karze miec wyniki w statystykach, wiec 'dobry' pies tez sobie szmaci i k***i sumienie, robiac gnuj normalnym ludziom. Zastraszanie, wymuszanie zeznan, bezprawne przeszukania ''bo moge i ch*j'', nie zwracanie uwagi na taki detal jak praworzadnosc, mozna tak wymieniac do jutra... W Polsce k***y w rzadzie zmienily profil psow ze sluzby publicznej na kolejna firme przynaszaca zyski kurewskiej mafii zwanej rzadem. Nic wiecej. Pies juz nie ma obowiazku chronic obywateli. Jedyny obowiazek psa to upie**olic Cie, wjebac ci mandat i najlepiej aresztowac z cala rodzina, wtedy bedzie dobrym pieskiem. Nie wtedy kiedy broni obywateli przed niebezpieczenstwami. To juz nie jest priorytet. I oni wszyscy, kazdy jeden z nich wlasnie tak dziala.
Jak tam podczas patrzenia w lustro? :) Juz pewnie nie pamietacie jak to jest patrzec sobie w twarz z duma. I dobrze wam tak.
A tego smiecia z filmiku za morderstwo do pierdla niech go tam grypserki ucza a nie morderce w mundur kala pie**olony i po ulicy chodzi.
Tfu!

Ma...........PL

2015-03-17, 00:11
Bzdura...
Trochę chłodu w osądach... W nagraniu tylko oni krzyczą, domagają się zawieszenia policjantów. Czy chłopak z narkotykami udławił się nimi? Można mówić wiele, ale jak problem to dzwoni po psy...

Mockba

2015-03-17, 00:17
Ja to podziwiam niektorych ludzi powyzej. "Żadajcie protokolu", "Jedziemy na komende na pzreszukanie". Czy wy jestescie k***a z cosa nostry? No chyba ze sracie czasem, nie znam sie. Ile ja razy dawalem ten telefon do sprawdzenia, juz dla swietego spokoju. 3 minuty, beben i po sprawie. Ale nie trzeba sie klocic o wszystko.

Wasza sprawa jezeli lubicie czas tracic, ja swoj bardzo cenie i podchodze racjonalnie do tematu. A ze policjant nie ma prawa robic tego czy tamtego to wiem. Dopoki mnie nie chce napie**alac, a z reguly za jajco nie bija, to mam na to serdecznie wyj***ne

Ale tak z reka na sercu, czy zaden z was nie zrobil czegos czego nie mial prawa zrobic ?

PS a tego chlopaka, jak i tego drugiego z sosnowca bardzo mi szkoda, a wszczegolnosci ich rodzin, oby psiaki poniosly konsekwencje.

pozdrawiam

GhostRider32

2015-03-17, 00:22
Mi tam ćpuna nie szkoda ;)

Ale takie są efekty likwidacji przywilejów i obniżanie pensji dla mundurówki, brak chętnych, ogarniętych ludzi, to obniża się standardy przy rekrutacji, w efekcie czego trafiają tam ludzie, którzy nie powinni i są takie, a nie inne tego efekty.
Można byłoby podobnych przypadków uniknąć, gdyby zakupić dla każdego funkcjonariusza rejestrator, który byłby włączony non stop na służbie.

@Murm
Pana to chyba na komendzie słownikiem musieli bić? I pewnie "psy są k***ami", bo spisali za picie alkoholu pod klatką? Sądząc po stylu wypowiedzi pewnie tak :ok:

surojak

2015-03-17, 00:26
k***a krew mnie zalewa! Trzeba się wziąć do roboty i wypie**olic całe te gówno tego kraju.

Policeman

2015-03-17, 00:30
Murm napisał/a:

Kazdy kto broni psa sam jest psem lub ma psa w rodzinie. A pies to pies nie czlowiek. Przepraszam bardzo, nic nie mialem do nich, nie jestem jp jp elo ale po 2 kontaktach z nimi sami mi udowodnili ze kazdy jeden z nich to k***a. Nie dajcie sie nabrac ze ooo ten jest dobry. p*zda a nie dobry. Widzi co robia inni i przymyka oko, tez leci na sztuke bo wyobrazcie sobie, jemu tez komisarz karze miec wyniki w statystykach, wiec 'dobry' pies tez sobie szmaci i k***i sumienie, robiac gnuj normalnym ludziom. Zastraszanie, wymuszanie zeznan, bezprawne przeszukania ''bo moge i ch*j'', nie zwracanie uwagi na taki detal jak praworzadnosc, mozna tak wymieniac do jutra... W Polsce k***y w rzadzie zmienily profil psow ze sluzby publicznej na kolejna firme przynaszaca zyski kurewskiej mafii zwanej rzadem. Nic wiecej. Pies juz nie ma obowiazku chronic obywateli. Jedyny obowiazek psa to upie**olic Cie, wjebac ci mandat i najlepiej aresztowac z cala rodzina, wtedy bedzie dobrym pieskiem. Nie wtedy kiedy broni obywateli przed niebezpieczenstwami. To juz nie jest priorytet. I oni wszyscy, kazdy jeden z nich wlasnie tak dziala.
Jak tam podczas patrzenia w lustro? :) Juz pewnie nie pamietacie jak to jest patrzec sobie w twarz z duma. I dobrze wam tak.
A tego smiecia z filmiku za morderstwo do pierdla niech go tam grypserki ucza a nie morderce w mundur kala pie**olony i po ulicy chodzi.
Tfu!



Ale właśnie jesteś szczurkiem jp100%, "kto broni psa jest psem", co za idiotyczny język pasujący do tego środowiska przecież. Nikt nie broni "psa", bo nikt tego nie musi robić, od tego jest prawnik. To czego bronią ludzie to logika i szacunek do prawa. Uwielbiam słuchać o prawie od debili, którzy rzucają cegłą w okna, niszczą samochody, znaki, malują swoje ch*jostwa na murach, demolują przystanki, ot domorośli prawnicy, "bo jakiś ziomek powiedział, że jego kolega powiedział". Jak policjant przekroczył uprawnienia, to niech mu się dobiorą do dupy, ale kim ty jesteś szczylu by mówić, że każdy policjant to k***a? Dla mnie ty jesteś skończoną k***ą właśnie po tym co napisałeś, zwykłym chamem, prostakiem z IQ 90, który nie umie żyć na poziomie tylko kisi się w swoim smrodzie. Widać to po błędach w pisowni, nie skończyłeś liceum, a nawet jeśli je skończyłeś to i tak jako skończony idiota. To co opisujesz to jakieś bajki z ławki pod blokiem, jak już koleżka wróci z dołka i powie, że psy go tak skatowały, bo on tylko pijany napie**alał kijem po samochodach i jakie to "kurestwo", od małego pewnie przesiąkłeś kulturą debili i tak ci się we łbie ustawiło. Wszystko zaczyna się od tego, że gnoje nie znają prawa, strażnik miejski to może sobie pie**olić, ale jak policjant ci mówi byś wyjął wszystko co masz w kieszeniach to masz to zrobić, bo takie mają uprawnienia i ch*j, że ci się to nie podoba. Jak sp***alasz mogą nawet strzelić do ciebie [i słusznie]. Nie stawiasz oporu, bo nie masz prawa, masz prawo potem zaskarżyć zatrzymanie,- nagrać je, lub poprosić kogoś postronnego by to zrobił.

I ja tego nie oceniam, 50% prawa mi nie pasuje w tym kraju, chcecie zmiany prawa, to jak pisałem, zmieńcie je, głosując na realnych ludzi [takich jak JKM] a nie koniunkturalne polityczne kukły, najlepiej nie interesować się prawem, polityką, pić piwo i pisać o "policjantach k***ach", kiedy samemu jest się zwykłym śmieciem, który nic nie robi by cokolwiek poprawić. Gdybyś przy mnie powiedział, że każdy policjant to k***a, to bym ci wyj***ł w pysk, a potem pewnie byś zadzwonił na policję.

@GhostRider32 otóż to, 100% racji, policja schodzi na psy i to jest nawet dobre określenie, 45-90 - milicja, lata 90 - korupcja, początek 00 - najlepszy okres dla polskiej policji, od 04 do teraz - degradacja. Nie ma na nic pieniędzy w Polsce, szpitale wyglądają jak mordownie, same bakterie - wykańczają nimi starsze osoby, "z dala od szpitala", sądy to kabaret, policja to w 50% głupki, a w 50% wk***ieni goście, że muszą z głupkami pracować. Jeszcze straż pożarna odwala dobrą robotę, a miejska to powinna zostać w ciągu jednego dnia zdelegalizowana. Oni wzywają policję bo mają dużą agresywną grupę, patrol przyjeżdża, a tam dwóch 14-latków, każdy z nich podobno pił piwo, policja musi się z tym pie**olić, bo straż miejska nie ma czasu, jadą w krzaki spać. I jeszcze na koniec takie pacany robią z policjantów największe zło w Polsce. Chcieliście mieć UE? Chcieliście dołączyć do euro-totalitarnego kołchozu jak ZSRR? To macie przekształcanie policji w polityczny instrument, wynaturzone bydle. Chcecie więcej PO, PIS, PSL, SLD? To głosujcie za partiami "więcej państwa w państwie". Tylko potem nie płaczcie, że są represje, a gość z krzesłem zostaje aresztowany. Sami sobie kręcicie bat.

Murm

2015-03-17, 00:37
@up a jak nie za picie spisali to co? Nie mam 13 lat zeby sie chwalic takimi rzeczami, szczegolnie ze zaden powod do dumy. Ale psie jak juz tak personalnie szczekasz, to zarzuc mi nieprawde :) Kryminalizowac i bagatelizowac zarzuty na was tak jak teraz probujesz to cos z czego jestescie znani. Przyj***l sie pies do ortografii, a moze o swoim sumieniu opowiedz? Ten watek przeoczyles? :) O nazywaniu kogos z MJ cpunem nie wspomne, sami k***y zaklamane ciagniecie kreski na komendach to zamknij ryj juz i przestan klamac. Powtorze, zebys zrozumial. Odnies sie do tresci mojego posta a nie do formy. Ah nie odniesiesz bo nie masz jak bo nie ma tam slowa nieprawdy. Uzywasz SBckich metod wypaczania niewygodnych komentow ale wyobraz sobie ze sa ludzie ktorzy mysla lo-gicz-nie i takie metody to smiesza. Idz juz mnie po ip szukaj zaganiaro i wjedz mi na chate bo smialem sie odezwac i nie skulilem uszu po sobie. Potem mysl o sobie jako o dobrym psie lol.

!Timon

2015-03-17, 00:41
k***a nie wolno tak generalizować. W policji jest coś koło 100 tysięcy funkcjonariuszy, większość to jak wszędzie zwykłe Janusze nie wyróżniające się ani upierdliwością ani pobłażliwością.

To co się tam odj***ło to problem komendy w Legionowie i jeśli faktycznie gościu na którego były liczne skargi udusił tego chłopaka to powinien pójść bezwarunkowo pierdzieć w pasiaki a jego przełożeni zostać wyj***ni ze służby.

Co innego "incydent" niemożliwy do przewidzenia a co innego trzymanie zwyrola na komendzie.

Policeman

2015-03-17, 00:44
Murm napisał/a:

@up a jak nie za picie spisali to co? Nie mam 13 lat zeby sie chwalic takimi rzeczami, szczegolnie ze zaden powod do dumy. Ale psie jak juz tak personalnie szczekasz, to zarzuc mi nieprawde :) Kryminalizowac i bagatelizowac zarzuty na was tak jak teraz probujesz to cos z czego jestescie znani. Przyj***l sie pies do ortografii, a moze o swoim sumieniu opowiedz? Ten watek przeoczyles? :) O nazywaniu kogos z MJ cpunem nie wspomne, sami k***y zaklamane ciagniecie kreski na komendach to zamknij ryj juz i przestan klamac. Powtorze, zebys zrozumial. Odnies sie do tresci mojego posta a nie do formy. Ah nie odniesiesz bo nie masz jak bo nie ma tam slowa nieprawdy. Uzywasz SBckich metod wypaczania niewygodnych komentow ale wyobraz sobie ze sa ludzie ktorzy mysla lo-gicz-nie i takie metody to smiesza. Idz juz mnie po ip szukaj zaganiaro i wjedz mi na chate bo smialem sie odezwac i nie skulilem uszu po sobie. Potem mysl o sobie jako o dobrym psie lol.



I teraz wyobraźcie sobie, że musicie z takim debilem wdawać się w dyskusje podczas interwencji "pokasz mnie legitymacje i przcstaf siem, bo ja mam prawo znać numer i nazwisko", dajecie swoje dane, spokojnie, a ten pie**oli jakieś swoje bóle życiowe i niepowodzenia, "milicja, zomo, SB, j***ć psy tralala" ot, przez takich ludzi wychodzi czasem człowiek z siebie, nie znam nawet sprawy z Legionowa dokładnie, nie czytałem zeznań świadków, poczekam sobie do rozprawy, jak każdy inteligentny człowiek, chociaż do momentu pierwszego oficjalnego orzeczenia prokuratury po zebraniu materiału dowodowego. O czym tutaj pisać.

Aha, tak jeszcze "personalnie", otóż ciężko doszukiwać się w tych kulfonach i bazgrołach sensu, nauczyciele też nie chcieli przekopywać tonę gówna by znaleźć 10 groszy, a ja nie sądzę, że w tym co napisałeś jest cokolwiek. I naprawdę jesteś debilem, uwierz mi, bo znam się na ludziach. Jeśli kiedyś zdasz sobie z tego sprawę, to tylko wyjdzie ci to na dobre.

Murm

2015-03-17, 00:50
No, w waszych oczach kazdy kto ma cos przeciw wam do powiedzenia to jp i smiec i k***a :) A piszac o tym ze mozna sie wam do dupy dobrac jak przekroczycie uprawnienia, to chyba sam w to nie wierzysz, co?
A jak bylem poddany kontroli i grzecznie i z (uwaga!) szacunkien i spokojem sie odnosilem do policjantow, to w zamian zaczeli mnie zastraszac na plaszczyznie fizycznej i psychicznej. Nie spieralem sie, odpowiadalem rzeczowo i zgodnie z prawda, nawet nie spojrzalem wrogo, wiecie, staralem sie traktowac jak czlowieka. To nieee, musi wejsc mi w bliski kontakt, stanac z mina bo on k***a wielki komendant na sluzbie ma okazje sie przewiesc na odznace. Moja wina:) Przestancie juz klamac zalosni ludzie, przestancie oklamywac nas a przede wszystkim samych siebie. Co cie sie Policeman wydaje ze mnie rozgryzles? xD Ja o 10 lat za stary jestem na bycie jp elo, sorki. Tak po mnie jedziesz ze oh jak hejtuje a popatrz co na mnie napisales? Twoje usprawiedliwione, bo z policji jestes, ah no zapomnialem, przepraszam. Kolejny przyklad tych 'dobrych' :) I tych prezentujacych wyzszy poziom, a napisales posta nie lepszego niz ludzie ktorymi tak gardzisz. I to wasze zaslanianie sie ze och ach ludzie tacy niewspolpracujacy, i ze legitymacje trzeba pokazac 100 razy, nosz bidulku zebys przepukliny nie dostal. Ktos cie zmusil do pracy tam? Moze mama kazala? Do kogo masz pretensje? A co do zmiany prawa, to wy, nasi stroze (lol) powinniscie nas prowadzic na Wiejska w poszukiwaniu sprawiedliwosci a nie palicie jana ze czekacie na zmiany. Jestes tam, znaczy ze ci tam dobrze.