18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

polska policja

wonszo • 2015-03-16, 21:41
w nawiązaniu do tego tematu


wrzucone na sadolowy serwer. słaba jakość, ale wiadomo o co kaman
info po krótce:
Cytat:


POlicjant - były strażnik wiejski - prześladujący n/w typa. to ten sam policjant asp. Piotr Suplicki zabił (udusił - kolanem zmiażdzył krtań) chłopaka w Legionowie



kuba1393

2015-03-16, 21:45
na sadola nie wrzucajcie nic o policji, bo tu wiekszos z psiarni ;)

szpajder

2015-03-16, 21:54
To się dzieje w tym Legionowie? Coś tam czytałem, że jakiś bunt ludności był!

JA...........or

2015-03-16, 21:59
Mieszkancy legionowa (jakas wiocha) bawia sie w czarnochow z Amerykanskiego Ferguson, stwierdzili ze beda swiatowi i robia jakies tam zamieszki bo zginal jakis bandyta, generalnie tak jak Swiebodzin aspirowal do Rio tak Legionowo do Ferguson, takie polskie sporty narodowe

Swoja droga nie rozumiem tego rozumowania, gosc jakis JP 100% kreci lewe interesy i chodzi i sie skarzy, donosi, UBcka mentalnosc

wonszo

2015-03-16, 22:06
qrwa i przez przypadek dałem piwo...

@2up
chłopaka zatrzymali do kontroli, bo miał jakieś tam ilości MJ. Chciał ją połknąć, żeby "pozbyć się" dowodów a policjant przycisnął mu krtań żeby nie połknął. Co do medialnej burdy - w mediach po zamieszkach w Legionowie - 6 rannych policjantów, tłum rozbiegł się. Wersja rzeczywista - 0 rannych policjantów i jeden starszy Pan z uszkodzonym kręgosłupem bo był "agresywny"..

stery_srh

2015-03-16, 22:29
A to bezczelna, zawzięta menda...

9z...........c9

2015-03-16, 22:39
Proszę pana

voyager1975

2015-03-16, 22:39
taa koniec bajek, jak dostał łomot, to zasłużył pewnie , ale małe ale , gość się wk***ił i pojechał za ostro ,a to już jest inna kwestia ,mają swoje środki przymusu bezpośredniego ... pała i wpie**ol ale nie duszenie ... złamał by mu szkite ,odj***ł witke..nawet dwie ,a tu klops ,gość walną w kimono od odcięcia i jest problem . Zawijają gości do słóżby jak to chlewu z maciorami ,a tam też pracują ludzie i mają swoje problemy a tego nikt nie pilnuje bo po co i tak będzie dalej, dobrze że nie odj***ł z broni kolegów :)

Shadok

2015-03-16, 22:55
W takich przypadkach jestem za powrotem kary śmierci, byleby była długa i bolesna.

~Vuko

2015-03-16, 22:56
kuba1393 napisał/a:

na sadola nie wrzucajcie nic o policji, bo tu wiekszos z psiarni


Nie ma obaw, można wrzucać, Twój ojciec już dostał bana na sadolu.

Ashtarx

2015-03-16, 22:58
w legionowie wczoraj pobili chlopaka ktory stal z dzieczyna na uboczu i sie przygladal niby tez go wsadzili do "lodowki" ale tego nie wiem napewno
wiec bicie stojacej sobie na uboczu osoby napewno z prawem nic wspolnego nie ma i wszyscy w to zamieszani powinni byc wydaleni z tej policji i kary w dziesiatkach tysiecy
bo maja bronic obywateli a nie ich atakowac
kazdy burak popierajacy tych bandytow najwidoczniej jest jednym z nich

P(r)OLAND

2015-03-16, 23:02
Nie ma tego filmu, został usunięty.
Lubie placki.

cripkillah

2015-03-16, 23:03
Kolejne wykroczenie nagrane za które kierowcy dostają mandaty - nie można stać z włączonymi światłami awaryjnymi ponieważ można użyć ich jedynie gdy auto uległo awarii. W ten sposób powinien stać z włączonym "kogutem".

koolowsky

2015-03-16, 23:28
Pamiętajcie. Chcą cie k***y przetrzepać, żądajcie protokołu pszeszukania, jak typ na filmie wyżej.

macior13

2015-03-16, 23:30
Policja
Podwójna ciągła i awaryjki włączone jak typowy burak na drodze . będę udawał że się zepsuło
powinien mieć koguty włączone podczas interwencji ... debil