18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska oczami obcokrajowców..

Brutal90 • 2012-12-30, 16:15
Jest gadka co do czarnoskórych, żydach, nietolerancji itp. Jak ktoś ma ochotę usłyszeć jakie zdanie mają inni to zapraszam :-D




IceQueeen

2012-12-30, 16:23
Oj tam... Jesteśmy nietolerancyjni, ale dzięki temu meczety nie stoją na każdym rogu... :)

Dymekx

2012-12-30, 16:27
Nazywanie kogoś ksenofobem, rasistą i antysemitą w czasach fanatycznej tolerancji "walcie mnie w dupsko kochane mniejszości narodowe" są pochlebstwami.

dirty_pig

2012-12-30, 16:40
to ciekawe jak by tak jeden z drugim znalazl sie w jakims panstwie u arabow albo w izraelu i mowil jacy to zydzi i arabi sa nietoleracncyjni :)

sfx

2012-12-30, 17:03
hah wkurza ją negatywne podejście katolików do innych religii wychwalając islam i pstrykając zębami, to jakaś propaganda

zerwikaptur

2012-12-30, 17:43
i wielka czarna pyta im w dupe

tak jestem antysemita i dumny jestem z tego

stery_srh

2012-12-30, 20:50
Nie obejrzałem całości, ale to i tak wystarczy do konkluzji: ch*j im w dupę. ;-)
Nietolerancyjni... za jakiś czas, dzięki tej swojej tolerancji, jeszcze będą marzyć, żeby żyć w takim kraju jak nasz. Swoją drogą, to są kraje gdzie nietolerancja jest na dużo większym stopniu i jakoś o tym nie płaczą. Niech pojadą sobie choćby do Rosji - wtedy zobaczą, że w Polsce nie jest źle, jest po prostu w miarę normalnie.
Mnie osobiście wk***ia ta moda na otwartość na inne kultury, wszelkie odmiennośći, zboczenia itd. - no ale to przecież takie trendy...
Przez takie podejście, naród zatraca powoli swoją tożsamość. Dochodzi do tego, że ludzie wstydzą/boją się okazywać dumę ze swojego pochodzenia i tradycji, bo to takie nietaktowne, nieeuropejskie, nieświatowe wręcz...

Echis

2012-12-30, 20:50
Wpie**alają całe społeczeństwo do jednego wora.

Preeezes

2012-12-30, 20:54
"Dumni z narodu, historii" A co k***a mam się tego wstydzić ? Nie raz nasz kraj uratował Europe, kiedy francuzi sp***alali gdzie popadnie... Albo "brakuje tego czegoś fizycznie" Piękność sie odezwała. Brak tolerancji takiej jak na zachodzie pokaże swoje dobre strony za kilka lat gdy będą burzyć kościoły a stawiać meczety. I ch*j. Jestem dumny z bycia Polakiem :D

longcatislong

2012-12-30, 21:06
Najbardziej dziwi mnie rzucanie na lewo i prawo określeniami typu homofob, ksenofob itp poprzez ultra-tolerancyjne lewactwo.
Jeżeli chcą być tacy wspaniali to powinni także tolerować cudzą nietolerancje.

Tolerancja jest tez często mylona z akceptacją a to 2 rożne sprawy. To ze homoseksualistę tolerujesz oznacza, ze nie utrudniasz mu celowo życia ze względu an jego orientacje. Nie oznacza to jednak ze akceptujesz jego upodobania i go popierasz. Podobnie z muzułmanami i innymi imigrantami niezależnie od koloru skóry.

Wszyscy którzy jeszcze wierzą w ideę wielokulturowej Europy niech zobaczą co się dzieje w Holandii, Anglii, Francji, Szwecji.

ASAKKU

2012-12-30, 21:15
Jeden z niewielu materiałów, które są warte uwagi.
Niestety, my Polacy tacy jesteśmy...
Dobrze czy źle nie wiem... Niestety jestem j***nym kosmopolitą i to, że urodziłem się w tym kraju jest czystym zbiegiem okoliczności, ponieważ ktoś kiedyś wymyślił sobie państwa i ich terytorium, ale nie ja... Nie miałem absolutnie żadnego wpływu na to gdzie się urodziłem... Mam wielce wyj***ne na każdą religię, KAŻDĄ!!! Jedna wielka sterta gówna wkładana do głów swoich potomków przez wielce oświeconych rodziców. Uprzedzając świętojebliwych: Polska - Polanie od zarania dziejów byli k***a poganami a nie katolami!!! Dla przykładu: Choinka, śluby + wianki są k***a pogańskie a nie katolickie!!!
Dodatkowo, również dla nieoczytanych świętojebliwych antysemitów, stary testament jest fundamentem katolicyzmu, islamu i judaizmu!!! Wniosek - wszystkie 3 religie wywodzą się z tego samego gówna!!! Aha, polecam katolom przeczytać stary testament - zajebiście tolerancyjne przesłanie ma...
Ale pomijając religię, która mnie zwyczajnie wk***ia... Dlaczego??? k***a dlaczego większość Polaków jebie wszystkich "obcych" a nie widzi gówna pod sobą (czyt. rząd). U nas jest tylko opcja za i przeciw, ale k***a nikt nie widzi, że i tak nas od samego początku r*chają jak j***nych niewolników. I nie ważne czy kaczka czy ryży czy kwachu... - WSZYSCY!!!
Chyba nie jest jakąś nowością, że większość ucywilizowanych krajów się zwyczajnie z nas śmieje, bo nie mogą pojąć, jakim cudem mamy (pseudo) demokrację, PKB na plusie a od lat pozwalamy się r*chać przez państwo godząc się na wynagrodzenie, za które wegetujemy, ponieważ byle żabojad ma większy dodatek na bezrobociu..............

A zresztą ch*j tam idę pić dalej...

stery_srh

2012-12-30, 21:18
longcatislong napisał/a:

...Jeżeli chcą być tacy wspaniali to powinni także tolerować cudzą nietolerancje...


longcatislong napisał/a:

...Tolerancja jest tez często mylona z akceptacją a to 2 rożne sprawy. To ze homoseksualistę tolerujesz oznacza, ze nie utrudniasz mu celowo życia ze względu an jego orientacje. Nie oznacza to jednak ze akceptujesz jego upodobania i go popierasz...


Bardzo celne uwagi - według mnie, to sedno całego tematu.

n3grom

2012-12-30, 21:30
i to lubie :D ogladam filmik jacy to Polacy sa zli patrze w komentarze i typ z nickiem JebacCyganow :D za to ten kraj kocham :D

Ork.Fajny

2012-12-30, 21:58
Widzę plejada ekspertów błyszczących wiedzą historyczną nt. "pierwszej demokracji i wolności" lub braku wiedzy związanej z powodem nielubienia żydów albo nazi-wyglądem...