18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska oczami obcokrajowców..

Brutal90 • 2012-12-30, 16:15
Jest gadka co do czarnoskórych, żydach, nietolerancji itp. Jak ktoś ma ochotę usłyszeć jakie zdanie mają inni to zapraszam :-D




Czajol3

2012-12-31, 19:11
no spoko ...

Metyl30

2012-12-31, 19:25
wszystko spoko fajnie tylko niech k***a mi nie bronia j***nych muzulmanow !!!!

kroplowa

2012-12-31, 19:27
Ten filmik napawał mnie dumą z bycia Polakiem, aż miło ;D Gdy Ci wszech tolerancyjni(pojeby) mówią, że jesteśmy inni to znaczy, że jest z nami dobrze :) Fajnie by było jakby do Polski zaczęli się zjeżdżać Ci nietolerancyjni:D

zielonydarian

2012-12-31, 19:31
1- za pisanie Polska z małej litery wpie**al
2- Polacy -antysemici dlaczego? Ratowaliśmy to ścierwo tysiącami, jak się odwdzięczają? chcą od Nas 69 mld dolarów za utracone mienie w czasie 2WŚ (dostali tą kasę od Niemiec)
3 -żydki nazywają nas gojami i uważają że mogą nas okłamywać, oszukiwać i robić wszystko abyśmy im służyli ..
4-cieszy mnie bardzo opinia rasistowskiej Polski
5-jak się komuś z coś nie podoba w Naszym pięknym kraju to niech nie przyjeżdża,
6-"Polacy, czemu nie wyciągacie wniosków z historii? wyciągamy ! u nas na ulicach murzyni nie palą samochodów...przemykają tylko cichutko .....

prof. Matolewicz

2012-12-31, 19:35
Serio myślicie, że u nas praktycznie nie ma arabów, czy murzynów, bo jesteśmy nietolerancyjni? Raczej na odwrót, nietolerancja to wynik zaściankowości i ciemnoty. Przeciętny Polak w życiu murzyna na oczy nie widział tylko ogląda filmiki ze slumsów na sadolu. A imigrantów mało, bo zachodni sąsiedzi i reszta zachodniej europy ma z 15 razy wyższy poziom życia, więc nie ma się co dziwić, że to oni są kierunkiem w którym podążają emigranci z afryki, czy bliskiego wschodu.

Rottensparrow

2012-12-31, 19:39
No jesteśmy nietolerancyjni i co w związku z tym ? Mamy płakać z tego powodu?

Salceson

2012-12-31, 20:01
Jak dla mnie sama, czysta, nieskazitelna i jakże urocza i ukochana prawda! Nic co usłyszałem na tym nagraniu nie było obraźliwe, a wręcz pocieszające. Cieszy mnie to jakim jesteśmy krajem i narodem, a takie wypowiedzi zagraniczniaków mnie tylko cieszą! ;) Co prawda miałbym kilka "ale" do tego kościoła, ale niech tam! Za takie cudo browara dam!

zielak300

2012-12-31, 20:25

Blackow

2012-12-31, 21:50
Istotnie, Polska to kraj pełen uprzedzeń, jeśli uprzedzenia rozumiemy w ściśle określony sposób. Otóż według demoliberałów uprzedzeniem określa się wyrażanie w nieprawidłowy sposób. Ciekawa jest nowomowa, którą już w latach 90' wyśmiewał Kazik Staszewski - "nie jest murzynem ani czarnym, on jest afroamerykaninem". Napotykamy tu problem, który jest nie do przeskoczenia. Mianowicie zakaz używania pewnych wyrażeń, które do czasów XXI wieku nie były obraźliwe, tak jak chociażby "murzyn". Niegdyś było to określenie koloru skóry, kiedy dziś jest określeniem czysto "rasistowskim". Musimy zdać sobie sprawę z bardzo lekkiego i powszechnego humoru, który obowiązuje Słowian. Musimy zdać sobie sprawę, że mimo, iż jestem o określonym człowieku w stanie humorystycznie powiedzieć -"ha, murzyn, pewnie kradnie", jednocześnie jako Słowianin jestem przez wychowanie i kulturowe znaczniki zmuszony pomóc człowiekowi, jeśli będzie w potrzebie, niezależnie od tego, jaki ma kolor skóry i jakiego jest wyznania. Zedrzyjmy farbę i zedrzyjmy tynk w końcu, i stwierdźmy zgodnie z sumieniem, że człowiek jest człowiekiem.

dz...........77

2012-12-31, 21:55
knajpa pelna studentow? japie**ole skad oni brali tych ludzi co opowiadaja te glupoty. ciekawe ile im zaplacili

weerion

2012-12-31, 23:25
95% to nie katolicy sorka i to od dawna sorka spora cześć Polaków może mieć własne wyznanie tyle że mieli chrzest A młodzież ? "sporo z nich chodziło na religie w 1 -3 klasie " teraz każdy ma to w dupie
a to ze wierzy w boga twierdzi chyba osoba która uważa że jak go wychowali mówić "obożejesuzsmariechryste" to jest katolikiem
sprzed paru lat może i to jest ale w tedy Jan Paweł II coś zrobił dla świata dla ludzi w Polsce coś kurva działał i ludzie co cenili może dlatego maja takie dane
nietolerancja ? O CIEKAWE jak się pojedzie do obcego kraju i stara się wczuć w klimat to na ulicy nikt ci nie powie z tych obłudników że cię nie lubi bo jesteś inny tylko się uśmiecha a jak jest już ciemno jesteś gdzieś w pracy na zmywaku to się patrzą na ciebie jakbyś chciał im coś ukraść a oni się zastanawiają czy cię powyzywać czy zaj***ć młotkiem w internecie nie chcą z tobą rozmawiać i pytają się nasz czemu któryś z obozów nie zabrał naszych dziadków do obozu i nie spalił ale się trafi taki na 100 reszta ma nas dość ale nic nie mówi jak z kimś gadasz to znowu polak no nie
a my to robimy naprzeciw im wszystkim NAPRZECIW CAŁEMU ŚWIATU to oni walą oburzenie
ok ludzie są różni są mili ( trudno ich znaleść ale są jak wszędzie ) ale na co dzień nie spotkasz osoby wyzwolonej od przesądów i ma to kim jesteś w dupie

lorakw

2012-12-31, 23:36
jak przyjeżdżają takie czarne k***y i kradną co się da to jak ma nie mieć problemu? niszczą nasz kraj

donplicco

2013-01-01, 11:28
"Znam faceta, który wysyła faksy do koreańczyków i nazywa ich żółci" - oczywiście, bo nikt na świecie tego nie robi.

no więc tak "katolicy uważają,że żydzi są w błędzie, muzłumanie są w błędzie", "Wkurza mnie negatywne podejście katolików do innych religii." Jasne, teraz spójrz k***a głupia babo jakie podejście mają muzłumanie i żydzi do innych religii.

Ten film to jakaś j***na prowokacja.

78952

2013-01-01, 11:30
w ogóle nie rozumiem tych wypowiedzi tutaj :
gość który narzeka że przy drogach stoją krzyże
no do ciężkiej kur*** ze wsi chłopie przyjechałeś do takiego państwa
więc zaakceptuj to ! nie pasuje Ci nikt Cię tu nie trzyma tak samo jak reszty tych ludzi
mi też nie pasowało ze we Francji spotkałem się z tym ze faceci na powitanie sie całują w policzek
ale to ich państwo więc "wolność tomku w swoim domku" ale akceptuję to albo wypad.
niech jadą do arabi saudyjskiej i spróbuje dziewczyna tam przez środek miasta iść w bikini albo sie zbliżyc do jakiegoś meczetu ukamienowana na miejscu. Wiec jak to mówią bitch pleasa a po naszemu skończ pierd***

Kawagawa

2013-01-01, 14:20
Jedne przemyślenie apropo zarzutu antysemityzmu.

Wyobraźcie sobie że macie poj***nego dzieciaka, który wiecznie biega do sąsiadów, do Policji, do szkoły i opowiada, że go chcecie wyrzucić z domu. A wy ni ch*ja nie wiecie o co chodzi. Próbujecie z nim rozmawiać, negocjować, zrozumieć o co mu do cholery chodzi. Sąsiedzi na Was plują, sąd was ściga, szkoła prowadzi kampanię w mediach.

W końcu dzieciak wchodzi z Policją do Waszego domu i mówi że masz wypie**alać i od dziś dom należy do dzieciaka.

Nie wytrzymujecie i dajecie gnojowi po mordzie, co pokazują wszystkie media jako dowód na to że zarzuty od lat były uzasadnione, dochodzi do procesu i zamykają Was za wiele lat znęcania się nad dzieckiem.

Tyle w tym temacie.