18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska moc w STRENGHT WARS

kalindor12 • 2017-03-01, 21:34
"The Faceless" czyli działający pod przykrywką Sebastian Kot - polski kulturysta oraz trójboista - postanawia zwojować kultowy niemiecki kanał pod nazwą Strenght Wars. Rzuca wyzwanie najbardziej utytułowanemu i szanowanemu zawodnikowi SW, mianowicie pochodzącemu z Berlina Romano Rengel'owi. Jest to najbardziej oczekiwana walka ostatnich miesięcy. Konkurencje jakie będą musieli pokonać zawodnicy to: przysiad dowolny, pompki na poręczach oraz "z ziemi nad głowę" czyli przeniesieniu ciężaru znajdującego się na ziemi nad głowę do pełnego wyprostu ramionach. Dla leniwych - walka 3:55. Zainteresowanym polecam obejrzenie innych pojedynków Sebastiana.

Scartabelli

2017-03-01, 22:05
Niby sadystyczne to to nie jest ale za Sebastiana musi być piwo.

P.S. Myślałem że Seba zakończył już przygodę z kulturystyką...

kalindor12

2017-03-01, 22:18
@up

Seba w lecie ma zamiar wystartować w Sopocie na zawodach kulturystycznych, aktualnie skupia się na trójboju - dzisiaj pobił osobisty rekord MC klasycznym btw :D Z tego co kojarzę to po Sopocie ma zamiar skupić się na Strenght Wars czyli teoretycznie konkurencje głownie pod trójbój, czas pokaże

St...........on

2017-03-01, 22:52
Power Rangers spotkali się po latach? :krejzi:

TT4

2017-03-02, 03:08

manson__

2017-03-02, 05:50
kalindor12 napisał/a:

@up

Seba w lecie ma zamiar wystartować w Sopocie na zawodach kulturystycznych, aktualnie skupia się na trójboju - dzisiaj pobił osobisty rekord MC klasycznym btw :D Z tego co kojarzę to po Sopocie ma zamiar skupić się na Strenght Wars czyli teoretycznie konkurencje głownie pod trójbój, czas pokaże


Zapomniałeś dodać, że skupia się na trójboju i ma zamiar skupić się na trójboju. O skupianiu się na trójboju nie wspomnę. :kawa:

pakicito

2017-03-02, 07:38
Cytat:

działający pod przykrywką Sebastian Kot


te stwierdzenie samo w sobie jest błyskotliwe

Rubaszny

2017-03-02, 09:04
Bardziej tu pasuje muzyka Disco Polo do tych wydętych od sterydów brzuchów :-o

aakg92

2017-03-02, 10:27
@up Odezwał się szczoch, co pewnie 60 kg na klatę ciśnie i chwali się w gimnazjum z tego "wyczynu". Nawet jak bierze, to wygląda zajebiście i większość nastolatków by chciała tak wyglądać. Także skończ ojciec pie**olić i zajmij się sobą.

pazuzu

2017-03-02, 10:46
Na pewno jedli dużo kurczaka i ryżu że tak wyrośli i mają taką siłę ;)

maudite

2017-03-02, 11:50
Zrobić im dogrywkę "oblicz pole trapezu", dopiero by się zasapali :amused:

waloos

2017-03-02, 11:53
@aakg92 większość nastolatków może tak, ale jak się dorośnie, zmądrzeje a przede wszystkim ogarnie kobiety to cele się zmieniają. Mam wielu znajomych którzy dbają o swoje ciało i żaden z nich nie chce wyglądać jak kulturysta, bardziej jak lekkoatleta, pływak czy typowy aktor z USA.

A wiesz czemu? Bo trzeba ustalić komu chcesz się podobać, jak dziewczynom to wystarczy Ci rok, dwa na siłowni żeby nabrać trochę mięśni i je uwidocznić. Jak chcesz się podobać facetom, to musisz doj***ć 45 w łapie, nie mieć karku, kupować spodnie 5 rozmiarów za duże i wiązać je paskiem, no i oczywiście mieć cycki większe jak kobieta - tyle, że wtedy możesz por*chać co najwyżej rękę, albo babę która od testosteronu ma guzik wielkości kciuka, bo żadna normalna dziewczyna nie chce żeby jej facet po ściągnięciu koszulki wyglądał jak ściśnięty worek mosznowy!

A co do wydętych brzuchów, to Seba Kot nie ma typowego wywalonego bebzona od insuliny, ale nie ma też wąskiej i zgrabnej talii jak np modele czy wcześniej wspomniani pływacy - takiej mieć nie może bo dźwiga ogromne ciężary i te mięśnie są mu potrzebne. Zobaczcie sobie sztangistów, tam niemal każdy ma lekko wystający brzuch bo im po prostu rozrastają się mięśnie stabilizujące.

misiu1123

2017-03-02, 15:04
@waloos
Ale źle gadasz. Nie trzeba napie**alać koksu, by mieć 45 w łapie. Ja zrobiłem 46 cm po na miarę dobrych suplementach jak trenowaliśmy amatorkę w akademiku. Ja piłem notrobolon plus w miarę mięsa. Na szczęście na koks nie było mnie stać, bo koksować trzeba umieć.

Wg mnie jego sylwetka jest zajebista, mimo, że jest na dobrych sterydach. Nie jest sztuką kłuć byle czym i wyglądać jak omnadrenowy rycerz. Poza tym jeden wygląda jak Homer Simpson, a drugi jak własnie Sebastian Kot.