18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska Liga Walk Rycerskich

uosinski • 2014-01-20, 20:44
Siema, kolejna dawka agresji i adrenaliny w wykonaniu polskich rycerzy, enjoy!

:terror:


Lord_Rzeźnik

2014-01-21, 17:20
Zawsze się zastanawiam- czy wynajmujący halę wie, że będzie musiał kłaść nowy parkiet ? :p

Chołek

2014-01-21, 18:20
Taki sport narodowy to mogę oglądać. :mrgreen:

wanakamura

2014-01-21, 20:12
Hej, ogólnie spoko chodź chłopaki robią raczej buhurt niż pojedynki. Jedyna rzecz która mi się nie podoba to nomenklatura. To są walki piechoty zaciężnej :) . To już nie początki z lat 90 tych kiedy brak wiedzy i źródeł leżał u podstaw takich nieścisłości. Rycerz, musi mieć konia. Bez konia nie jest rycerzem. Walka wręcz w hełmach do walki na kopie (psie pyski) też się mija z celem.
Tak więc jestem na tak. Ale róbcie to porządnie. Jest już sporo źródeł o porządnej technice walki mieczem (który co warto zaznaczyć góruje nad kataną). I przestańcie się nazywać ruchem rycerskim jeżeli jedyne co robicie to walki godne co najwyżej słabej armii zaciężnej. Buchurt jest zajebisty ale nie w Waszym wykonaniu. Checie zobaczyć prawdziwy buchurt? zobaczcie jak walczą Bractwa wschodnie (głównie z Białorusi) od których co roku od lat wielu polacy dostają cięgi na Grunwaldzie. Chcecie bawić się w Walkę grupową? super ale Ćwiczcie a nie odstawiajcie maniany na poziomie desrukszyn derby.
Tyle w temacie.
A teraz do piwnic i zakuwać kolczugi bo to już nie lata 90te XX wieku i nie wypada latać w podkładkach sprężynujących :)

Nyzraj

2014-01-22, 02:58
Wankaamura nie wiem co bierzesz ale jest dobre ;) Widać że nie siedzisz w tym i Ch*** wiesz :D
Od dobrych paru lat wschód już na Grunw nie przyjeżdża ;) A jeśli chodzi o walki między Nami a np białorusią to odeślę Cie do wyników z Mistrzostw Świata czyli Bitwy narodów. Sprawdź wyniki i przestań pie**olić czegoś o czym nie masz pojęcia ;)
Pozdrawiam Główny sędzia owych zawodów.

delicatessen

2014-01-22, 12:47
A jest jakiś terminarz tych bitewek? Jest możliwość odpłatnego uzyskania statusu obserwatora? Obejrzał bym to sobie na żywo. Zwykle jeżdżę na lokalną masówkę i przyznam się że tam do takich zajadłych starć nie dochodzi.

Nyzraj

2014-01-22, 16:59
delicatessen,
Polecam Ci polubić na fb dwie strony, a będziesz na bieżąco ;)
Polska Liga Walk Rycerskich oraz Polskie Stowarzyszenie Walk Rycerskich.

Najbliższy (piąty) już turniej ligi odbędzie się w Jaworznie 1 lutego. W Hali widowiskowo sportowe przy ul. Grunwaldzkiej 80

Ostatni turniej ligowy odbędzie się w marcu w Warszawie :)