18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska Liga Walk Rycerskich

uosinski • 2013-11-14, 16:00
zobaczcie jak się chłopaki tłuką :ok***a:


tr...........da

2013-11-14, 16:57
Niezle się leją po hełmach :P

majer

2013-11-14, 16:58
nie chciałbym urazić niczyich pasji, ale stare chopy, zamiast posiedzieć w domu i por*chać, latają napieprzać się mieczem… może brzydkie żony mają… albo to pasja, tylko co robi wtedy ich żona :D :D :D

gargo

2013-11-14, 18:13
majer napisał/a:

nie chciałbym urazić niczyich pasji, ale stare chopy, zamiast posiedzieć w domu i por*chać, latają napieprzać się mieczem… może brzydkie żony mają… albo to pasja, tylko co robi wtedy ich żona :D :D :D



Pochwal się co robi Twoja.

Ich pewnie siedzą jak nadobnym dziewojom przystało w domu w kuchni :)

sajadzin

2013-11-14, 19:37
zakute łby

legła

2013-11-14, 21:41
majer napisał/a:

nie chciałbym urazić niczyich pasji, ale stare chopy, zamiast posiedzieć w domu i por*chać, latają napieprzać się mieczem… może brzydkie żony mają… albo to pasja, tylko co robi wtedy ich żona :D :D :D



przynajmniej nie siedzą w domu oglądając telewizor 24h na dobę

BOSman

2013-11-15, 01:06
Moja zdunia :D w zyciu nie powiedzialbym ze te zadupie tutaj trafi.... Oczywiscie za Zduńską Wolę zawsze krata piwa :]

sidian

2013-11-15, 12:26
majer napisał/a:

nie chciałbym urazić niczyich pasji, ale stare chopy, zamiast posiedzieć w domu i por*chać, latają napieprzać się mieczem… może brzydkie żony mają… albo to pasja, tylko co robi wtedy ich żona :D :D :D



Mój kumpel bawi się w takie klimaty, a jego żona stoi wtedy przy barierkach i drze mordę, żeby mocniej nak***iał. A on, jako posłuszny mąż, nak***ia mocniej :) .

PS Żona całkiem całkiem ;) .

Majesty

2013-11-15, 12:34
Fajną zajawkę mają chłopaki :D

tfuiStarry

2013-11-15, 12:34
kurrrwa to przecież moja Zduńska Wola :D byłem tam i na prawde robi wrażenie. Mocna napie**alanka !

be...........ur

2013-11-15, 12:51
majer napisał/a:

nie chciałbym urazić niczyich pasji, ale stare chopy, zamiast posiedzieć w domu i por*chać, latają napieprzać się mieczem… może brzydkie żony mają… albo to pasja, tylko co robi wtedy ich żona :D :D :D



jak to co ? siedzi u mnie

Wulvghar

2013-11-15, 12:58
Za moich serdecznych kumpli - Death Denied (muzyka) i za rycerzy zawsze piwko.

Varyz

2013-11-15, 13:01
Brawo dla nich bo nie siedzą w domach i nie narzekają w Internetach jak to źle, że Islam zaleje Europę, że w Polsce jest ch*jowo. Ci goście siedzą sporo na siłowniach, inni rekonstruktorzy biegają po bibliotekach szukając źródeł jak to kiedyś było naprawdę, a podczas Święta Niepodległości uczestniczą w nich, stoją obok harcerzy w zbrojach czy strojach i kultywują stare tradycje.
Tutaj macie próbkę tego, że część Ruchu Rycerskiego robi z tego widowiskowy sport, a w przeciwieństwie do piłki nożnej nikt tu faulów nie wymusza po byle pstryknięciu palcem ;)

A jakoś wybitnie drogie to to nie jest jak ktoś pisał wcześniej, amen, piwo.

Szczur22

2013-11-15, 13:08
A ja bym z chęcią zobaczył jak to naprawdę wyglądało, kiedy się rycerze tłukli żeby sie zabić/okaleczyc, ostrymi brońmi i bez markowania ciosów. Bo tutaj równie dobrze mogliby sie okładać piankowymi mieczami.