18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bobberman

2014-03-05, 00:26
Nick zdecydowanie adekwatny.

wowka01

2014-03-05, 00:34
Polnischefuhrer musisz być kobietą skoro wiesz co to k***a karmazynowy kolor.

Darki72

2014-03-05, 00:46
Tylko kobiety i geje rozpoznaja wiecej niz 4 kolory.

bizzy

2014-03-05, 00:48
@up to samo pomyślałem
starocie wyblakłe... weź sobie wydrukuj paragon i przeczytaj go za 5 lat, powodzenia.

co to ma być ten temat w ogóle

Ra...........py

2014-03-05, 00:52
Jaka karmazynowa? Są tylko trzy kolory - fajny, ch*jowy i pedalski.

Polnischefuhrer

2014-03-05, 01:04
W czasach świetności I Rzeczypospolitej szata karmazynowa była jak Rolls-Royce czy Maybach obecnie. Szaro-karmazynowe proporce na kopiach husarskich były nie tylko znakiem rozpoznawczym, ale też symbolem dumy z bycia rycerzem potężnego, bogatego kraju.

Może gdybyście nie siedzieli ciągle na brazzersach to byście natrafili na jakiś ciekawy artykuł , poza tym nie wiem czy wiecie że na Wikipedii kilka lat temu odbyło się głosowanie na ten temat choć i tak ono wiele nie wniosło ponieważ na polskiej fladze nigdy nie było koloru czerwonego (Oficjalne barwy, według prawa, to szary i karmazynowy) ,a szary to raczej wyszedł w wyniku tego że ludzie nie mieli kiedyś tak dostępu do takich kolorów jak biel ( czysta ,idealna, bez skazy )

sobol1992

2014-03-05, 01:13
już się nie tłumacz geju, z tym karmazynowym to rozj***łeś system

Polnischefuhrer

2014-03-05, 01:20
sobol1992 napisał/a:

już się nie tłumacz geju, z tym karmazynowym to rozj***łeś system

widzę że ktoś nie ma tu dziewczyny i spina dupę bo musi jeździć na ręcznym :lol:

Websterthe1

2014-03-05, 01:21
Jak juz cos to nie szary tylko srebrny, mimo wszystko ja widze biały i różowy

crystaldragon

2014-03-05, 01:25
Wielka Polska Narodowa Szarawo-Karmazynowa !

le...........ce

2014-03-05, 01:32
Widzę, że naprawdę sadistic opanowała banda przygłupów i gimbusów :roll: Jak można nie znać historii swojego kraju, historii i znaczenia kolorów flagi Rzeczypospolitej Polskiej?
Jeszcze przypie**alają się i wyzywają autora tematu, no jak bardzo trzeba być zapatrzonym w siebie kretynem, żeby wypowiadać się w temacie o którym nie ma się pojęcia i jeszcze kogoś obrażać :lol: :facepalm:

Pierwotnie polską barwą narodową był karmazyn, stanowiący symbol dostojeństwa i bogactwa, a zarazem uważany za najszlachetniejszy z kolorów. Z uwagi na cenę barwnika – koszenili uzyskiwanej z larw czerwca polskiego, mało kto mógł sobie na niego pozwolić, dlatego też był on wykorzystywany jedynie przez najbogatszą szlachtę i dostojników państwowych.
Tak:

Kolor "czerwony/nieoficjalny" ostatni w tabelce jest kolorem błędnym. Poprawny jest kolor przedostatni zgodnie z ustawą z dnia 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz pieczęciach państwowych.

St...........el

2014-03-05, 02:03
Można nie znać takich pierdół jak kolor flag. Naprawdę trzeba być popie**oleńcem, żeby zrównywać patriotyzm do zapamiętywania kolorów flagi w RGB, jakby to k***a robiło różnicę czy jest DC143C czy DC142C, weźcie się jebnijcie w ten głupi łeb. Są rzeczy ważniejsze, ale jak się jest zerem, to jakoś trzeba się patriotycznie dowartościować, rozumiem.

Jeadong

2014-03-05, 02:04
A ty co, pedal ? Dla mnie wszystkie sa bialo czerwone :)