18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ti...........ch

2014-03-05, 08:08
Jeadong, ch*ja. Karmazyn to nie czerwień! Tak samo jak w heraldyce nie ma białego i żółtego tylko jest srebrny i złoty.

Tiquer

2014-03-05, 09:24
Do większości idiotów.
pie**olicie z tymi kolorami, sam znam ich dużo, mam kobietę, z która jestem w związku dość długo, mówi mi czasem swoim "kolorowym" językiem, ale trzeba być naprawdę debilem, żeby tego nie zapamiętać... bo co, dla zasady? k***a, albo macie tak zjarane banie, że już nie potraficie zapamiętać jednego więcej koloru, albo jesteście pie**olonymi ignorantami, którzy swój debilizm bronią tekstami "prawdziwy facet zna tylko 4 kolory..."
:idzwch*j:

Spadra

2014-03-05, 09:25
O... w 1930 roku wiedzieli co to kod koloru RGB #DC143C. Graficy w tym czasie chyba tworzyli strony internetowe na drzeworytach, z prawidłowym zastosowaniem koloru karmazynowego. :homer:

pawelbrodnica

2014-03-05, 09:26
ludzie nietraktujcie tego jak apel pedała o kolory, potraktujcie to jak ciekawy artykuł, mozna sobie smiechnąć do mądrosci z sadisticka że są tylko trzy kolory a resztę poznaja, kobiety bądz pedałki, ciekawy artykuł, z linkami, leci piwo

szczyloo

2014-03-05, 09:26
a jakiego koloru jest w takim razie biały człowiek?


ps dobry temat z ta flagą

Prokurator

2014-03-05, 09:28
Niby nic takiego a ciekawostka świetna, w pełni zasłużone piwko @Polnischefuhrer.
@~A.J.K.S No wiesz ja pamiętam z podstawówki, jak nam kobieta tłumaczyła znaczenia barw narodowych i tak się ciągnie za człowiekiem... jak smród za armią czerwoną :roll:

Chciałem jakoś nabluzgać na kretynów pokroju sobola, czy mmaakkss ale w sumie mi się nie chce.

quark

2014-03-05, 09:39
Czy Wy k***a na tym marketingu w Rzeszowie to juz nie macie co robic tylko rozkminiacie kolor flagi? :facepalm:

Enkipata

2014-03-05, 09:49
Ja tu widzę cały czas czerwień i biel.

Nożownik

2014-03-05, 09:57
Albo baba albo pedał...
Prawdziwy facet rozróżnia trzy kolory. Fajny, pedalski i ch*jowy.

canabisss

2014-03-05, 09:57

lepiej szybko wracaj do swojeje karmazynowo bialej kuchni

kurczasty

2014-03-05, 10:18
Dokształćcie się debile :P
Heraldyka właśnie określa tego typu rzeczy.
Co warto dodać Orzełek z tego obrazka również jest nieheraldyczny- nie można tak używać godła w negatywie bo zamiast orła białego jest czarny.
Więc trochę się ta uczelnia ośmiesza.

Co do znaczenia kolorów zdania są podzielone.
Karmazynowy symbolizuje zarówno dostojeństwo i bogactwo jak i krew przelaną w obronie ojczyzny.

Żadnego szarego dam nie ma a srebrny ukazany szaro-białym kolorem, ale heraldycznie jest to srebrny.

A co do spinania się o kolory, że to pedalstwo. Może byście nie chwalili się swoją ignorancją i ciasnotą umysłową. Nikt wam nie każe rozpoznawać bezbłędnie te kolory, ale nazwy ich już powinniście znać bo świadczy to o waszej znajomości języka polskiego.

Wielcy mi patrioci z ubogim słownikiem.

gumofc

2014-03-05, 10:49
Właśnie słucham True Colors, to znak!

...Rowerzysta...

2014-03-05, 11:24
Do tych, co nie znają więcej jak 4 kolory: zwalcie sobie konia papierem ściernym, będziecie bardziej męscy. Przy okazji podyskutujecie jaki kolor powstał.

habumbabum

2014-03-05, 11:38
kolorów jest sześć a śliwka to owoc.

Impregnator

2014-03-05, 11:48
Jak dla mnie polska flaga jest Biało-Czerwona, a twierdzenie, że jest karmazynowo, cymbrowo, czy jakoś inaczej + tęcza w zdjęciu profilowym, sugeruje, że autor tematu jest po prostu pedziem.