18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy Kierowcy - wpadki i wypadki na egzaminie na prawo jaz

PolaMaslowska • 2017-07-17, 10:50
Bez cycków ale z filmikiem :D

Pieszczoch25

2017-07-17, 10:58
Dzięki za podniesienie na duchu, jurto mam egzamin. >:[

~DMT

2017-07-17, 11:18
PolaMaslowska napisał/a:

Bez cycków



Są i cycki:

spoiler

krzyks

2017-07-17, 11:20
PolaMaslowska napisał/a:

Bez cycków ale z filmikiem :D



Odgrzewasz stare kotlety... a mogłabyś w końcu te cycki wrzucić :-P

MaszAyahuaskę napisał/a:



Są i cycki:

spoiler



Moje oczy... moje oczy... :shock:

mazga50

2017-07-17, 12:44
No nieźle z tą ostatnią księżniczką. Stres zablokował jej logiczne myślenie.

@MaszAyahuaskę - masz wpie**ol...

BLACKDEAD

2017-07-17, 16:58
@Pieszczoch25 i tak upie**olisz

Arachmit

2017-07-17, 18:51
Przeczytałem: "Bez cycków ale z finałem." Zawiodłem się. Ale piwo za oszukanie mnie będzie.

Gellu

2017-07-17, 22:52
Wydaje mi się, że chciała udowodnić, że umie jeździć... Gość ją oblał a ona mu chciała pokazać, że jak wyjdzie to ona może jeździć bo umie. Jedyne co mi przychodzi do głowy pomijając opcję problemów psychicznych. To je baba, tego nie zrozumiesz

starystulejarz

2017-07-17, 22:58
Zawsze mówie że to jak jeżdżą kobiety jest jednym z przykładów na to że są głupsze od facetów.Bo jak dla mnie nie da sie tego inaczej wytłumaczyć.Nie wspomne o tym jak kochają sie w gwiazdorach typu bieber.Przecież prywatnie to może być ostatni sk***ysyn dla kobiet,porpostu jak można tak kochać faceta z telewizora?Widzieliście kiedyś, żeby jak do nas przyjedzie np taka shakira,że czeka na nią na lottniksu 200 facetów próbujących ją zgwałcić i rozszarpać?Lub żeby mdleli ze szczęścia ją widząc?

RYJ23

2017-07-17, 23:15
starystulejarz napisał/a:

Zawsze mówie że to jak jeżdżą kobiety jest jednym z przykładów na to że są głupsze od facetów.Bo jak dla mnie nie da sie tego inaczej wytłumaczyć.Nie wspomne o tym jak kochają sie w gwiazdorach typu bieber.Przecież prywatnie to może być ostatni sk***ysyn dla kobiet,porpostu jak można tak kochać faceta z telewizora?Widzieliście kiedyś, żeby jak do nas przyjedzie np taka shakira,że czeka na nią na lottniksu 200 facetów próbujących ją zgwałcić i rozszarpać?Lub żeby mdleli ze szczęścia ją widząc?



no niby masz racje ale ten nick to chyba nie bez kozery :D

AN...........or

2017-07-18, 00:28
"Co się stało? Przecież wszystko było dobrze...."