18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy Kierowcy - wpadki i wypadki na egzaminie na prawo jaz

PolaMaslowska • 2017-07-17, 10:50
Bez cycków ale z filmikiem :D

vass

2017-07-18, 01:54
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

No i ile można zdawać w tym WORDzie?


Chyba masz coś k***a z uszami nie tak, jak nie słyszysz, że WORD jest pie**olony :-P

kezor

2017-07-18, 11:56
ten ostatni filmik już dość stary jest, ciekawe czy ta dupeczka dalej zdaje czy już sobie dała spokój :V

waloos

2017-07-18, 14:57
I tu jest fajna różnica między facetami i kobietami: kiedy chłopak się pomyli, auto mu zgaśnie, wymusi czy zrobi jakikolwiek inny błąd na egzaminie to jego reakcja będzie: o k***a, ale zj***łem
Reakcja kobiety to: "Co się stało? Przecież dobrze było!"

i to później widać w czasie jazdy. Faceci powodują większość wypadków, bo szarżują, bo chcą pokazać jakimi są kozakami, łamią przepisy i czasem im się nie uda i wpadną
Kobiety łamią przepisy i powodują stłuczki, nie mają o tym zielonego pojęcia. Dopiero po fakcie orientują się, że coś zj***ły.

kzf

2017-07-18, 21:19
@up- nie szanowny kolego. Kobieta nawet po fakcie i z niezbitymi dowodami jej winy będzie pyskowała, że to cokolwiek innego spowodowało zdarzenie (struś przebiegł przez jezdnię\przepuszczała świnkę morską na łuku itd.), ale nie ona. No mają w łepetynie takie standardowe mechanizmy wytłumaczenia sobie błędów na ich korzyść i nie ma na to rady...

waski90

2017-07-18, 23:38
na 8 przypadków 6 to baby, 1 typek i 1 którego nie da się określić. To mówi samo za siebie.

DużaPatelnia

2017-07-19, 17:36
waski90 napisał/a:

na 8 przypadków 6 to baby, 1 typek i 1 którego nie da się określić. To mówi samo za siebie.



Już miałem mówić że jeden przypadek nie był z winy kierującego (ten film z tylnej kamery i skuter w kadrze) ale się zorientowałem że mówisz o tym co przywalił w skuter i auto "nagrywające" :) Ale po tym że ten samochód przyspieszył zamiast hamować (pomylenie homoseksualisty od Cyklonu-B z homoseksualistą od hamowania) i wpadnięcie w panikę oraz mocniejsze wciśnięcie Cyklonu-B sugeruje nam że to kobieta.Tymbardziej mając na uwadze 2 wcześniejsze nagrania z kobietami.Tak, wrzuciłem kobiety do mojego wora.