18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy kierowcy odc. Potencjalni mordercy

PolaMaslowska • 2016-08-31, 08:29
Nóż się w kieszeni otwiera.

zomos

2016-08-31, 23:23
A klasa napie**ala odwala maniany a i tak ch*ja nadgoniła :D Nie warto. Ale warto by było by się rozj***ł i wylądował na tym portalu.

miedzianek

2016-09-01, 03:05
O so chozi w ostatnim nagraniu?

Mortim

2016-09-01, 04:32
Ostatni filmik: kierowca dostawczaka wyprzedza na linii ciągłej zajeżdżając drogę nagrywającemu.

InnyName

2016-09-01, 08:50
MaddMan napisał/a:

@MotoGdynia - ty motocykl to chyba tylko w internecie widziałeś, z tego twojego pierd@lenia wynika jednoznacznie to że bezpieczeństwo manewru wyprzedzania zależy jedynie od przyspieszenia. Typie motocykl gorzej skręca i o wiele gorzej hamuje niż fura, ładując grubo ponad limit zagrażasz sobie i innym. Owszem szybciej wyprzedzisz kilka pojazdów i unikniesz czołówki ale to tylko jeden z wielu złożonych aspektów w manewrze wyprzedzania. Kłaść się można jak szlifujesz całe popołudnie serpentyny jeżdżąc góra dół albo jak masz dzień na torze, w normalnych warunkach turystycznie nie położysz tak dwóch kół bo to niebezpieczne bo nie znasz charakterystyki szosy po której się poruszasz. Taki z ciebie motocyklista jak kilka filmów niżej profesor od brania zakrętów z plecaczkiem.

A i klasyka sorry rozpisałem się ale właśnie zjadłem całe pudełko dextrometorfanu...



No komentarz od 22 latka który napisał wielkie nic... Sorry Batory, ale idź na swojego rometa i nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz pojęcia, gorzej skręca? Bo mi k***a życie nie miłe i wyprzedzam na środku zakrętu weź ty się jebnij w ten baniak pusty

Suspens

2016-09-01, 10:30
@ MaddMan i MotoGdynia

Chyba jeszcze dzisiaj nie sraliście, bo tacy napięci jesteście... :D

MrSpook

2016-09-01, 16:16
@MotoGdynia jeszcze nie trafił na porządną koleinę, dziurę, żwir lub plamę oleju przy tych popisach przy wyprzedzaniu, dotąd miał farta. W Polsce są ch*jowe drogi. Miałem dwóch kumpli, też tak kozaczyli, jeden jeździ na wózku, a drugi zmądrzał dopiero, jak mu po szlifie w nogę i dupę kilkanaście śrub i płytki wsadzili. Polak mundry po szkodzie...

InnyName

2016-09-01, 18:35
MrSpook napisał/a:

@MotoGdynia jeszcze nie trafił na porządną koleinę, dziurę, żwir lub plamę oleju przy tych popisach przy wyprzedzaniu, dotąd miał farta. W Polsce są ch*jowe drogi. Miałem dwóch kumpli, też tak kozaczyli, jeden jeździ na wózku, a drugi zmądrzał dopiero, jak mu po szlifie w nogę i dupę kilkanaście śrub i płytki wsadzili. Polak mundry po szkodzie...



Ja miałem kumpla, niestety nie żyje, dobry ziomek był ale niestety, spadł do ładowni statku, rodzina nie dostała odszkodowania bo nie miał kasku. No cóż ... każdy kiedyś umrze, miałem 3 kolizje w tym jeden wypadek, tylko 1 kolizja z mojej winy, ale wszystkie zdarzenia przy przepisowej prędkości w terenie zabudowanym, no i na co mnie to skoro przy 240km/h nigdy się nie rozj***łem, a przy 40-70 aż 3 razy ?