18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie z łukiem i baribal

~Nei • 2017-05-25, 19:59
Misio chciał postrzelać :amused:
~1:10

Po spotkaniu:
Cytat:


"I am so happy after this confrontation with a black bear during our spring hunt. No wounds except a bruised elbow and ego where the bear threw me down. Genuinely happy that this was a non fatal or tragic outcome. Proving that the black bear is a wild and unpredictable animal. Again so happy with the outcome." Credit: Richard Wesley


sumka

2017-05-25, 20:04
Identyczna historia jak atak PISu na UE.

Essent

2017-05-25, 20:13
Tą szczałą to se w dupie mógł pogrzebać a nie na niedźwiedzia... :homer:

flejtuch

2017-05-25, 21:00
orisuniek napisał/a:

Tą szczałą to se w dupie mógł pogrzebać a nie na niedźwiedzia... :homer:



Na hardzie to też znajdziesz :D

Bakejaja

2017-05-25, 21:15
Dobrze temu ciulowi taki kozak a ze strachu już zwieracze puściły zaj***ny tępy żółtek hahahhahaa

Arathnmor

2017-05-25, 22:18
Poszedł na zające czy inne roślinożerna, a tu ogniwa łańcucha żywieniowego na podobnym poziomie piramidy ekologicznej się spotkały. A swoją drogą przy dobrym strzale mógłby go zdjąć... przy kiepskim został by ładnie rozporcjowany przez rozeźlonego misia.

kokos_123

2017-05-25, 22:30
orisuniek napisał/a:

Tą szczałą to se w dupie mógł pogrzebać a nie na niedźwiedzia... :homer:

uwierz, raczej nie polował na niedźwiedzie. :idea:

PA...........SM

2017-05-25, 22:38
Szkoda, że miś tego ch*ja nie zaj***ł :( pie**olone sk***ysyny, łażą i wymyślają coraz to nowe metody, jakby tu uprzykrzyć zwierzętom życie :(

Fajek

2017-05-26, 01:00
PANxxxBDSM napisał/a:

Szkoda, że miś tego ch*ja nie zaj***ł :( pie**olone sk***ysyny, łażą i wymyślają coraz to nowe metody, jakby tu uprzykrzyć zwierzętom życie :(


:kawa: szykujcie popcorn

Tafariel

2017-05-26, 06:58
-kwaaa kweee arghhhh arghhhh eeeeyyeee :amused:

Próbował się chyba dogadać po swojemu :roll:

Matmer

2017-05-26, 08:54
Totalny kretyn. Swojego czasu zastanawiałem się czy nie pobawić się w polowanie z łukiem, owszem można ale trzeba mieć łuk bloczkowy o dużej sile a z tym mongolskim patykiem to mógł se polować na króliki. Zresztą, nawet dobry łuk bloczkowy nie zastąpi sztucera, który jest celniejszy i bardziej humanitarny. Odpuściłem łuk, zostałem przy sztucerze. ps. Dobry łuk myśliwski kosztuje więcej niż przyzwoity sztucer.

Krak

2017-05-26, 08:58
W takich wypadkach polecam zasadę:
Tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba sp***alać.

HalfGod

2017-05-26, 09:15
Już ciąg dalszy chciałem szukać na hardzie :D

parolpl

2017-05-26, 10:02
Niech sobie na grizzly zapoluje tymi badylami, a nie cwaniakuje z baribalem.

Ma...........ke

2017-05-26, 10:06
Popatrzcie na grot strzały? Myślicie że to jakieś żarty, pie**olona gra? Takimi łukami Indianie(tak pod koniec widać, że to Indianin) zabijali się nawzajem i kolonistów też.

Cytat:

Matmer

Zostań przy klockach lego, po tym co napisałeś coś czuję, że widok krwawiącego króliczka albo jelonka by cię zabił.
Cytat:

PANxxxBDSM

Jak to był rezerwat to mógł wszystko, podobno Amerykanie nie mają prawa i jurysdykcji co do Indian na terenie rezerwatu.