18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie z łukiem i baribal

~Nei • 2017-05-25, 19:59
Misio chciał postrzelać :amused:
~1:10

Po spotkaniu:
Cytat:


"I am so happy after this confrontation with a black bear during our spring hunt. No wounds except a bruised elbow and ego where the bear threw me down. Genuinely happy that this was a non fatal or tragic outcome. Proving that the black bear is a wild and unpredictable animal. Again so happy with the outcome." Credit: Richard Wesley


Matmer

2017-05-26, 10:28
Maupajoke , to weź łuk i ustrzel z niego dzika 150kg, na króliki się u nas nie poluje, na jelenie można ale ja nie miałem okazji bo na moim obwodzie jest ich mało więc chłopcze nie pieprz mi głupot. Polowanie z łuku jest dla mnie głupotą, zasady łowiectwa zobowiązują myśliwego do maksymalnie szybkiego uśmiercenia zwierzyny, na sztucerze mam lunetę co pozwala mi celować w łeb, lub na komorę (okolice serca) Polowanie z łuku często kończy się zranieniem zwierzyny, która potem biega z grotem w ciele i cierpi i co do grotów, wole jednak amunicje półpłaszczową, która przy celnym strzale daje gwarancje uśmiercenia zwierzyny w krótkim czasie.

mar077

2017-05-26, 11:24
Matmer. A jak nie trafisz na komore to nie cierpi? Szukales kedys postrzalka po krzakach z posokowcem? Sztuka jest zostawic zwierze w ogniu. Wszystko zalezy od mysliwego. Na szczescie u nas nie poluje sie z łukiem.

Matmer

2017-05-26, 12:01
Niestety zdarzyło się dwa razy trafić na miękkie (poluje relatywnie krótko) ale nigdy nie zostawiłem postrzałka i znalazłem jednego i drugiego, co ciekawe wtedy korzystałem z mojego owczarka niemieckiego, który prowadzony na smyczy zawsze doprowadził mnie do celu. Teraz szkole sobie już typowego dzikarza (jagd teriera) ale to jeszcze młodziak. Paradoksalnie ludzie którzy czepiają się myśliwych nie rozumieją że prawdziwy myśliwy bardzo lubi zwierzynę i ogólnie przyrodę, nie wyobrażam sobie żeby postrzelić dzika i go nie szukać choć niestety w naszym środowisku są zwyrole którzy wizerunkowo obciążają wszystkich pozostałych.

PanAndrzej666

2017-05-26, 12:10
a Misio mu tylko chlapa wyj***ł za kręcenie bez jego zgody :)

Kluseczek

2017-05-26, 15:28
Miś wie że stare próchno nie smakuje ...

lapps

2017-05-26, 17:41
Matmer napisał/a:

Maupajoke , to weź łuk i ustrzel z niego dzika 150kg, na króliki się u nas nie poluje, na jelenie można ale ja nie miałem okazji bo na moim obwodzie jest ich mało więc chłopcze nie pieprz mi głupot. Polowanie z łuku jest dla mnie głupotą, zasady łowiectwa zobowiązują myśliwego do maksymalnie szybkiego uśmiercenia zwierzyny, na sztucerze mam lunetę co pozwala mi celować w łeb, lub na komorę (okolice serca) Polowanie z łuku często kończy się zranieniem zwierzyny, która potem biega z grotem w ciele i cierpi i co do grotów, wole jednak amunicje półpłaszczową, która przy celnym strzale daje gwarancje uśmiercenia zwierzyny w krótkim czasie.



to jak się polowało na dziki czy inna dziczyzne zanim nie wymyslono prochu?

Matmer

2017-05-26, 18:15
@up To po jaką cholerę wymyślono proch?? Zacznij jeździć koniem a zamiast smsów wysyłaj telegramy na poczcie. Dodatkowo przy takiej logice korzystaj z antykoncepcji żeby się następne debile nie rodziły ale w twoim przypadku musisz z łuku zabić dzika i zrobić sobie gumę z dziczego jelita.

syulung

2017-05-26, 21:23
asia cwe*. Poznałem i wiem co gadam, miśka i asia głąbów. Tego miśka można kamieniem zatłuc, a asia frajer by czekał aż go zeźre. Ch w d takim frajerom, i teraz zniesmaczony jestem bo kala kmiot sztukę polowania.

Tarab85

2017-05-27, 00:22
A potem za rolę tego gościa di Caprio dostał Oscara.

Sterben

2017-05-29, 01:14
Myśli taki ku*as, że jest prawdziwym amerykanem i da rade niedźwiedzia z łukiem upolować.