18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na misia

~_Yarko_ • 2020-08-24, 16:15
Agresywny niedźwiedź stał się zagrożeniem dla społeczności Krasnojarska.
Zanim sprzedał skórę, ubił dwa psy myśliwskie z których jednego sobie zjadł przed śmiercią.


Cezar87

2020-08-24, 23:27
Zapraszam w bieszczady badz tatry nasze piekne Polskie gory. Na turystycznym szlaku was mis nie dopadnie , ale jak zboczycie ze szlaku to kto wie.
A jak mis napadnie to mozecie byc dumni ze was potraktowal jako zagrozenie a nie jak p*zdusia z lgbt.

Tr...........ty

2020-08-24, 23:39
satariel napisał/a:

Miś, który wpie**ala co się rusza w lesie, to spoko, ale wyszkolone już pieski be, bo myśliwych. Co za pokrętna logika i wybiórcza miłość do zwierząt



Jak na ironię, to piszesz o pokrętnej logice, a sam masz problem z logiką. Psy myśliwskie o których pisałem, służące do nagonki, to najczęściej kilka osobników męczących dzikie zwierze, które wycieńczone jest atakowane i gryzione. Miś kontra inne pojedyncze zwierze to natura.

sa...........el

2020-08-25, 14:43
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jak na ironię, to piszesz o pokrętnej logice, a sam masz problem z logiką. Psy myśliwskie o których pisałem, służące do nagonki, to najczęściej kilka osobników męczących dzikie zwierze, które wycieńczone jest atakowane i gryzione. Miś kontra inne pojedyncze zwierze to natura.



Tak właśnie polują choćby lwy w Afryce, gepardy i też wilki. Watahą atakują, gonią aż się zmęczy/wykrwawi i zagryzają, myślisz, że czemu mają to niektóre psy w genach? Z kim ja k***a gadam, z botem? Pojedyncze zwierzę? Natura? Chyba te swoje wypociny z książeczki dla dzieci wziąłeś, pooglądaj sobie parę dni animal planet, dokształć się, ale najlepiej zamknij po prostu mordę.

Cezar87

2020-08-25, 23:11
satariel napisał/a:

Tak właśnie polują choćby lwy w Afryce, gepardy i też wilki. Watahą atakują, gonią aż się zmęczy/wykrwawi i zagryzają, myślisz, że czemu mają to niektóre psy w genach? Z kim ja k***a gadam, z botem? Pojedyncze zwierzę? Natura? Chyba te swoje wypociny z książeczki dla dzieci wziąłeś, pooglądaj sobie parę dni animal planet, dokształć się, ale najlepiej zamknij po prostu mordę.



Cos slabo to animal planet ogladasz jezeli twierdzisz ze lwy a tym bardziej gepardy w watahach poluja i gonia do oporu az sie zwierze zmeczy :D Wszystkie koty poluja z zasadzki psowate tylko ganiaja az ofiara az sie zmeczy chodz i tak nie wszystkie.

sa...........el

2020-08-26, 15:27
Cezar87 napisał/a:

Cos slabo to animal planet ogladasz jezeli twierdzisz ze lwy a tym bardziej gepardy w watahach poluja i gonia do oporu az sie zwierze zmeczy Wszystkie koty poluja z zasadzki psowate tylko ganiaja az ofiara az sie zmeczy chodz i tak nie wszystkie.



Wataha tyczy się wilków, ale lwy, a dokładniej lwicie, polują w grupach, zazwyczaj nocą, albo rankiem.
Gepardy były za to używane podczas polowań na antylopy, w ten sam sposób jak obecnie charty w Europie.
Samce gepardów mogą tworzyć małe grupy, jeśli pochodzą z tego samego miotu.
To tyle z twoich mądrości.
Masz na zachętę grupę polujących gepardów:



baronturbina

2020-08-26, 23:46
satariel napisał/a:

Człowiek to też zwierzę i ma swoje terytorium. A bronić się też mamy prawo, chyba, że wolisz być wpie**olony w środku miasta przez np dzika.



Geniuszu a widziałeś kiedyś dzika jedzącego psa lub człowieka? Usuń internet z telefonu i do szkoły tornister szykuj bo prawie wrzesień!

sa...........el

2020-08-27, 16:49
baronturbina napisał/a:

Geniuszu a widziałeś kiedyś dzika jedzącego psa lub człowieka? Usuń internet z telefonu i do szkoły tornister szykuj bo prawie wrzesień!





baronturbina napisał/a:

Geniuszu a widziałeś kiedyś dzika jedzącego psa lub człowieka? Usuń internet z telefonu i do szkoły tornister szykuj bo prawie wrzesień!



Dzik potrafi poważnie okaleczyć, albo nawet zabić człowieka "geniuszu". Jest to dzikie, niebezpieczne zwierzę, powinieneś wrócić do Akademii Pana Kleksa i posłuchać piosenki o dziku "człowieku" bez polotu intelektualnego i wyobraźni. Za to moje określenie "wpie**olony przez dzika" było tylko i wyłącznie hiperbolą, ale widocznie suszysz głowę napie**alając nią o wannę. A jak sobie ruszysz dupę i pogooglujesz, to jest sporo przypadków zjedzenia rolnika przez świnie. Zjedzenie przez dziki mogłoby się wydarzyć w gruncie rzeczy, ale żeby to stwierdzić, trzeba coś poczytać i mieć trochę wyobraźni.

Cezar87

2020-08-27, 21:58
satariel napisał/a:

Wataha tyczy się wilków, ale lwy, a dokładniej lwicie, polują w grupach, zazwyczaj nocą, albo rankiem.
Gepardy były za to używane podczas polowań na antylopy, w ten sam sposób jak obecnie charty w Europie.
Samce gepardów mogą tworzyć małe grupy, jeśli pochodzą z tego samego miotu.
To tyle z twoich mądrości.
Masz na zachętę grupę polujących gepardów:



Lwy poluja w stadach i z zasadzki. Mi chodzilo o to ze nie beda gonic zwierzecia przez kilka kilometrow aby sie zmeczylo bo kondycyjnie zaden kot nie wytrzyma .One sa szybkie ale na krotkie dystanse. Co do filmiku to podrostki geparda pokazales co sie ucza polowac pod okiem matki :)

baronturbina

2020-08-27, 22:52
satariel napisał/a:

Dzik potrafi poważnie okaleczyć, albo nawet zabić człowieka "geniuszu". Jest to dzikie, niebezpieczne zwierzę, powinieneś wrócić do Akademii Pana Kleksa i posłuchać piosenki o dziku "człowieku" bez polotu intelektualnego i wyobraźni. Za to moje określenie "wpie**olony przez dzika" było tylko i wyłącznie hiperbolą, ale widocznie suszysz głowę napie**alając nią o wannę. A jak sobie ruszysz dupę i pogooglujesz, to jest sporo przypadków zjedzenia rolnika przez świnie. Zjedzenie przez dziki mogłoby się wydarzyć w gruncie rzeczy, ale żeby to stwierdzić, trzeba coś poczytać i mieć trochę wyobraźni.



Hahah „ Zjedzenie przez dziki mogłoby się wydarzyć w gruncie rzeczy, ale żeby to stwierdzić, trzeba coś poczytać i mieć trochę wyobraźni.” Równie dobrze mogło by się wydarzyć ze listonosz jest twoim ojcem (hiperbola okłamywania cię i twojego ojca). Głupcze ustrzeliłem więcej dzików niż gości z osiedla twoja matkę tak ze szczym ryj. Dzik się takiego brudu jak ty nie ruszy i prędzej z głodu zdechnie. I Google mówią mniej więcej ze dzik wielki i zły boi się ludzi chyba ze locha z młodymi albo go wk***isz swoim ryjem. Nie pozdrawiam zupełnie nic nie warty gimbusie.