18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na misia

~_Yarko_ • 2020-08-24, 16:15
Agresywny niedźwiedź stał się zagrożeniem dla społeczności Krasnojarska.
Zanim sprzedał skórę, ubił dwa psy myśliwskie z których jednego sobie zjadł przed śmiercią.


Halman

2020-08-24, 16:17
nie ma to jak być siedzącym na drzewie kacapem i nagrywać z góry niedźwiedzia wpie**alający psa... nie ogarniam wschodu... :shock:

r061071

2020-08-24, 16:21
~Halman napisał/a:

nie ma to jak być siedzącym na drzewie kacapem i nagrywać z góry niedźwiedzia wpie**alający psa... nie ogarniam wschodu...


a może to właściciel psa właśnie

i wezwał posiłki

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-24, 17:16
~Halman napisał/a:

nie ma to jak być siedzącym na drzewie kacapem i nagrywać z góry niedźwiedzia wpie**alający psa... nie ogarniam wschodu...



Przecież to wygląda na zdjęcia z drona...

lakiluki

2020-08-24, 17:42
lol wy na serio z tym siedzącym na drzewie ? <o_curva>

picolo

2020-08-24, 18:51
Wielkie k***iszcze. A tak na poważnie to szkoda tych zwierzaków bo to człowiek się wpie**ala na ich terytorium, nie odwrotnie.

sa...........el

2020-08-24, 19:56
picolo napisał/a:

Wielkie k***iszcze. A tak na poważnie to szkoda tych zwierzaków bo to człowiek się wpie**ala na ich terytorium, nie odwrotnie.



Człowiek to też zwierzę i ma swoje terytorium. A bronić się też mamy prawo, chyba, że wolisz być wpie**olony w środku miasta przez np dzika.

Ivraas

2020-08-24, 20:18
satariel napisał/a:

Człowiek to też zwierzę i ma swoje terytorium. A bronić się też mamy prawo, chyba, że wolisz być wpie**olony w środku miasta przez np dzika.



Człowiek to pasożyt... i żaden dzik czy niedźwiedź by cie nie wpie**olił, chyba że zabierasz mu kawałek jego budując sobie luksusowe spa czy domek przy lasku, bo widoki ładne, bo na uboczum bo natura. Sam mam takich kretynów w robocie co pobudowali się koło lasu i narzekają że im sarny korę z drzew obgryzają, zawszę przytakuję a w głębi duszy sobie myślę, dobrze ci ch*ju.

parolpl

2020-08-24, 20:31
@Ivraas
Ja mieszkam koło lasu, ale inne ch*je tez się pobudowały i sarny już przychodzą :hitler:

siwybis

2020-08-24, 20:37
Za ubitego misia piwa nie dam. Za ubitego kacapa cała zgrzewkę.

hfbnmiuytp

2020-08-24, 20:49
Ivraas napisał/a:

Człowiek to pasożyt... i żaden dzik czy niedźwiedź by cie nie wpie**olił, chyba że zabierasz mu kawałek jego budując sobie luksusowe spa czy domek przy lasku, bo widoki ładne, bo na uboczum bo natura. Sam mam takich kretynów w robocie co pobudowali się koło lasu i narzekają że im sarny korę z drzew obgryzają, zawszę przytakuję a w głębi duszy sobie myślę, dobrze ci ch*ju.



tatatata człowiek pasożyt sratatytytyt, akurat tak się stało, że dzięki swojej inteligencji i kreatywności człowiek stał się drapieżnikiem szczytowym na Ziemi. Gdyby zamiast nas były to delfiny, wszystko działoby się w ten sam sposób.

longfly

2020-08-24, 21:33
hfbnmiuytp napisał/a:

tatatata człowiek pasożyt sratatytytyt, akurat tak się stało, że dzięki swojej inteligencji i kreatywności człowiek stał się drapieżnikiem szczytowym na Ziemi. Gdyby zamiast nas były to delfiny, wszystko działoby się w ten sam sposób.



nie no jestes po prostu idiota ale trudno

Tr...........ty

2020-08-24, 22:22
_Yarko_ napisał/a:

ubił dwa psy myśliwskie



I bardzo dobrze, bo te kundle myśliwych są wk***iające i pewne siebie tylko w grupie podczas nagonki.

sa...........el

2020-08-24, 22:24
longfly napisał/a:

nie no jestes po prostu idiota ale trudno



Postęp, cywilizacja, to, że możesz choćby pisać te swoje wypociny w necie, to zasługa ludzi. Zastanawiam się kto tutaj jest idiotą i hipokrytą. A teraz do spania, bo jutro do roboty i nie zapomnij zgasić światła, które ci źli ludzie/pasożyty dostarczają. pie**olenie uskuteczniasz jak zieloni faszyści, którzy by się najchętniej do kamienia łupanego cofnęli. p*zdowaci się ludzie robią, obrażeni na rzeczywistość, ale co poradzisz.

TranzystorWyklęty napisał/a:

I bardzo dobrze, bo te kundle myśliwych są wk***iające i pewne siebie tylko w grupie podczas nagonki.



Miś, który wpie**ala co się rusza w lesie, to spoko, ale wyszkolone już pieski be, bo myśliwych. Co za pokrętna logika i wybiórcza miłość do zwierząt. Przypomnę, że tak właśnie wilki w naturze z watahą polują. Też są wk***iajace? Od tysięcy lat człowiek tak też poluje, ale mięsko z kaźni w fermie osranych zwierząt co światła nie widziały to chętnie wpie**olisz. Hipokryci wszędzie.

Hefajstos78

2020-08-24, 22:27
@Ivraas
Skoro uważasz, że jesteś pasożyt, nic nie sugerując pamiętaj, że ,,hard" czeka. Obiecuję, dam piwo.